Maximálna ochota vyhovieť zákazníkovi, empaticky prístup- dobrý osobný dojem.

• Rychle dodani
    • Jednoduche doruceni
    • Predtim jsem uz objednal jine zbozi u nich a byl jsem 100% spokojeny

- Kvalita zvuku neodpovida vubec memu ocekavani.
    - Vlastnim Samsung od AKG sluchatka pres jack, ktera jsem dostal tenkrat se Samsungem S10 a ktera jsem pouzival pres jack i s prevodnikem (jack na usb-c) na usb-c. Urcite tato nejsou prebasovana a bych je hodnotil na 7 z 10 bodu. U techto kvalita zvuku pres jack nebo prevodnikem na usb-c je srovnatelna.
    - Koupil jsem dvoje Samsung od AKG sluchatka pres usb-c, abych uz nemusel pouzivat prevodnik. Jenze kvalita zvuku tech novych je vyrazne nizsi nez tech starych a i odlisnich mezi sebou (i balenim i kvalitou zvuku).
    - Prvim bych dal 5 z 10 bodu. Maji o dost min basu nez moje.
    - Dalsim bych dal jeste min 3-4 z 10 bodu. Vubec nereprodukuji basy a maji mizerni zvuk. Porovnal bych kvalitu zvuku techto ke kvalite zvuku sluchatek, ktera kdysi clovek dostaval v letadle. Kdybych mel udelat test na blind, bych rekl, ze jsou vadna ci kopie.
    - Externi provedeni sluchatek je kvalitni podle meho ocekavani. Vzhledove vypadaji jako originalni.
    - Nevyplati se mi utracet 109 Kc navic a cas jet a cekat na poste k balikovne (zbozi se da primat pres Balikovnu box, ale neda se poslat zpet stejnym zpusobem jen na poste), tak jsem daroval sluchatka jako nahradni nenarocnym lidem, ktere znam. Dobry zkutek abych snizil pocit vyhozenych penez - 2407263

Reakce obchodu mobilprovás

děkujeme za recenzi, Vaše zkušenost nás mrzí. Bohužel kvalitu zboží, jejich vady případně samotnou výrobu v různých továrnách v řádu desetiletí, které zde ve své recenzi popisujete, neumíme ovlivnit a nespadá do rámce našich služeb.

K hodnocení v tomto rozsahu slouží jiné sekce Heuréky.

Pokud byste se přece jen rozhodl zboží reklamovat, zašlete jej zdarma zpět přiloženým vratným štítkem, věc dořešíme k Vaší spokojenosti.

www.mobilprovas.cz

Na objednávku se čeká do nekonečna. Měsíc čekaní a objednávka není. Pak napsaly email že přijde až za tři měsíce. To je jednaní a reklama e-shopu mobilprovás. NEDOPORUČUJÍ.

Reakce obchodu mobilprovás

kolegové při prvním potvrzení objednávky udělali chybu v termínování objednávky, kterou následně opravili.

Ano, na některé zboží od výrobcu se čeká, 3,4 i více měsíců. Je to běžné. Abychom zachovali nízkou cenu produktu - ve Vašem případě 123,-Kč. Baterie k nám přicházi lodní nebo vlakovou dopravou, která je časově náročná.

Dále pak k Vaší poznámce citované níže, bohužel žádnou takovou službu nenabízíme a nemáme v ceníku. Jsme tedy nakonec i rádi, že jsme zboží neposílali tam i zpět zbytečně, ušetřili jsme si tím vzájemně starosti.

Poznámka: Do emailu nezasílat žádné přílohy ani soubory. Daňový doklad fakturu prosím vložit do průhledné folie a přilepit na balík zásilky. Bez faktury zásilku NELZE PŘEVZÍT. Děkují.

Děkujeme za recenci, nicméně tato z 99,9 % nepopisuje reálné fungování našeho obchodu.

www.mobilprovas.cz

• Prislo mi to, co jsem si objednal. Z jiného obchodu mi prislo jine zbozi nez melo. Proto musim dnes byt i rad za to, ze mi prijde to, co ma

Znozi prislo rychle zadny problem, doporučuji.

• ochota a vstřícnost

• Super cena
    • Skoré dodanie
    • Nízka cena za dopravu na SVK

Vše OK

• široký výber sortimentu
    • rýchle dodanie tovaru aj na Slovensko

• osobní vyzvednutí bez poplatku

• Rychlost dodání,dobré ceny

spokojen

rychlé dodání

• Zatím co hledám,tak najdu.
    • Žádná není

Přehledná nabídka za dobré ceny. Rychle doručeno.

• Velmi rychlé jednání

• sortiment
    • ceny
    • kamenné prodejny s osobním odběrem
    • poplatek za osobní odběr

• Super, rychlé dodání, skvělé zabaleno, štítek pro případné vrácení s adresou odesilatele, danový doklad. Skvělé jednání.

• Dostupnost obchodu, richlost viřízení objednávky.