• rychlé, efektivní a spolehlivé jednání

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

• Špatně se tu parkuje

Rychlé dodání.

• skvělá cena
    • ochota personálu ve Zlíně

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Váš názor. Profesionalita a pozitivní přístup k zákazníkovi je pro nás na prvním místě. Budeme se na Vás opět těšit na jedné z našich prodejen.

Super přístup,příjemné jednání.

Tým MOJEKOLO

• Rychlé jednání zboží došlo v pořádku

Tým MOJEKOLO

Na e-shopu nabízeli zboží, které mělo trochu nepřesnou specifikaci. Na prodejnu k vyzvednutí bylo dodáno sedlo, které neodpovídalo původní fotografií ani popisu, někdo si toho všiml a fotografii i popis na webu změnil, tak aby vše odpovídalo dodanému kusu. Trochu pozdě....
    Když si něco objednáte podle chybné nabídky prodejce a on vám dodá něco jiného, zbytečně jedete na prodejnu tak to naštve asi každého.
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Omlouváme se za vzniklé komplikace. Na web se nahrála špatná fotka. Jakmile jsme chybu zjistili, tak jsme ji opravili což bylo bohužel až po vytvoření Vaší objednávky. Ještě jednou se tedy omlouváme a věříme, že při Vašem příštím nákupu již bude vše stoprocentní.

Marcel, MOJEKOLO

• Super cyklo-eshop ;)

• rychle dodani

• rychlé vyřízení objednávky

Tým MOJEKOLO

Bez problémů, rychlé vyřízení.

Velmi jednoduché,
    objednal jsem a vyzvedl jsem si na výdejním místě.
    Jsem spokojen.

• Rychlost vyrizeni

Na 1 obsluha!!!

Tým MOJEKOLO

Všechno je v nejlepším pořádku a objednávka proběhla na jedničku.

zboží nedorazilo

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Dle našeho interního systému je zakázka vyřízena. V případě, že Vám zboží nedorazilo, pravděpodobně jej má u sebe přepravní služba.

Marcel, MOJEKOLO

• Zboží bylo skladem, ale dodání trvalo dlouho.

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše zkušenost, bohužel delší dodací lhůta je způsobena vysokým vytížením hlavní cyklistické sezóny. Omlouváme za komplikace a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.

• Ochota personálu.

Mnou špatně objednáno. Velmi ochotný personál se mi věnoval a pomohl s řešením.

Tým MOJEKOLO

Nadmíru spokojena, došlo hned druhy den od objednání.
    Vše v perfektním stavu.

Tým MOJEKOLO

• Kromě toho, že mi kurýr PPL nechal zásilku na jiném místě, než jsem uvedla do objednávky, vše proběhlo v pořádku. Musela jsem pak na PPL zjišťovat, kde se vlastně moje zásilka nachází....

Reakce obchodu MOJEKOLO.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás tato komplikace, nicméně budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále.