• Rychle dodani
    • Jednoduche doruceni
    • Predtim jsem uz objednal jine zbozi u nich a byl jsem 100% spokojeny

- Kvalita zvuku neodpovida vubec memu ocekavani.
    - Vlastnim Samsung od AKG sluchatka pres jack, ktera jsem dostal tenkrat se Samsungem S10 a ktera jsem pouzival pres jack i s prevodnikem (jack na usb-c) na usb-c. Urcite tato nejsou prebasovana a bych je hodnotil na 7 z 10 bodu. U techto kvalita zvuku pres jack nebo prevodnikem na usb-c je srovnatelna.
    - Koupil jsem dvoje Samsung od AKG sluchatka pres usb-c, abych uz nemusel pouzivat prevodnik. Jenze kvalita zvuku tech novych je vyrazne nizsi nez tech starych a i odlisnich mezi sebou (i balenim i kvalitou zvuku).
    - Prvim bych dal 5 z 10 bodu. Maji o dost min basu nez moje.
    - Dalsim bych dal jeste min 3-4 z 10 bodu. Vubec nereprodukuji basy a maji mizerni zvuk. Porovnal bych kvalitu zvuku techto ke kvalite zvuku sluchatek, ktera kdysi clovek dostaval v letadle. Kdybych mel udelat test na blind, bych rekl, ze jsou vadna ci kopie.
    - Externi provedeni sluchatek je kvalitni podle meho ocekavani. Vzhledove vypadaji jako originalni.
    - Nevyplati se mi utracet 109 Kc navic a cas jet a cekat na poste k balikovne (zbozi se da primat pres Balikovnu box, ale neda se poslat zpet stejnym zpusobem jen na poste), tak jsem daroval sluchatka jako nahradni nenarocnym lidem, ktere znam. Dobry zkutek abych snizil pocit vyhozenych penez - 2407263

Reakce obchodu mobilprovás

děkujeme za recenzi, Vaše zkušenost nás mrzí. Bohužel kvalitu zboží, jejich vady případně samotnou výrobu v různých továrnách v řádu desetiletí, které zde ve své recenzi popisujete, neumíme ovlivnit a nespadá do rámce našich služeb.

K hodnocení v tomto rozsahu slouží jiné sekce Heuréky.

Pokud byste se přece jen rozhodl zboží reklamovat, zašlete jej zdarma zpět přiloženým vratným štítkem, věc dořešíme k Vaší spokojenosti.

www.mobilprovas.cz

Na objednávku se čeká do nekonečna. Měsíc čekaní a objednávka není. Pak napsaly email že přijde až za tři měsíce. To je jednaní a reklama e-shopu mobilprovás. NEDOPORUČUJÍ.

Reakce obchodu mobilprovás

kolegové při prvním potvrzení objednávky udělali chybu v termínování objednávky, kterou následně opravili.

Ano, na některé zboží od výrobcu se čeká, 3,4 i více měsíců. Je to běžné. Abychom zachovali nízkou cenu produktu - ve Vašem případě 123,-Kč. Baterie k nám přicházi lodní nebo vlakovou dopravou, která je časově náročná.

Dále pak k Vaší poznámce citované níže, bohužel žádnou takovou službu nenabízíme a nemáme v ceníku. Jsme tedy nakonec i rádi, že jsme zboží neposílali tam i zpět zbytečně, ušetřili jsme si tím vzájemně starosti.

Poznámka: Do emailu nezasílat žádné přílohy ani soubory. Daňový doklad fakturu prosím vložit do průhledné folie a přilepit na balík zásilky. Bez faktury zásilku NELZE PŘEVZÍT. Děkují.

Děkujeme za recenci, nicméně tato z 99,9 % nepopisuje reálné fungování našeho obchodu.

www.mobilprovas.cz

Zaslaná baterie do mobilu je nefunkční, po vložení do mobilu nevykazuje žádné nabití a ani nejde nabít.

