Objednane sklo na tablet jiz 3 mesice nedodano

Baterie je stejně nefunkční takže budu muset reklamovat

Dobrý den ***editováno***,

zastavte se prosím k nám na prodejnu kde jste baterii kupoval, vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se.

www.mobilprovas.cz

• nalepení ochranného tvrzeného sklíčka kamery v obchodě Globus (záležitost cca 3 minuty) ... cena 119,- Kč - zlodějina

Dobrý den ***editováno***,

pokud si sklíčko necháte nalepit přímo na prodejně, společně s jeho nákupem, poskytujeme Vám garanci na celou službu, včetně případného následného odlepení apod., které může být při reklamaci někdy velmi sporné.

Cenu máme nižší než většina naší konkurence v kraji. A to zpravidla o třetinu, nebo i více.

www.mobilprovas.cz

• Klamná nabídka - nabízejí v balení baterie s kapacitou 2800mAh baterii s kapacirou 2200mAh vědomě

Dobrý den ***editováno***,

děkujeme za upozornění, opravdu je tomu tak. Výrobce změnil značení i kapacitu, ale dodává nám zboží pod stále stejným objednacím kódem. Situaci si dořešíme.

Každopádně pokud máte o baterii stále zájem, 2800 mah máme k dispozici. Jako omluvu Vám do nové objednávky rádi nastavíme 30% slevu a osobní odběr zdarma. Napište toto prosím případně do poznámky při objednání.

Děkujeme a omlouváme se.

www.mobilprovas.cz

Přišel jsem si v den vyzvednuti v 15.00.zboží nebylo.v 15.45 mu přišla výzva k vyzvednuti.nemohu porad lítat sem a tam

Dobrý den***editováno***,

osobní odběry zboží jsou možné po emailové / sms avizaci, že je připraveno k odběru, návštěva prodejny bez této avizace nemá smysl... Domníváme se, že se jedná o bežný postup všech eshopů.

www.mobilprovas.cz

• rychlá odezva na objednávku
    • sms výzva k os.odběru na prodejně přišla jeden den. Následující (!) den v prodejně nic nebylo připraveno, jedna položka nalezena ve výloze, druhá položka nejprve vůbec - nabídnuto zrušení z objednávky - po hodinovém(!) dohledávání konečně zkompletováno
    • jiné shopy běžně varují "rozbaleno" nebo "předváděcí kus", zde to bylo překvapení při převzetí:(

Mít více času a objednávat s doručením na dálku, asi by zkušenost mohla být lepší. To jsem ovšem mohl objednat jinde za nižší cenu ;) Nechal jsem se v časové tísni nachytat na "skladem k os. odběru" - a už to víckrát tady neudělám.

Dobrý den ***editováno***,

za tuto zkušenost se Vám omlouváme, situaci interně prověříme a vyvodíme z ní důsledky. Toto není náš standart zákaznického servisu. Jako omluvu si prosím na naší prodejně vyzvedněte dárek v celkové hodnotě 563,-Kč zcela zdarma.

Detaily Vám dorazí během několika okamžiků emailem.

Děkujeme za přízeň

www.mobilprovas.cz

Nefungoval jim platební terminál, neschopnost použít bankovní převod nebo QR na místě. U mě skončili, ostatní nedoporučuji.

Dobrý den ***editováno***,

ano máte pravdu, termiál měl v době odběru zboží výpadek. QR platební převod bohužel na prodejně není podporovaný, pro tento typ platby je třeba zvolit platbu předem převodem.

Objednávku tedy zrušíme jakou nevyzvednutou.

www.mobilprovas.cz

Mobil při otevírání začal praskat v pulce displeje a jde videt vzduch uvnitr.Mobil má 2 měsíce od koupi

Dobrý den ***editováno***,

zastavte se prosím s přístrojem co nejříve k nám, rádi jej od Vás převezmeme a zařídíme bezplatnou garanční opravu v autorizovaném servisním středisku Samsung. Případně nás můžete pro další informace kontaktovat na [email protected]

• prodávají Fake příslušenství pro Apple produkty

Prodali mi neoriginální sluchátka, která byla označena jako originální (Apple EarPod). Jimi prodaná sluchátka se liší v těchto bodech: délka konektoru Lightning (delší než u originálu), dálka kabelů, nedodáno v originální krabičce - pouze vnitřním papírovém obalu (na dotaz při převzetí mi tvrdili, že jde o standardní obal). Kvalita zvuku a mikrofonu je také výrazně horší.
    Na pobočce i lince odmítli situaci řešit okamžitě, že se musí poslat zpět na reklamaci.

