mobilprovás

Přidáno: včera, 21:18

• Dobrá dostupnost v Brně

Rychlá dodací lhůta.

Přidáno: 22. března 2017

• Zatím po prvním nákupu nelze hodnotit
  • Nelze po prvním nákupu hodnotit

První dojem dobrý ale jak píši je to první nákup v tomto obchodě tak se zatím nelze konkrétně vyjádřit.

Přidáno: 22. března 2017

Spojenost se službami i s cenou zboží. Oceňuji rychlé jednání a pro mne možnost osobního vyzvednutí v Brně.

Kamila

Přidáno: 22. března 2017

pozor..v kamenném obchodě jsem si koupila baterii do Nokie...499,- Kč ,za 5 minut jsem ji šla vrátit,jelikož kolega mně vysvětlil,že se dá koupit za 200,-Kč....a ejhle,nelze vrátit,OZ umožňuje nevracet zboží v lhůtě 14ti dnů,což jsem ovšem netušila...jen pokud je to zboží objednané,vyzvednuté v obchodě...mimochodem objednaná baterie v témže obchodě přes internet opravdu stojí 200,-

Hanka

Přidáno: 21. března 2017

• Detailní fotografii produktu a popis, usnadňující výběr

Široký nabízený sortiment a produkt, který jsem potřebovala. Komunikace a vyřízení objednávky proběhla k maximální spokojenosti.

Jozef

Přidáno: 16. března 2017

• Zadne vyhody tohoto obchodu, jsem neshledal
  • Slabiny? Neprehledny obchod, infirmace na telefonu, pokud volate hlasova schránka všichni naši operátoři hovoří, zrejme dobrý oddíl a obrovská firma. Jen komedie. Foto toho vysmateho pitomce na strankach hovori za vse. Objednate zbozi, ktere je skladem odeslou Vam sledovaci cislo zasilky a posta neni schopna dorucit, jelikoz jim obchod neda elektronicke informace. Kontaktujte obchod a oni lzou, ze je chyba na strane posty, asi neveri, ze budete kontaktovat Českou poštu. Dle meho názoru, cekaji na dodávku z Činy a oblbuji zakazniky. Jiz nikdy vice, druhy a poslední nákup. Prvni byl pres Aukro.

Obchod k nicemu, jeb slibuji. Komunikuji, ale.... K cemu to je? Objednal jsem jinde, dodavka druhy den, bez slibu!

radim u

Přidáno: 13. března 2017

objednan zadni kryt na mob.Lenovo S850 v obchode uvaden jako original bohuzel jedna se o neoriginalni zbozi zadni napis lenovo neni svetlo propustny tudiz napis nesviti
Z me strany zklamani uvadeji nepravdive info o svych produktech ano nabidli vraceni zbozi i penez ale kdyz cekate originalni dil a prejde takovy paskvil moc radosti vam to neprinese
Nedoporucuji nakup v tomhle eshopu

Přidáno: 12. března 2017

• Nenapadají mně zvláštní výhody. Prostě jsem zde našel zboží, které jsem hledal.
  • Nic mně nenepadá.

Objednal jsem, zboží včas dorazilo,
takže obchod v pořádku..

Uživatel bez avatara

sonny95

Přidáno: 11. března 2017

• Arogantní a neseriózní firma.Kdo se nechce dostat do problémů radím nakupovat jinde

Vybral jsem pouzdro na mobil.Prodavačka je dala na pult vedle pokladny.Tak jsem je zaplatil a v tom jsem zjistil že nepasuje.Aniž bych je měl v ruce musel jsem projít markírium zvané reklamace.Pouzdro na můj telefon neměli a peníze tato firma nevrací jak mi řekla nezkušená prodavačka v Boskovicích.Dále mě vnutila pouzdro pochybné kvality pro které jsem si musel dojet za týden.No co mě ukázali byl nějaký netvor a ani barva nesouhlasila.Nakonec jsem tedy koupil handfree(které ani nepotřebuji) abych dostal svoje peníze zpět.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano

Reakce obchodu mobilprovás

Dobrý den pane Málku,

z naší strany byla situace vyřešena dle Vašeho požadavku, požadoval jste výměnu zboží za jiné, tedy jsme Vám toto umožnili. Mohl jste si samozřejmě vybrat jiné pouzdro odpovídající Vašim požadavkům. K nákupu zboží, které nechcete, nebo nepotřebujete Vás nikdo nenutil.

Situace nás opravdu mrzí, v případě, že jste handsfree ještě nevybalil a nepoužil, rádi Vám jej opět vyměníme za vyhovující produkt. Kontaktujte nás prosím případně mailem na info@mobilprovas.cz

Děkujeme

www.mobilprovas.cz

Jirbas

Přidáno: 9. března 2017

• Perfektní komunikace, rychlá dodávka.
  • nejsou

Doporučuji, jsem maximálně spokojen.