• zakoupeno v Moto oblečení před 3 týdny

• rychlost, kvalita a spolehlivost

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše spokojenost je naše radost. Jsme velmi rádi, že jste byl s naším obchodem a přístupem spokojený a díky tomu jsme od Vás obdrželi plných sto procent.

Za tým Moto-Oblečení Šárka

• zakoupeno v Moto oblečení před 3 týdny

OK

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že nákup proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.

Za tým Moto-Oblečení Jirka

• zakoupeno v Moto oblečení před 2 měsíci

Levně,rychle

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že jste si z našeho sortimentu vybral přesně podle svých představ. Děkujeme za Vaše spokojené hodnocení a doporučení.

Za tým Moto-Oblečení Andrea

• zakoupeno v Moto oblečení před 3 měsíci

vše proběhlo rychle a v pořádku

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaši spokojenost a pochvalné hodnocení, které pro celý náš tým tou největší odměnou.

Za tým Moto-Oblečení Michal

Prostě vše super…

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše výstižná a vstřícná recenze je pro nás nejen odměnou za naši týmovou práci, ale zároveň motivací pro neustálé zlepšování a růst. Děkujeme.

Za tým Moto-Oblečení Patrik

• zakoupeno v Moto oblečení před 3 měsíci

• Zboží skladem není ve skutečnosti na skladě a tak se může stát, že zač v rozmezí několika dní přijde jednou informace, že zboží je v externím skladu a je třeba čekat 5 dní a poté, že je v jiném obchodě a čekáte dalších 5 pracovních dní

No, první a asi poslední nákup. Obchodníkovi se nedá věřit v položkách, které jsou skladem a které ne. Takže pokud někdy přeci jen udělat objednávku, tak nikdy neplatit předem.

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás mrzí, že jsme nedokázali vyjít vstříc Vašim požadavkům. Snažíme se našim zákazníkům vždy vyhovět, bohužel v rámci Vaší objednávky nastalo zdržení na straně dodavatele, které jsme nedokázali ovlivnit. Ještě jednou se Vám velice omlouváme, přesto věříme, že nám dáte ještě šanci, abychom Vás přesvědčili o našich kvalitách.

Za tým Moto-Oblečení Lucie

• zakoupeno v Moto oblečení před 4 měsíci

• skvělá komunikace s obchodem , ochotní .. nic není problém , změna v objednávce žádný problém, za mě fakt super

Reakce obchodu Moto oblečení

spokojenost a důvěra zákazníků je naše priorita. Proto Vám velmi děkujeme za Vaše pochvalné, vstřícné a doporučující hodnocení, které je pro celý náš tým tou největší odměnou.

Za tým Moto-Oblečení David

• dobré ceny
    • kvalita

Reakce obchodu Moto oblečení

vážíme si Vašeho času, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že se k nám kdykoliv opět s důvěrou vrátíte.

Za tým Moto-Oblečení Daniel

• zakoupeno v Moto oblečení před 4 měsíci

Líbila se mi rychlost doručení.

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás těší, že oceňujete, s jakou rychlostí vyřizujeme Vaše objednávky a dokážeme zajistit jejich expedici. Děkujeme za pochvalu, spokojenost zákazníků je náš cíl.

Za tým Moto-Oblečení Michal

• zakoupeno v Moto oblečení před 5 měsíci

Vše v pořádku a funkční

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že vyřízení Vaší objednávky proběhlo k Vaší naprosté spokojenosti a bez sebemenšího zdržení.

Za tým Moto-Oblečení Petra

• zakoupeno v Moto oblečení před 5 měsíci

Boty přišli v pořádku, ale byli bohužel malé tak jsme objednali jíne a osobně vyzvedli a ty původní vrátily personál byl příjemny a vstřícný.

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že jste byla s nákupem spokojená a naše doplňkové zákaznické služby fungují na sto procent. Věříme, že při výměně a vrácení zboží proběhlo vše v pořádku a s důvěrou se k nám kdykoliv ráda vrátíte.

• zakoupeno v Moto oblečení před 6 měsíci

Super,Labombastic,Fantastic,Školastic!!!!!!️

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaši fantastickou recenzi, která je pro nás úžasnou zpětnou vazbou.

• Super,Labombastic,Fantastic,Školastic!!!!!!

Super,Labombastic,Fantastic,Školastic!!!!!!️

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše hodnocení nemá chybu :-) Děkujeme a věříme, že se na nás kdykoliv s důvěrou opět obrátíte a dokážeme splnit Vaše představy na jedničku.

Za tým Moto-Oblečení Sabina

• zakoupeno v Moto oblečení před 7 měsíci

• vše proběhlo rychle, dobrá komunikace

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vámi udělených pět hvězdiček spokojenosti, které jsou pro celý náš tým tou největší odměnou. Budeme se těšit na Váš příští nákup prostřednictvím našeho e-shopu.

Za tým Moto-Oblečení Petr

• Možnost objednání a zaplacení z domova Včasné doručení
    • Neměla jsem žádný problém

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že nákup prostřednictvím našeho e-shopu byl pro Vás radostí a vše proběhlo nad Vaše očekávání. Děkujeme za Vaše pozitivní a doporučující hodnocení, které nás velmi těší.

• zakoupeno v Moto oblečení před 8 měsíci

• Příjemní lidé.

Reakce obchodu Moto oblečení

moc děkujeme za pochvalu našeho personálu. Snažíme se, aby nákup u nás byl pro zákazníky potěšením a rádi se k nám vraceli. Věříme, že nám zachováte přízeň i nadále a budeme moci splnit Vaše další objednávky.

Za tým Moto-Oblečení Marian

• zakoupeno v Moto oblečení před 8 měsíci

Ochota a vstřícnost,
    Rychlé vyřízení,
    Široký a kvalitní sortiment,
    Dobré ceny,

Reakce obchodu Moto oblečení

Váš výčet kladů je pro nás tou největší odměnou za společnou práci a velkou motivací pro naše neustálé zlepšování. Děkujeme za Vaše vstřícné a doporučující hodnocení.

Za tým Moto-Oblečení Šárka

• Zboží splňuje mé požadavky

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že jste si z naší nabídky vybral zboží, které odpovídá Vašim potřebám a splňuje Vaše požadavky. Věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Za tým Moto-Oblečení Sabina

• Vše v pohodě.

Reakce obchodu Moto oblečení

máme radost z Vaší výstižné recenze, která hovoří za vše. Děkujeme a budeme rádi, když si z našeho širokého sortimentu opět vyberete k Vaší naprosté spokojenosti.

Za tým Moto-Oblečení Petra

• zakoupeno v Moto oblečení před 9 měsíci

Velice rychlé doručení, zboží v pořádku a zdá se kvalitní, je to vánoční dárek.

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že Vaše objednávka byla vyřízená bez sebemenšího prodlení a odeslána v co nejkratším možném termínu. Věříme, že jako vánoční dárek udělal velkou radost. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

Za tým Moto-Oblečení Kryštof