Dobrý den ***editováno***,

bohužel nevíme co jste na prodejně požadoval, ani jaká byla komunikace s infolinkou protože nemáme vyjma objednávky k dispozici žádná data. V každém případě, pokud nesouhlasíte s jakostí nebo vzhledem dodaného produktu reklamujte jej prosím u nás a věc rádi dořešíme k Vaší spokojenosti. Veškeré požadavky tohoto typu řešíme v průměru za 2-3dny výměnou nebo vrácením peněz. K okamžitému řešení na pobočce není v praxi žádný důvod, tím však nejsou dotčena Vaše práva a finální řešení, například formou odstoupení od kupní smlouvy.

Jak sám víte z dřívějších nákupů u nás, všechny tyto informace jsou pravdivé.

Děkujeme za přížeň

www.mobilprovas.cz

• nekvalitní výrobky, neznalost zaměstnanců

Zboží jsem si vyzvedával na prodejně, při dotazu, zda je displej vhodný přesně na můj typ telefonu mi zaměstnankyně sdělila, že toto neví. Displej mi byl předán v otevřeném obalu a na zadní straně displeje byla vidět vodorovná rýha. Po usazení displeje do telefonu se na displeji objevily 3 menší světlé fleky. Po 2 týdnech bezproblémového používání sklíčko LCD displeje samovolně prasklo bez jakékoliv vnější příčiny a přes celý displej vede svislá prasklina, která se táhne od dolního prostředního tlačítka až k pravému hornímu rohu, tedy v jiném místě, než byla rýha ze zadní strany. Při dotazu na zákaznické lince mi bylo řečeno, že mohu donést na prodejnu k reklamaci či případné opravě i se svým mobilem (jelikož při sundání displeje z mobilu by se mohl displej poškodit ještě více a reklamace by nemusela být uznatelná). Na prodejně mi však po dlouhé době konzultace zaměstnance s nadřízeným přes messenger bylo řečeno, že k reklamaci mohu přinést pouze samotný displej. Při dotazu, zda při sundání displeje z mobilu mi bude displej reklamován mi bohužel zaměstnanec nedokázal odpovědět ani přes konzultaci se svým nadřízeným.

Dobrý den ***editováno***,

Vaše zkušenost s náhradním dílem nás mrzí. Bohužel bez fyzické přítomnosti dílu u nás se k tomuto nedokážeme blíže vyjádřit.

Veškeré náhradní díly, které prodáváme jsou určeny pro odbornou montáž. Naší zaměstnanci na prodejnách bohužel nejsou servisní technici a nejsou na vyjádření k této problematice ani školeni.

Reklamovat můžete i již namontovaný displej na Vašem přístroji. V tomto případě Však budeme účtovat poplatek za montáž respektive v tomto případě za demontáž. S odkazem na platné ceny uvedené na našem webu pro tento daný model displeje se jedná o částku 502,-Kč.

Pokud se rozhodnete, prosím zastavte se s již demontovaným displejem, případně s celým přístrojem k nám. Celou věc se budeme snažit vyřešit k Vaši spokojenosti.

Děkujeme za přízeň

www.mobilprovas.cz

Kupoval jsem poprvé. A asi naposled.

Dobrý den ***editováno***,

ohledně Vaší objednávce jsme neshledali žádnou komunikaci ani připomínku, pokud Vás něco trápi prosím obratťe se na nás na [email protected],vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

• Dobrá komunikace s obchodem
    • Zavádějící informace o produktu

Celkově nejsem spokojená. Objednala jsem si nabíječku do auta. V inzerátu byla tato nabíječka vyobrazena s kabelem, nikde v textu pak nebylo uvedeno, že kabel není součástí balení (což je docela zvláštní, člověk si ji přece chce nechat v autě a nemyslet na kabel pokaždé, když někam jede). Myslela jsem si, že došlo k chybě při balení, tak jsem ihned na nedostatek upozornila. Dostala jsem ale informaci, že je to takto v pořádku. Bylo mi nabídnuto výrobek vrátit, ale měla jsem ho jako dárek, takže jsem rychle letěla shánět příslušný kabel. Považuji toto za klamání zákazníka a příště v tomto obchodě pravděpodobně už nakupovat nebudu.

Dobrý den ***editováno***,

ano fotografie na našem webu mohou být ilustrativní, nicméně v rámci zachování dobrých vztahů Vám doposíláme 2ks kabelu ( dva typy ) zcela zdarma.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za informace od kolegy podané emailem.

• Hodně prodejen (Brno)
    • Jiné ceny (akce) na obchodě a jiné na webu
    • Velice špatně optimalizované stránky pro telefon
    • Nemožnost objednání přímo na prodejně
    • Zpoplatněný odběr na prodejně

• Rychlost odeslání
    • Doposud kvalitní LCD
    • Cena dopravy
    • Rychlost reklamace
    • Nyní začli prodávat nepoužitelně LCD

Na tomto obchodě jsem už pár náhradních dílů zakoupil, vždy jsem byl nesmírně spokojen, jak s rychlostí odeslání, tak s cenou a i kvalitou dílů.

