Ahoj doporučuji jednání výborný.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že nebyly žádné komplikace a pevně věříme, že tomu tak bude i nadále :) Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

• Rychlé dodání zboží
    • Dobrá komunikace

• Nabídka

Reakce obchodu MMOBoost

• Kod pro darkovou kartu xbox ihned k vyzvednuti online, da se rici bez cekani.

• rychlost (okamžitě)

• vše v pořádku

• rychlost, spolehlivost

• STEAM a GOG platformy

• Rychle doručení
    • Skvělé ceny
    • Není

• Bez problémů

Můj první nákup. Doručení do 24 hodin - kód přišel za 2 hodiny.

• Rychlé, supr cena

Reakce obchodu MMOBoost

Nakoupil sem mnohokrat, vždy bylo vse v poradku a hned. Rad nakoupim znovu a mohu jen doporucit.

problém s platbou

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, komplikace nás mrzí a omlouváme se za ně, prověříme, co se pokazilo.

• obchod po upozornění klíč doručil
    • dlouhá doba dodání

I když je slibováno okamžité doručení na e-mail, bohužel tomu tak nebylo.
    O klíč jsem si musel napsat, následně byl doručen.
    Nedoporučuji obchod lidek, kteří chtějí hrát okamžitě.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, komplikace nás mrzí. I u nás se bohužel občas chtě nechtě stane technický problém, který se pak samozřejmě řeší individuálně přímo se zákazníkem.

Pokud mám hodnotit výhody obchodu, pak především to, že je zde možno nakoupit klíče k áčkovým i středně proudým hrám, za výhodnou cenu, aniž by člověk musel zvednout pozadí ze židle. Vše proběhne velmi rychle a v případě platby prostřednictvím online kredit karty, je možné teoreticky již za pár okamžiků hrát.

Reakce obchodu MMOBoost

Levnější než steam / jiné platformy

• Rychlé doručení
    • Příznivé ceny

• Spolehlivost.
    • Rychlost.
    • Nic.

Objednáno, zaplaceno, klíč obratem na emailu. Není co řešit.