• nízké ceny zboží
    • vstřícná komunikace
    • snadný nákup
    • velmi dobrá dostupnost (centrála v Holešovicích)při osobním odběru
    • v některých oblastech je menší nabídka zboží

velmi dobrý obchod nabízející své zboží za nízké ceny. Určitě ho doporučuju.

Reakce obchodu Mironet.cz

Napište mi prosím, co v našem sortimentu postrádáte a pokusíme se dané zboží zařadit. Děkuji. Jiří Jungmann, vedoucí prodejny P7, [email protected]

• Dobrá zkušenost,serioznost, velký výběr
    • - jaká sleva je při koupi konkrétního zboží pro zákazníka zařazeného ve věrnostním programu
    • - dbát více na finanční rozpory mezi objednávkou, proformou a fakturou

Až na drobnosti, velmi pozitivní, osvědčený
    prodejce

• Nízká cena zboží.
    • Na termín dodání zboží na sklad se nedá vždy spolehnout. Někdy se termín dodání na pobočku prodloužil.

• zboží mi nebylo předvedeno

Reakce obchodu Mironet.cz

Napište mi prosím o jakou se jednalo pobočku a produkt. Děkuji. Jiří Jungmann, vedoucí prodejny P7, [email protected]

• nízká přehlednost a hlavně vysoké ceny

Z cenových důvodů volím jiné obchody.

• - Předváděcí centrum notebooků (vyzkoušel v kamenném obchodě = v předváděcím centru Mironet)
    • - široký sortiment
    • - dobré koncové ceny
    • - otevírací doba
    • I když nyní mám do června kategorii "Prémium", tak např. u disků je reálná sleva jen 2 % (a podobně i dalších věcí, ten disk je konkrétní věc, co jsem raději koupil jinde). U notebooku bylo 6 %, takže jsem v Mironetu koupil.

• Výdejní místo je pro mne snadno dosažitelné.
    • U zvoleného zboží dobrá cena.
    • Po reklamaci mi byl přislíbena zpráva o řešení, ta však nedorazila.
    • Oproti jiným dodavatelům poněkud omezený sortiment.

Záleží na tom, co potřebujete - poněkud omezený sortiment - a pokud je dobrá cena, tak by neměl být problém. Solidní firma.

Reakce obchodu Mironet.cz

Napište mi prosím číslo reklamace a co v našem sortimentu postrádáte - pokusíme se dané zboží zařadit. Děkuji. Jiří Jungmann, vedoucí prodejny P7, [email protected]

• Spolehlivost a výdrž zboží, narozdíl od konkurence.
    • Přehlednost
    • Celkový vzhled prostor

Z tradice a spokojenosti raději vždy zajdu do Mironetu i pro obyčejnou náplň do tiskárny, než abych šel k nedaleké konkurenci, se kterou nemám tak dobré zkušennosti.

• Přehlednost a spolehlivost nabídky.
    • Srozumitelná oboustranná komunikace.
    • Dosud žádná reklamace.
    • Zatím jsem nenarazil na slabinu - až narazím, ozvu se

Přehlednost a spolehlivost nabídky, objednané zboží převážně na skladu, jinak rychle doplněno, pokud nebylo.Dobrá komunikace po objednání (e-mail, SMS). Spokojenost s osobním odběrem.

• slušná cena, lokální obchod bez nutnosti platit poštovné

• akce,rychlost vyřízení,servis asi vyzkouším :-/
    • Nepřehledné bonusy a matoucí upoutávky na bonusy přes e-mail

• showroom
    • nepresne info o dostupnosti

• cenu
    • ačkoliv na skladě výdej až za 48 hodin

Reakce obchodu Mironet.cz

Zboží, které je skladem přímo na odběrovém skladě lze vydat ihned. Jiří Jungmann, vedoucí prodejny P7, [email protected]

• rychlost, vstřícnost

zatím bez problému, mohu doporučit

• Pomalé odbavování při osobním odběru.

Reakce obchodu Mironet.cz

Napište mi prosím číslo objednávky a o jakou pobočku se jedná, zařídím nápravu. Děkuji. Jiří Jungmann, vedoucí prodejny P7, [email protected]

• široký sortiment
    • příznivé ceny

kvalitní obchod s elektronikou

• Osobní odběr, komunikace a zájem operátorů o řešení i ujištění se o dořešení (zpětné volání)
    • Neaktuální stavy zboží. Zboží uvedené na objednávku již neumí dodat.

Uvádí v přehledech cen zboží na Heureka.cz nejlevnější cenu a když pak provedete objednávku, zjistíte, že tuto položku již nejsou schopni dodat (a přesvědčují Vás na jiný výrobek... "tento byl špatný, kupte jiný" apod. Ostatní E-shopy výrobek dodávají a taky jsem nakonec koupil jinde. Cena však byla cca o 15% vyšší. Působí to na mě jako trik, uvedu nejnižší (až nereálnou cenu) za kterou stejně nedodám a když už tu někdo bude, tak mu třeba prodáme něco jiného. Jo a mimochodem, byť zjistili, že toho nejsou schopni (dodávky zboží za uvedených podmínek), na Heureka.cz stále "blafují" se skvělou nabídkou (i po cca 14 dnech).

Reakce obchodu Mironet.cz

Pokud již zboží nelze dodat tak ho stahujeme z nabídky a viditelné není. Napište mi prosím konkrétní kód výrobku a prověřím to. Zboží na objednávku má většinou nejistý termín dodání, někdy může dorazit po týdnu, někdy déle. Jiří Jungmann, vedoucí prodejny P7, [email protected]

• nákup přes internet
    • notebooky k vidění v centrále
    • výběr data odběru
    • přístup k zákazníkům
    • Méně informací ke zboží na internetovém portále

Zaujalo zboží na internetovém portále
    Rychlejší odběr.
    Zkušenosti jsou dobré.
    Spokojenost na straně zákazníka
    Doporučil bych obchod ostatním jelikož jsem s ním spokojen

• Osobní vyzvednutí

• slušné ceny

téměř bleskové vyřízení objednávky a dodání zboží