problém s platbou

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, komplikace nás mrzí a omlouváme se za ně, prověříme, co se pokazilo.

• obchod po upozornění klíč doručil
    • dlouhá doba dodání

I když je slibováno okamžité doručení na e-mail, bohužel tomu tak nebylo.
    O klíč jsem si musel napsat, následně byl doručen.
    Nedoporučuji obchod lidek, kteří chtějí hrát okamžitě.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, komplikace nás mrzí. I u nás se bohužel občas chtě nechtě stane technický problém, který se pak samozřejmě řeší individuálně přímo se zákazníkem.

Objednané členství PS Plus není "klasické členství" na měsíc, ale zákazník za svoje peníze dostane poukázky do PS Store, za které si může členství koupit...

Drobný rozdíl je v konečném důsledku výrazně větší, prtž si za body z PS Store můžete koupit členství pouze pravidelně prodlužované...

v PS Store musíte vyplnit číslo svojí platební karty a pokud si neuhlídáte zrušení předplatného, automaticky se Vám členství prodlouží, tentokrát již za peníze z Vaší karty

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož o obou skutečnostech informujeme na prvních dvou odstavcích v popisu produktu. To je způsobeno přechodem na nový systémem předplatného. Co se týče vyplnění karty v PS, to už není naše rozhodnutí, ale rozhodnutí Sony. Přesto vám děkujeme za názor a zpětnou vazbu.

• Nefunkční zboží
    • Ztížená reklamace

Zakoupen Steam klíč, který již byl použit. Obchodu zaslán screenshot. Zpět přišel požadavek po dokumentaci celého procesu zadávání klíče ve Steamu třemi screenshoty včetně požadavku viditelnosti údajů majitele účtu.

Reakce obchodu MMOBoost

Komplikace nás mrzí, pokud se však rozhodnete spolupracovat v řešení problému, určitě se neváhejte obrátit na kolegy na emailu.

• Zdánlivě nižší cena
    • Nefunkční kód

NEDOPORUČUJI!!! Posílají nefunkční kódy pro Playstation Plus. E-shop vypada značně podezřele. Na první pohled se tváří jako e-shop provozovaný subjektem v ČR, ale daňový doklad následně dorazí z Číny. Zaslaný klíč pro Playstation Plus je NEFUNKČNÍ. Podpora odmítá vrátit peníze. Prodávají kódy bez předchozího upozornění, že tyto nepůjdou použít, protože je SONY zablokovalo (zakázaný stacking).

Reakce obchodu MMOBoost

O nemožnosti prodloužení aktivního členství informujeme u produktu. Co se týče blokace SONY, to učinili právě oni, aby nedocházelo k předplatnému na x let dopředu. Což samořejmě není naše rozhodnutí. Pokud potřebujete podrobnější vyjádření, neváhejte kontaktovat kolegy na emailu. Přesto děkujeme za námahu a čas strávený při zpětné vazbě u tohoto hodnocení.

• hra kterou jsem koupil konkrétně Skyrim obsahovala neuvěřitelné množství bugů.

Reakce obchodu MMOBoost

Toto hodnocení nás mrzí, jelikož za hru jako takovou my nezodpovídáme, jelikož nejsme vývojáři hry, kteří ji programují. Přesto děkujeme za zpětnou vazbu.

• Přišel kód
    • Zadavám kód
    • Připsany penize zmizly....

Přišep mi kód zadala jsem kód ale penize mi zmizeli nikdo to nechtěl řešit.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, pokud nebylo učiněno a je s čímkoliv problém, určitě se neváhejte obrátit na kolegy na emailu, kteří případně zahájí proces reklamace.

Objednávku jsem zrušila. Dle zákona mám nárok na vrácení peněz bez udání důvodů do 30ti dnů. Neučinili tak

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den. Je to do 14ti dní, což však neplatí u digitálních produktů, které nabízíme, jak informujeme před dokončením a potvrzením objednávky.

• Platba
    • Společnost má asi 3 další weby které vypadají stejně a mají jen jiný název stránek, ale je to bohužel stejná tragédie.

Určitě nedoporučuji, celé jednání bylo až příliš pofiderné a absolutně neprofesionální.

