• Dobrá cena
    • Dlouhá doba dodání.
    • Špatná komunikace

Ani po týdnu od objednání a zaplacení zboží nedorazilo.

Již potřetí jsem se dnes snažila objednávku vyzvednout, opět neúspěšně, třikrát v otevírací době, třikrát zavřeno, na telefon se nedovoláte, takže třetí naprosto zbytečná cesta, čas, nafta, raději nakoupím jinde!

Do dnešního dne jsem nic nedostala, nevím tedy jak dlouho mám ještě čekat.

Zboží jsem objednala a zaplatila 11.10. , 12.10. přišlo potvrzení objednávky a od té doby nic. Vitamín C byl "dárek". Raději bych se obešla bez něj a měla zboží, které jsem objednala.

• Obchod vyřizuje objednávky s více než týdenním zpožděním, tabletky balí do ohromných balíků, úplně zbytečně.

Popsáno výše.

• produkty objednány 02.10.2023 dosud nedodáno, lékárna v Táboře na dotaz nereaguje.

Nevýhoda obchodu po týdnu nedostat objednané produkty

Problém s platbou

• Dlouhé vyřízení

• Dlouhá čekací doba produkt jsem objednal do výdejního místa moje lékárna 26.9 vyzvednout jsem si mohl až 2.10

Zboží bylo v pořádku jen dlouhá čekací doba

• U vybrané lékárny (národní tř. Havířov) nebylo upozornění na omezenou provozní dobu, která neodpovídá pracovní době běžného pracujícího. Otevírací doba do 15 hodin je výsměch, takže pokud bych neměla nikoho, kdo by mi zásilku mohl vyzvednout, musela bych si vzít dovolenou!!!
    • relativně dlouhá dodací lhůta (2 dny)

• Zatím nevidím výhodou
    • Neumí zavalit vše objednané

No uvidíme jak se postaví k rekonstrukci

Moje lékárna dle platebních podmínek by měla přijímat benefitové karty, ale ve skutečnosti to tak není.

Zboží jsem objednal 18.7. s poznámkou: od 21.7. včetně jsem na dovolené mimo HK. Obchod mi přesto doručoval (na výdejní místo) zboží až 21.7. s upomínkou 24.7. a než jsem se vrátil z dovolené, tak bez jakékoliv informace zboží stáhli zpět. Evidentně vůbec nereflektovali moji poznámku.

• Moje objednávka byla ze strany lékárny zrušena, bez vysvětlení.

Zřejme mou objednávku stornovali, jelikož neproběhla platba přes Sodexo předem, kterou jsem zvolila. V lékárně mi pak nebylo umožněno novou objednávku zaplatit benefitní kartou Sodexo.

objednala jsem si vytamíny na 4měsíce ale doba spotřeby je jenom na tři měsíce. takže je vyhodím a vyhodila jsem i peníze

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

zkoušela jste zboží reklamovat?

Simona

objednávka byla zaslána místo do Prahy tak do Pardubic jinému odběrateli....obchod mi to oznámil až po 7 dnech , jen informace a žádná nabídka jiného řešení

• Odmítli jste mi dát doklad o zaplacení.Proč??????

Když k Vám si nechám doručit léky (protože Vy je máte v lékárně předražené).Donutíte mne platit kartou a odmítnete mi dát doklad o zaplacení.Zdělte důvod!!!!!!!!Děkuji

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

nejspíše máte na mysli doklad o platbě přes terminál, který nevydává tištěné účtenky. Zde je pouze možnost zaslat doklad sms nebo emailem. Nicméně nyní jsem Vám zaslala doklad o platbě na email.
    Omlouvám se, pokud Vám tato možnost nebyla na lékárně nabídnuta.

• Pomalé dodání na pobočku
    • Pobočka, kam byla objednávka doručená, byla za řená, nemohla jsem si objednávku tedy vyzvednout, hlavně, že mě urgovalo emailem

V dnešní době nechápu doručení na vlastní pobočku, které trvá 3 dny.

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

3 dny jsou standardní doručovací doba, protože využíváme vlastní přepravy, kterou máte od určité částky zdarma. Můžete však využít i rychlejších externích dopravců, kde už za dopravu zaplatíte více. Zatím Vám zboží zasíláme z jednoho e-shopového skladu, proto může být logistika zdlouhavější, než výdej produktů z lékárny.

Simona

• Objednané a řádně uhrazené znoží jste nedodali.

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

Vaše zboží bylo odesláno do 3 dnů od vytvoření objednávky externímu přepravci.

• Dlouhá doba doručení
    • Obchod otevřen jen do 16,00 hod., čehož jsem si, bohužel, před objednáním nevšimla. Musela jsem požádat někoho jiného o vyzvednutí, z práce bych to nestihla.