• Tovar mi bol doruceny pouzity
    • Na baterii bolo este lepidlo zo starého zariadenia odkial bateriu vybrali
    • Batéria prisla zdeformovana

Reakce obchodu mobilprovás

děkujeme za připomínku. Ano, baterie ve výprodeji za 49,-Kč - některé z nich zřejmě dodavatel vymontoval z nových tabletů a dodal nám je. Tyto jsme nyní vyřtřídili a vedoucí skladu zadali podnět na lepší kontrolu zboží před expedicí.

V případě potřeby reklamace nás kontaktujte na [email protected] , vše rádi dořešíme k Vaší spokojenosti.

www.mobilprovas.cz

V obchodě - v prodejně u Globusu Čakovice jsem nakupoval poprvé v červenci 2023. Byť jsem objednal zboží s platbou kartou, tak jsem se tehdy dozvěděl, že “jim od rána nefunguje platební terminál” a musel jsem zajít vybrat hotovost do bankomatu. Nyní, po půl roce, se situace zopakovala v nezměněné podobě - “od rána údajně nefungoval terminál”. Nezbývá mi než říci sorry, ale tohle už vám nevěřím, co by se za nehet vešlo. Zboží jsem z důvodu neumožnění platby kartou odmítl převzít.

Reakce obchodu mobilprovás

situace nás mrzí, se spolehlivostí terminálů bojujeme již delší dobu.

Přístě doporučujeme zvolit platbu předem online. Zde žádné výpadky neregistrujeme.

Děkujeme za pochopení.

www.mobilprovas.cz

V žádném případě nedoporučuji tento obchod. Dodali mi baterii s poškozeným konektorem, kterou jsem jim poslal zpátky na vrácení peněz (odstoupení od kupní smlouvy do 14ti dnů) a nechtějí vrátit peníze kvůli tomu že je poškozený konektor. Nakupoval jsem u nich celkem pravidelně ale od nynějška budu využívat jiné obchody.

Reakce obchodu mobilprovás

děkujeme za recenzi. Situace ohledně Vašeho nákupu je ale objektivně jinak než ji zde popisujete. Baterii jsme Vám poslali v pořádku, Vy jste ji zaslal na reklamaci po dlouhé době co jste ji měl u sebe a s tím, že Vám konektor nejde nacvaknout. Nikoliv, že dorazil poškozený apod, poškození jako taková je nutno avizovat bezprostředně po přijetí zásilky.
    Toto poškození bylo zjištěno u nás po pečlivém ohledání vrácené baterie.

Děkujeme za pochopení

• podvodníci

VYHÝBAT SE! Nepodařilo se mi vyzvednout si zásilku na poště a byla odeslána zpět, odmítli vrátit peníze nebo zboží znovu poslat. Musel jsem u svého poskytovatele karty provést zúčtování

Reakce obchodu mobilprovás

zboží Vám rádi zašleme znovu, aktuálně je zadaná objednávka stornována a nelze ji obnovit. Nejjednodušší cesta je zboží objednat znovu, což jste už 11.1.2024 udělal, a doposud jste zboží neuhradil.

Ohledně vrácení prostředků (celých 384,-Kč) Vás budou naši kolegové kontaktovat v nejbližších dnech. Balík nám dorazil zpět v pátek, dnes je pondělí. Bohužel zápočet oproti stornované objedánvce realizovat neumíme.

Doporučujeme napříště věnovat pozornost komunikaci s přepravcem a nebudeme muset podobné záležitosti řešit ani jedna strana.

Děkujeme za přízeň

www.mobilprovas.cz

Naprosto tragický obchod. Před týdnem jsem si byl vyzvednout objednávku, potřeboval jsem platit kartou kvůli prodloužení záruky, nefungoval jim platební terminál. Dnes jsem opět vážil cestu do jejich prodejny a ani po týdnu jim ten terminál nefungoval.

