• je to více jak týden od objednání a ZAPLACENÍ, zboží stále nedodáno, žádná komunikace ze strany obchodu, kromě jednoho telefonátu, kdy volala nějaká ruska, které jsem vůbec nerozuměl (mluvila rusky)

nedoporučuji

Vážený pane,
    velice nás mrzí komunikační nedorozumění a jsme rádi, že se nám podařilo vaši reklamaci vyřešit formou výměny slitku. Tato reklamace byla zároveň jedinou v celém letošním i minulém roce v rámci našeho e-shopu i kamenných prodejen.
    S přáním hezkého dne,
    moje-zlato

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zatím pořád čekám, až dorazí. Byla jsem upozorněna, že není na skladě, tak čekám.

Dobrý den paní Aleno,
    Vaše negativní zpětná vazba je pro nás velice cenným podnětem, který nás informuje o oblastech ve kterých můžeme zkvalitnit naše služby a zlepšovat plnění našich cílů, kterými jsou důvěra, osobní přístup a uspokojení očekávání našich zákazníků. U zboží které není dostupné skladem v ČR je skutečně obvyklá doba dodání orientačně 10 dnů , jak vás informoval kolega telefonicky. Zboží z vaší objednávky jsem vám bezpečně doručili 12 dnů od objednání ( objednávka dne 6.4.2023 - doručení k vám domů 18.4.2023) přičemž na dodací lhůtu u zboží které je skladem mimo ČR jste byla, jak sama uvádíte, výslovně upozorněna. Není bohužel v našich silách, aniž bychom navýšili koncové ceny pro vás - zákazníky, urychlit mezinárodní transport zboží, resp. zvýšit skladové zásoby bez ohledu na volatilitu cen dané komodity.
    Tina
    CEO moje-zlato

nevím,jestli zboží někdy uvidím

Reakce obchodu moje-zlato

Vaše negativní recenze nás velice mrzí. Vaše objednávka byla bohužel učiněna v době, kdy došlo k evropskému výpadku produkce a prodloužení dodacích lhůt od výrobců. Na tuto skutečnost jsme naše zákazníky upozornili a upozorňujeme na ní na stránce e-shopu, v kamenné prodejně i v našich VOP. Prodloužení dodací lhůty o 10 - 14 dnů hlásí i několik dalších prodejců. Nicméně Vámi objednané zboží bylo uhrazeno 2.8.2022 a bylo Vám dodáno 17.8.2022 tedy 15 dnů ode dne zaplacení (což je podstatně méně než předem avizovaných 21 -21 dnů) Opětovně se Vám za prodloužení běžné 10 denní dodací lhůty o 5 dnů omlouváme.

• Od 24.2.2022 čekám na zboží, které bylo skladem a do 6.3.2022 nic neposlali, ani nereaguj na email.

Reakce obchodu moje-zlato

Vaše objednávka nebyla akceptována z důvodu zrušení možnosti platby na dobírku. Bohužel právě platbu na dobírku jste si zvolil ve své objednávce. Toto oznámení bylo publikováno na našich stránkách současně s upozorněním na prodloužení dodacích lhůt slitků. Podobná situace je v celé EU z důvodu válečného konfliktu a extrémní poptávky. U plateb na dobírku jsme byli nuceni upřednostnit již provedené objednávky s platbou převodem. Za komplikace se Vám, jakož i všem zákazníkům omlouváme.