Tento týden jsem však zakoupil LCD na iPhone 8. Tento displej jsem zde již zakoupil a byl jsem s ním velice spokojen, tentokrát mi ale přišel řekl bych až nepoužitelný lcd panel (cenovku nezměnily a je to jediný displej na tento model v jejich nabídce). Displej nelze přehrát, takže TrueTone nelze zachovat, je tak tlustý, že do rámu skoro až nelze nainstalovat…

Poprvé mi navíc přišel a po dni se začaly zobrazovat falešné dotyky - poslal jsem na reklamaci, kterou opravdu bleskově vyřídili a poslali mi displej nový - byl jsem velice spokojený. Avšak přišel displej úplně stejné opravdu až nepoužitelné kvality. Tento displej si netroufám na telefon nainstalovat, a tak musím objednat u konkurence.

Tento obchod jsem měl díky výše zmíněným benefitům opravdu rád a mrzí mě, že musím napsat teď nepříliš pozitivní recenzi. Chci jen podotknout že toto hodnocení se jedná pouze ohledně změny kvality LCD, na zbytek dílů si nemohu stěžovat!

• Nastaveno hlídání naskladnění produktu na email. Doručen email, že zboží naskladněno. Produkt objddnán, a nic.

Dobrý den ***editováno***,

21.12. se Vámi kolegové snažili spojit ohledně dořešení Vaší objednávky, bohužel neúspěšně. Pokusí se o to i v následujících dnech.

Děkujeme za pochopení a vzájemnou spolupráci.

www.mobilprovas.cz

Obchod mi prodal místo nové již použitou a nefunkční baterii ! ! Reklamaci přijali bez výhrad a vrátili mi peníze. Baterii, kterou jsem už nutně potřeboval, jsem musel shánět jinde. Vyřízení mé objednávky obchodem považuji za neseriózní a obchod NEDOPORUČUJI !

Dobrý den ***editováno***,

za chybu našeho skladu se znovu omlouváme, nejedná se o náš stadard vyřízení objednávky.

www.mobilprovas.cz

• Při objednávce jsem požadoval originální díl do mobilního telefonu. Díl byl doručen, ale bohužel nebyl to originál, nýbrž kopie, která neumí rychlonbíjení telefonu. Prodejci jsem zaslal foto, kde je vidět, že nejde o originál. Po e-mailovém kontaktu, mě bylo řečeno, že mám zaslat zpět. Nemám čas řešit problémy , ktré jsem nezpůsobil a na které jsem při objednávce upozornil a nechci platit poštovné znovu. Prodejci jsem zaslal foto, kde je vidět, že nejde o originál. Rozmyslete si tedy , zda máte nadbytek času, k řešení zbytečných problémů z dodávkou pobného zboží.

Dobrý den ***editováno***,

za vadu zboží se omlouváme, kolegové Vás dnes budou kontaktovat ohledně dořešení k Vaší spokojenosti.

www.mobilprovas.cz

• Prodavane baterky nesou sice oznaceni "originalni", ale originalni zcela jiste vzdy nejsou. U starsich telefonu se jedna o "ekvivalentni" nahrady. Problem je, ze ta nova nahrada vydrzi min nez 10 let stara opravdu originalni Nokia baterie. Jina, tentokrat opravdu originalni, baterie od Xiaomi pro zmenu v telefonu nejde nabit, zatimco se starou baterii telefon komunikuje normalne a nabije ji.

Dobrý den ***editováno***,

pokud máte s kvalitou zboží od nás jakýkoliv problém prosím reklamujte jej, vše rádi dořešíme k Vaší spokojenosti.

www.mobilprovas.cz

Do objednávky jsem označila platbu dobírkou a ihned mi poslali číslo účtu, abych zaplatila převodem. To neakceptuji.

Dobrý den ***editováno***,

kombinaci dopravy GLS a služby dobírky bohužel nenabízíme, tedy nemohla jste si ji ani označit případně zvolit. Kolegové Vás budou kontaktovat ohledně změny typu dopravy.

• ŠPATNÁ OBSLUHA

Dobrý den ***editováno***,

Vaše negativní zkušenost s obsluhou na naší prodejně nás mrzí. Bohužel nevíme čeho se chytit a co zlepšit protože recenze je velmi obecná. Budeme rádi když se nám s detaily ozvete na [email protected] abychom mohli naše služby více zprofesionalizovat.

Děkujeme za nákup