Na mmoboost.cz již nikdy více. Moje jediná koupě byla Natural Selection 2 a později se zjistilo, že mi prodali kradený klíč, takže hra byla na Steamu deaktivována. Sice mi poskytli kompenzaci v podobě jejich bonusových bodů, ale bohužel shop nemá v porovnání s konkurencí nějaké super ceny. Za body jsem si časem vybral Far Cry 3 (když měli 'akci') a poslali mi pouze klíč na Uplay. Pokud je hra na Uplay, tak by správně měli, jako distributor, poskytnou i odkaz na stažení hry a návod pro aktivaci, ale nic takového jsem od nich nedostal a musel jsem si sám z internetu stáhnout script na aktivaci hry na Uplay.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, s NS2 byl problém globální, jednalo se o ukradenou zásilku několika tisíc klíčů. Proto steam bannoval účty. Ohledně FC3 na uplay, u produktu zde http://mmoboost.cz/farcry-3-retail-cd-key.html najdete postup k aktivaci. Prosím, pokud nejste schopen číst popis produktu, neuvádějte zde omylné zprávy. S pozdravem

MMOBoost.cz

• Nakupování přes paysafe
    • doplácí se neočekávaných 40 kč uza platbu

Reakce obchodu MMOBoost

paysafe card = 8% poplatek, bežná věc, peníze nejsou pro nás. Informujeme o tom i na stránce o platebních metodách.

MMOBoost.cz

• Bezkrabicove verzie