Několikrát jsem zadal objednávku a snažil jsem se jí zaplatit, ale web byl neustále zacyklený. Nepomohla mi podpora na webu a na mail mi nebylo ani odepsáno. Pochopitelně jsem ověřil i chybovost u své banky, ale tam problém nebyl.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku, předám na správná místa k prozkoumání a kontrole.

Zrušena objednávka obratem, stáhnutí 15% z částky na administrativní poplatek. Za mě nehorázné . Platbu stále ještě nemám . Placeno 7.11. dnes je 27.11

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den. Toto hodnocení nás mrzí, zvlášť proto, že jsme vás o všem informovali předem a s vrácením proběhl váš výslovný souhlas. Mrzí nás, že naši službu pro zákazníky navíc vnímáte jako nedostatek pouhými 20%, příště však naši službu využít nemusíte. Navíc, když i digitálního zboží vrácení ze zákona není možné. Přesto děkujeme za nákup, příště se vám snad podaří koupit správný produkt hned napoprvé se všemi informacemi, které poskytujeme.

• Rychlé zaslání

Spatná reklamace

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, v emailu nevidíme žádnou zprávu ohledně reklamace. Pokud tedy nebyl problém vyřešen, můžete se obrátit na náš email.

Herní kód byl nefunkční jelikož již byl zadaný někým jiným. Tudíž čekám na vyjádření reklamace obchodu. Je to nepříjemnost, když si koupíte ne zrovna levnou hru.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, děkujeme za informace, avšak od kolegů jsme se dozvěděli, že vám byl klíče po 20ti minutách vyměněn.

Using Revolut, the payment could not be completed when the VISA/MC option was chosen.

Reakce obchodu MMOBoost

We are so sorry that our payment gate is not allowing this payment, but this is something what we are not able to change. Anyway thanks for your feedback.

• klíč byl neplatný - peníze vráceny

peníze byly vráceny ale dělali s tím trochu obstrukce. Printscreenovat jak zadávám klíč, v kolik hodin, datum atd - na počítači kde se dají nastavit tyto údaje libovolně....

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, mrzí nás problém, který nastal, avšak co se týče snímků, tak se jedná o klasický postup při reklamaci. Pokud některý ze zaslaných požadavků nebyl splněn, tak je bohužel nutné provést snímky znova tak, aby byl dodržen postup reklamace.

• Při použití kódu nelze objednávku vrátit!!!

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, mrzí nás toto hodnocení, avšak nechápeme z jakého důvodu jsme si toto hodnocení zasloužili. Bohužel jakožto prodejce klíčů, které jsou určeny pro danou platformu, nemáme možnost klíče odebrat. Každopádně potřebné informace máte uvedeny při objednávání případně máte možnost kontaktovat kolegy, kteří vám sdělí bližší podrobnosti.

• Koupil se kód na hru, který nefungoval. 2x!!!

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, bohužel v systému nemůžeme dohledat od vás žádnou zprávu týkající se vašeho problému. Pokud tedy nastal nějaké problém, tak se na nás neváhejte obrátit na náš email [email protected] ,kde vám rádi pomůžeme.

• koupil sem si steam kredit 10 euro a když sem zadal kod, přidalo mi to jenom 5 euro ...

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, za komplikace se velmi omlouváme. Pokud byl s klíčem problém, pak věříme, že jste kontaktoval kolegy na emailu, kde bylo vše vyřešeno k vaši spokojenosti.

• Nabízejí hru kterou nepodporuje win 7,10 nechají zaplatit a pak se dozvím že to běhá pouze na XP.

Nenakoupim už nikdy

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, u většiny her je k dispozici tlačítko spustím to, které případně tuto skutečnost otestuje ještě před nákupem. Věříme, že případná další spolupráce proběhne bez jakýchkoliv komplikací. Přesto děkujeme za zpětnou vazbu, kterou jste nám díky vašemu hodnocení poskytl.

13.12.2018 mi od společnosti došla zpráva o, že objednávka byla v pořádku zaplacena, že zboží odešlou.. 28.12. balíček stále nedošel.

Reakce obchodu MMOBoost

Marcelo všechny produkty jsou doručovány elektronicky, formou aktivačního klíče, který uplatníte na dané platformě (Steam, Origin, Uplay...) tím hru aktivujete a poté ji můžete stáhnout a hrát. Neprodáváme tedy fyzické krabice, ale elektronické klíče. Svůj klíč již máte v detailu Vaší objednávky.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.