• Rychlost, přehlednost

• Široký výběr her
    • Rychlost zpracování objednávky

Bezproblémový nákup

Reakce obchodu MMOBoost

velmi rychlý a bezproblémový obchod.

super
    Jako vždy

Reakce obchodu MMOBoost

Objednané členství PS Plus není "klasické členství" na měsíc, ale zákazník za svoje peníze dostane poukázky do PS Store, za které si může členství koupit...

Drobný rozdíl je v konečném důsledku výrazně větší, prtž si za body z PS Store můžete koupit členství pouze pravidelně prodlužované...

v PS Store musíte vyplnit číslo svojí platební karty a pokud si neuhlídáte zrušení předplatného, automaticky se Vám členství prodlouží, tentokrát již za peníze z Vaší karty

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož o obou skutečnostech informujeme na prvních dvou odstavcích v popisu produktu. To je způsobeno přechodem na nový systémem předplatného. Co se týče vyplnění karty v PS, to už není naše rozhodnutí, ale rozhodnutí Sony. Přesto vám děkujeme za názor a zpětnou vazbu.

• levné hry
    • okamžité dodání

• rychlost doručení

• rychlost dodání
    • příjemné ceny

Obchod mohu doporučit, mají pěkné ceny, dodání téměř okamžitě, nikdy nebyl problém.

• Docela rychlé
    • Levné

• Okamžité doručení na email
    • Plně funkční klíč

Legit eshop

Reakce obchodu MMOBoost

• Rychlost dodani, vzdy bylo vse v poradku, NIKDY zadny problem, a to uz sem tu obednal kupu her..
    • NIC

Rychlost z pohodli domova

• Dobrá cena
    • Okamžité dodání
    • Přes platební bránu nešlo zaplatit a i když jsem platbu zrušil a zaplatil jinak, tak platba zůstala viset v bankovnictví ke zpracování. Uvidím co to udělá.
    • Kód se zobrazil jako obrázek, který jsem musel ručně přepsat a nešlo kód rovnou zkopírovat.

Reakce obchodu MMOBoost

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Jsme rádi, že nebyly žádné komplikace a pevně věříme, že tomu tak bude i nadále :) Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci! Za zpětnou vazbu ke zlepšení také děkujeme.

• ceny

• Cena, rychlost dodání

• Dobrá cena
    • Okamžité dodání

• Rychlost dodání kódu
    • Přehlednost

Stejná hra za podstatně menší cenu! Obchod doporučuji

Reakce obchodu MMOBoost

• Objednán roční kupon pro PS Plus. Klíč bez problému dodán a funguje.