Reakce obchodu mobilprovás

situace nás mrzí, se spolehlivostí terminálů bojujeme již delší dobu.

Děkujeme za pochopení.

www.mobilprovas.cz

telefon prisel ale darek stojanek na telefon neprisel

Reakce obchodu mobilprovás

dárky jste si bohužel do objednávky nepřidal, v rámci procesu objednávky na to máme dvě nezávislé upozornění.

Rádi Vám je dopošleme za cenu pouhého dopravného. V případě zájmu nás kontaktujte na [email protected]

www.momobilprovas.cz

• Distribuce neoriginálních baterií, které jsou na webu prezentovány za originální.
    • Prodejce záměrně prodává i použité baterie jako nové a při reklamaci se obhajuje nepravdivými výsledky na testu kapacity.

Zde nakupovat opravdu jen pokud to nikde jinde nemají, protože cena odpovídá kvalitě... Takže pokud si myslíte že zde zakoupíte originální servisní díly na telefon za super peníze, jste naivní.

Zdravíme Vás***editováno***,

děkujeme za recenzi. Pro úplnost jen doplníme, že Láďa je náš bývalý zaměstnanec. Je škoda a upřímně nás mrzí, že s obdobnou kritikou nepřistupujete i k sám sobě.

Ať se Vám daří!

• 2x špatně

• Rychlé dodání.
    • Nedodali, co jsem si objednal. Chtěl jsem 2m datový kabel, ale poslali 1,5 m a na balení bylo uvedeno 2 m.

Dobrý den***editováno***,

kabely na našem skladě jsme námátkově přeměřili, a mají 2m.

Pokud v délce shledáváte rozpor, zastavte se prosím zboží reklamovat, rádi vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

www.mobilprovas.cz

• Vadné oba sluchátka (chrastí)

• Prodavaj zmetky a pokud nejste vědma tak vám zamítnou reklamaci jen kvůli tomu že jsem to měl po rozbalení zkontrolovat a když přehlédnete na flash kabelu že chybí spoj tak mají drzost to hodit na vas

Flexkabel na LCD iX byl špatně nalisovaný a nejde nacvaknout na základovou desku. Dohromady s tím jsem objednal i LCD na i8+ a tam nefunguje zase vůbec dotyková plocha. Tato dodávka mě velice zklamala :-(

Datum expedice 3x posunut, po cca týdnu zboží konečně dorazilo.

Objednane sklo na tablet jiz 3 mesice nedodano

Baterie je stejně nefunkční takže budu muset reklamovat

Dobrý den ***editováno***,

zastavte se prosím k nám na prodejnu kde jste baterii kupoval, vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se.

www.mobilprovas.cz

• nalepení ochranného tvrzeného sklíčka kamery v obchodě Globus (záležitost cca 3 minuty) ... cena 119,- Kč - zlodějina

Dobrý den ***editováno***,

pokud si sklíčko necháte nalepit přímo na prodejně, společně s jeho nákupem, poskytujeme Vám garanci na celou službu, včetně případného následného odlepení apod., které může být při reklamaci někdy velmi sporné.

Cenu máme nižší než většina naší konkurence v kraji. A to zpravidla o třetinu, nebo i více.

www.mobilprovas.cz

• Klamná nabídka - nabízejí v balení baterie s kapacitou 2800mAh baterii s kapacirou 2200mAh vědomě

Dobrý den ***editováno***,

děkujeme za upozornění, opravdu je tomu tak. Výrobce změnil značení i kapacitu, ale dodává nám zboží pod stále stejným objednacím kódem. Situaci si dořešíme.

Každopádně pokud máte o baterii stále zájem, 2800 mah máme k dispozici. Jako omluvu Vám do nové objednávky rádi nastavíme 30% slevu a osobní odběr zdarma. Napište toto prosím případně do poznámky při objednání.

Děkujeme a omlouváme se.