Všechno dlouho trvá nebo netrvá vůbec.Nulová aktivita.
    Musí se telefonicky zjišťovat expirace.Nikdo nebere telefon.Nanic.

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

omlouváme se za komplikace u Vaší objednávky. Někdy bohužel nejde vše podle plánu a i my máme dny, ve kterých nám vše trvá déle.

Tým Moje lékárna

Při objednání přes internet byla možnost zaškrtnout - platit na místě benefitní kartou- ale když jsem platila v lékárně, tak mi bylo řečeno, že to nejde. Což považuji za klamání zákazníka.
    Ale jinak se v lékárně dá platit benefitní kartou.

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

omlouváme se za komplikace, ale tuto možnost platby nenabízíme. Svůj nákup můžete zaplatit online benefitní kartou Edenred a UP nebo svým uživatelským účtem u benefitní společností Benefity Plus.

Tým Moje lékárna

Očekávám jsem zboží již v pátek namísto úterý.

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

velice se omlouváme za zpoždění u Vaší objednávky, balíčky přes víkendy prozatím nevychystáváme. Na zrychlení doby dodání každopádně neustále pracujeme.

Tým Moje lékárna

bez udání důvodu objednávka zrušena

Reakce obchodu MojeLékárna.cz

omlouváme se za komplikace, ale v našem systému evidujeme Vaší objednávku jako nezaplacenou. Prosím kontaktujte nás na e-mailu [email protected], kde s Vámi kolegové tuto záležitost vyřeší.

• Nelze zaplatit bank. převodem

• Platila jsem více než byla cena při objednání.
    • Neochota.

• 10x oznámení mailem, že jsem si něco objednal ale kdy to dodají na pobočku v mailu není, následně 10x sms o vyzvednutí a v lékárně měli problém s vydáním ale vyřešili
  • Objednávka z 27.11.2023 a ještě nic nnedorazilo ....a je 11.12.2023 !!

V nabídce přístroje nebylo uvedeno, že je nutný k hodnocení chytrý telefon, osobně jsem se domníval, že na přístroji je integrovaný displej se zobrazením EKG, byl jsem z toho velmi rozladěn. Jsem lékař internista a čekal jsem, že vyhodnocení srdečního rytmu bude okamžité bez všech těch "šprmpunáglí" kolem blututu a instalování jakéhosi Omron programu zřejmě do každého chytrého telefonu každého pacienta. To bych se s 20 pacienty denně musel asi "posrat". Jsem velmi zklamán vaším výrobkem. Uvádějte prosím v reklamě celou pravdu a podrobnosti o možnostech výrobku. S nepozdraven dr T. Janďourek. Mohl-li bych vám jej vrátit, s radostí to učiním proti vrácení peněz (samosebou).

• taknji potřetí -nenenen

• už jsem jednou tu anabázy neochoty popsal
    ham

ml nabízí možnost osobního vyzvednutí objednaného i lékárně, kterou když si vyberete ze seznamu, vám tuto možnost neposkytnou

• Nedodali objednané a zaplacené zboží.

V sobotu večer objednán a zaplacen Wobenzym 800 tablet za 3390,- Kč. Objednávka potvrzena. Pak se nic nedělo až ve čtvrtek dopoledne přišel email o stornu z důvodu výpadku produktu.
    Jen nechápu, že když je na skladě v okamžiku prodeje, není po objednání výrobek zablokován pro danou objednávku a dozvím se o tom až čtvrtý pracovní den.

• Objednávka byla vyřízena,zaplacena a tím to všechno i skončilo. Nikdo se mi neozval,nekomunikoval,nikdo nenapsal v jakém stavu objednávka je a kdy se bude doručovat. Až po 4 dnech po objednání jsem tam napsala a zeptala se kde mám svou objednávku s tím, že mi nikdo nedal vědět. Načež mi paní pak napsala,že zboží není skladem a objednávku a proto zboží nemůže být dodáno a pak mi vrátila peníze,teprve po 4 dnech až jsem napsala,to jako nevěděli předtím? Takže kdybych čekala na instrukce i dál tak co? Byla bych bez peněz i zboží? Opravdu velmi negativně hodnotím komunikaci i samotný obchod. Zboží uváděné na jejich stránkách je skladem a když objednáte,tak už skladem není. Jen co pozitivně hodnotím i když pozdě, paní se omluvila

Nenakoupim

• přehledné stránky e-shopu
    • zboží skladem není skladem
    • hloupé výmluvy pro nedodání až 4 dny (!) po zaplacení objednávky

Bombastické reklamy v televizi - skutečnost zcela jiná..
    objednané zboží vincentka 0,7l je možno i nyní objednávat na stránkách lékárny - a uvedeno stále jako skladem !!!

• penize za storno neprodleně vrátili.

Obchod deklaroval zboží skladem, po týdnu bez komunikace zaplacenou objednávku bez vysvetlení a omluvy zrušil.

Zboží jsem si přišla vyzvednout a lékárna mi ho nebyla schopna vydat, protože jim nešel starý ani nový systém.

• Dobrá cena
    • Dlouhá doba dodání.
    • Špatná komunikace

Ani po týdnu od objednání a zaplacení zboží nedorazilo.

Již potřetí jsem se dnes snažila objednávku vyzvednout, opět neúspěšně, třikrát v otevírací době, třikrát zavřeno, na telefon se nedovoláte, takže třetí naprosto zbytečná cesta, čas, nafta, raději nakoupím jinde!

Do dnešního dne jsem nic nedostala, nevím tedy jak dlouho mám ještě čekat.