• nakoupil v obchodě MMOBoost před 2 měsíci

SEM SPOKOJEN ALE JE ŠKODA ŽE SI HRU NEMUŽU ZAKOPIT JAKO DŘYF PŘES ESEMESKU KLIČ SEM MĚL OKAMŽITĚ TĚT MUSIM ČEKAT I DVA DNY KREDITKU NEMAM TAK PLATIM POUKAZKAMA A TO TRVA DLOUHO TAK TO JETAK JEDINA VITKA

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 2 měsíci

13.12.2018 mi od společnosti došla zpráva o, že objednávka byla v pořádku zaplacena, že zboží odešlou.. 28.12. balíček stále nedošel.

• rychost
  • nakoupil v obchodě MMOBoost před 2 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 4 měsíci

skušenosti sou dobre ale škoda žesi nemohu nakupit přes premijovou esemes jako dřiv jinak dobry

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Platby pomocí SMS byly zrušeny kvůli velkým komplikacím s nimi. Bohužel tuto platbu hned tak neobnovíme. Snad bude v budoucnu lepší zabezpečení pro uživatele mobilních telefonů a lidé nebudou tak hloupí a neskočí na jednoduchý podvod od nějaké náhodného podvodníka :)

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 5 měsíci

• Rychlost nákupu
    • Jednoduchost
    • Přehlednost

Tento obchod se mi velmi líbí, protože je přehledný za rozumné ceny.

Reakce obchodu MMOBoost

Martine, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že jste s námi byl vždy spokojen. Každý týden zde máme i nějakou akci na hry. To můžete vždy najít zde: https://www.mmoboost.cz/product/filtered/?discountOnly=1

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 6 měsíci

• obchod super....kdysi výborné zkušenosti
    • již druhá objednávka, při které selhala platba platební kartou

Veškeré své nákupy musím realizovat u konkurence, jelikož obchod dlouhodobě nebere mojí platební kartu.

Reakce obchodu MMOBoost

z bezpečnostních důvodů nezpracováváme platby my, ale jdou přes platební bránu Gopay.
    Mrzí nás, že Vás platební brána nepustí. Zřejmě půjde o nějaký druh zabezpečení, kvůli kterého Vám nezpracují platbu. Bohužel přesně toto nejspíše nemáme jak zjistit.
    Děkuji za pochopení
    Hezký den Vám přeji

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 6 měsíci

• ceny
    • okamžité dodání , po platbě
    • žádná

Reakce obchodu MMOBoost

jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Klíče dodáváme okamžitě po doručení platby k nám, není nejmenší důvod nic zdržovat :)
    Hezký den přeji

Velice problematický obchod. Prodejce zminuje garanci rychlého digitálního dodání. Zakoupil jsem tedy kod pro steam pěneženku, který bych měl dostat pár minut po obdržení platby. Bohužel, prodejce platbu přijal, ale klíče jsem se ani po 15 hodinách čekání nedočkal. Nedoporučuji.

Reakce obchodu MMOBoost

mrzí nás, jestli byl s doručením nějaký problém. Rádi se na daný problém podíváme a vyřešíme jej. Bohužel nemáme jak se podívat na to kde byl problém, ani jak Vás kontaktovat, neboť tato recenze je anonymní. Pokud si budete přát problém nějak řešit, pak nás prosím kontaktujte na email info@mmoboost.cz
    Děkuji

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 7 měsíci

• Při registraci, zašle obchod login a uživatelem zvolené heslo e-mailem - toto bylo nečekané a je velmi nebezpečné - přímo ideální pro hackery (e-maily nejsou nijak šifrované)

Reakce obchodu MMOBoost

omlouváme se za komplikace. Tento způsob doručování hesla při registraci je opravdu zastaralý a již je řešen. Brzy by mělo být vše napraveno a tento nedostatek odstraněn.
    Děkuji za trpělivost a přízeň.
    Věříme, že po opravení stávajících chyb bude pro Vás opět skvělým obchodem :)
    Hezký den Vám přeji

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 7 měsíci

• Koupil jsem, zaplatil jsem a dostal jsem

Reakce obchodu MMOBoost

Jiří, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Přesně takto by měl nákup fungovat vždy a všude :)

• velky vyber
    • levne ceny
    • velmi rychle doruceni

Nakupuji zde jiz dele nez rok a jsem nadsen. Nikdy jsem nemel problem s zadnou objednavkou a s cenami jsem velmi spokojeny.

Reakce obchodu MMOBoost

Zdendo, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že nebyly žádné komplikace a pevně věříme, že tomu tak bude i nadále :)

• Rychlé

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Rychle, levně a jednoduše, o to se vždy snažíme :)

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 9 měsíci

• Rychlost doručení

Reakce obchodu MMOBoost

Petře, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

• Rychlé vyřízení objednávek
    • Skvělá komunikace
    • Soutěže na facebooku - hry/klíče zdarma
    • Připsání kreditů za nákup
    • Vůbec žádná mě nenapadá :-)

S obchodem mmoboost jsem velmi spokojená. Nakupuji zde pravidelně již několik let.

Reakce obchodu MMOBoost

jsme rádi, že jste u nás spokojená a doufáme, že tomu tak bude i nadále.
    Hezký den Vám přejeme :)

• Super pomoc při instalaci

Reakce obchodu MMOBoost

Jane, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Neváhejte se na nás obrátit, vždy rádi poradíme.

Vyborna komunikace

Reakce obchodu MMOBoost

Dano, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Komunikujeme velice rádi :)

• Rychlé
    • Levné
    • Pohodlné

Pohoda

Reakce obchodu MMOBoost

Andy, děkujeme Vám za nákup i hodnocení!

• nakoupil v obchodě MMOBoost před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Rychlé doručení
    • Velký výběr plateb
    • Velký výběr produktů
    • Přehlednost webových stránek
    • Tlacitko ,,Spustím to"
    • O žádné nevýhodě zatím nevím

Reakce obchodu MMOBoost

děkujeme že jste si udělal čas a ohodnotil nás zde na Heuréce.
    Jsme velice rádi, že se Vám u nás tak líbí. Snad tomu bude i nadále :)
    Hezký den přejeme