Rychlost dodání.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• vše ohledně nákupu zajistil obchod,
    • kladně hodnotím přiložení certifikátů
    • od objednávky po doručení uplynula delší doba

- spokojenost s objednaným zbožím

• přehledné internetové stránky
    • dobře se uzavírá objednávka
    • obchod skvěle komunikuje

Velký výběr, cenově přijatelné, bohužel námi požadovaný výrobek již nebyl dostupný, takže jsme po vzájemné dohodě objednávku zrušili.

• Doporučuji. Ihned po objednání zboží jsem byla kontaktována milou pracovnicí společnosti, která mě upozornila, že dodací lhůta je tři týdny, zda s tím souhlasím. Zboží dorazilo v pořádku za necelé dva týdny. Tedy výrazně dřív, než jsem čekala.

Ok

Rychlé dodání, informace o zásilce, dárek k nákupu. Vše skvělé, děkuji a velmi ráda DOPORUČUJI.

• Čekala jsem dva týdny, ale bylo se mnou komunikovano zdržení a později v pořádku dorazilo.

Reakce obchodu moje-zlato

děkujeme vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás vaše spokojenost s cenou i kvalitou produktů. Aktuálně usilovně pracujeme na zlepšení skladové dostupnosti a v září připravujeme několik zásadních novinek, včetně zrychlení dopravy. Věříme, že nám zachováte svou přízeň.
    moje-zlato

• Rychlé spolehlivé doručení na adresu objednatele

Reakce obchodu moje-zlato

děkujeme vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás vaše spokojenost s cenou i kvalitou produktů. Aktuálně nabídku produktů rozšiřujeme a v září připravujeme několik zásadních novinek. Věříme, že nám zachováte svou přízeň.
    moje-zlato

• Příjemné vystupování, rychlost dodání, spolehlibost

moje-zlato

• kvalitní a rozsáhlý sortiment, dobré ceny !

výborná komunikace, rychlost dodávky a kvalita zaslání zboží

• Rychlast

Měl tam být nějaký (potenciální) výherní los bohužel

• velmi ochotní zaměstnanci

Reakce obchodu moje-zlato

děkujeme vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás vaše spokojenost s cenou i kvalitou produktů. Aktuálně nabídku produktů rozšiřujeme a věříme, že nám zachováte svou přízeň.

• Příjemný personál
    • Parkoviště
    • Diskrétnost

• Vše vysvětleno
    • Široký výběr zlata
    • Ochota personálu

Mužů doporučit

moje-zlato

• je to více jak týden od objednání a ZAPLACENÍ, zboží stále nedodáno, žádná komunikace ze strany obchodu, kromě jednoho telefonátu, kdy volala nějaká ruska, které jsem vůbec nerozuměl (mluvila rusky)

nedoporučuji

Vážený pane,
    velice nás mrzí komunikační nedorozumění a jsme rádi, že se nám podařilo vaši reklamaci vyřešit formou výměny slitku. Tato reklamace byla zároveň jedinou v celém letošním i minulém roce v rámci našeho e-shopu i kamenných prodejen.
    moje-zlato

• S obchodem jsem byla velmi spokojená - doporučuji !!! Zboží došlo dle aviovaného plánu ...
    • V realu odpovídalo nabídce na e shopu.
    • zatím nemám

V případě dalšího nákupu slitků se budu obracet na tento obchod

Rychlá a jednoduchá komunikace s obchodem. Objenávka a její vyřizování bylo potvrzeno ze strany obchodu i telefonicky - super!
    Zboží bylo dodáno včetně certifikátů.

• široký sortiment
    • osobní přístup obchodníků prodejně
    • opravdu kvalifikované informace i mimo fyzické produkty

mají sklady i mimo čr takže o pár dnů delší dodání

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zatím pořád čekám, až dorazí. Byla jsem upozorněna, že není na skladě, tak čekám.

Dobrý den paní Aleno,
    Vaše negativní zpětná vazba je pro nás velice cenným podnětem, který nás informuje o oblastech ve kterých můžeme zkvalitnit naše služby a zlepšovat plnění našich cílů, kterými jsou důvěra, osobní přístup a uspokojení očekávání našich zákazníků. U zboží které není dostupné skladem v ČR je skutečně obvyklá doba dodání orientačně 10 dnů , jak vás informoval kolega telefonicky. Zboží z vaší objednávky jsem vám bezpečně doručili 12 dnů od objednání ( objednávka dne 6.4.2023 - doručení k vám domů 18.4.2023) přičemž na dodací lhůtu u zboží které je skladem mimo ČR jste byla, jak sama uvádíte, výslovně upozorněna. Není bohužel v našich silách, aniž bychom navýšili koncové ceny pro vás - zákazníky, urychlit mezinárodní transport zboží, resp. zvýšit skladové zásoby bez ohledu na volatilitu cen dané komodity.
    Tina
    CEO moje-zlato