• dobrá cena i v kamenné prodejně

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme Vám a jsme rádi že jste byl s nákupem a cenami spokojený. Naše cenová politika není být za každou cenu nejlevnější, ale zejména nabídnout nejlepší poměr mezi prodejní cenou a cenou zpětného odkupu.

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme Vám a jsme rádi že jste byl s nákupem a rychlostí doručení zboží spokojený. Vážíme Vaší důvěry a pevně věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

• rychlé doručení

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme Vám a jsme rádi že jste byla s nákupem a rychlostí doručení zboží spokojena. Vážíme Vaší důvěry a pevně věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

• doprava zdarma

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme Vám a jsme rádi že jste byl s nákupem a dopravou zdarma spokojený. Vážíme Vaší důvěry a pevně věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

• zajímavé produkty

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme Vám a jsme rádi, že jste byla s nákupem a rozsahem sortimentu spokojena. Vážíme Vaší důvěry a pevně věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

• Nakupujeme pravidelně a jsme spokojeni.

Nakupujeme pravidelně a jsme spokojeni. Mají i pěkné šperky.

Reakce obchodu moje-zlato

děkujeme za Vaši přízeň a jsme rádi že jste spokojená. Aktuálně se připravujeme na stěhování do větší a modernejší prodejny na stejné adrese jako dopsud, (jedná se o stejný dům), kde Vám od října nabídneme mnohem širší sortiment, služby zlatnické i hodinářské dílny a taktéž komfortnější prostředí.

• Nakupovala jsem dárek pro syna, jsem moc spokojená.

Jsou nejlevnější v Ostravě a nejsou v centru kde se nedá zaparkovat, nebo jste všem na očích. Nemusí každý vědět co nakupuji.

Reakce obchodu moje-zlato

jsme rádi že jste byla spokojená. Budeme se snažit i nadále poskytovat kvalitní služby a rozšiřovat sortiment. Aktuálně se připravujeme na stěhování do větší a modernejší prodejny na stejné adrese jako dopsud, (jedná se o stejný dům), kde Vám nabídneme mnohem širší sortiment, služby zlatnické i hodinářské dílny a taktéž komfortnější prostředí.

nevím,jestli zboží někdy uvidím

Reakce obchodu moje-zlato

Vaše negativní recenze nás velice mrzí. Vaše objednávka byla bohužel učiněna v době, kdy došlo k evropskému výpadku produkce a prodloužení dodacích lhůt od výrobců. Na tuto skutečnost jsme naše zákazníky upozornili a upozorňujeme na ní na stránce e-shopu, v kamenné prodejně i v našich VOP. Prodloužení dodací lhůty o 10 - 14 dnů hlásí i několik dalších prodejců. Nicméně Vámi objednané zboží bylo uhrazeno 2.8.2022 a bylo Vám dodáno 17.8.2022 tedy 15 dnů ode dne zaplacení (což je podstatně méně než předem avizovaných 21 -21 dnů) Opětovně se Vám za prodloužení běžné 10 denní dodací lhůty o 5 dnů omlouváme.

• slušné ceny
    • široký sortiment

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme Vám a věříme že si zachováme i nadále Vaši přízeň.

• Dorazilo přesně to co jsem zakoupil včetně certifikace
    • Delší čekací doba na zboží

Jsem spokojen se zbožím, které jsem zakoupil.

Reakce obchodu moje-zlato

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi že jste byl spokojen. Dodací lhůty nejsme schopni ve všech případech ovlivnit, na systémovém zlepšení neustále pracujeme.

• Ochotný personál
    • Rychlá domluva
    • kvalitní produkty
    • Poradí vždy
    • Mají i šperky

• Solidní prodejce drahých kovů , možnost vyzvednutí objednávky v Zásilkovně, pozorně zabalená zásilka.

poprvé jsem koupil zlato v takovém množství a jsem překvapen profesionálním jednánim a ochotou výborna firma vše jsem dostál tak jak jsem si to představovál sykora

• Vše dopadlo podle plánu a představ!!

Cena, Kvalita, bezpečnost, spolehlivost...

• Od 24.2.2022 čekám na zboží, které bylo skladem a do 6.3.2022 nic neposlali, ani nereaguj na email.

Reakce obchodu moje-zlato

Vaše objednávka nebyla akceptována z důvodu zrušení možnosti platby na dobírku. Bohužel právě platbu na dobírku jste si zvolil ve své objednávce. Toto oznámení bylo publikováno na našich stránkách současně s upozorněním na prodloužení dodacích lhůt slitků. Podobná situace je v celé EU z důvodu válečného konfliktu a extrémní poptávky. U plateb na dobírku jsme byli nuceni upřednostnit již provedené objednávky s platbou převodem. Za komplikace se Vám, jakož i všem zákazníkům omlouváme.

• Doručeno dle objednávky

Žádná