• Mají zde i hračky, které jsem jinde nesehnala. Paní majitelka je velmi ochotná a vstřícná.
    • Stránky nejsou přizpůsobené mobilům, dlouze se hledá, malá tlačítka a přehlcenost v menu. Přivítala bych zaslání prolinku na ppl.

Služby i zboží jsou v pořádku, pouze by to chtělo modernější a přehlednější vzhled, aby se lépe nakupovalo.

• dodací doba neakceptovatelná
    • zboží bylo na skladě a dodání tvrvalo x dní. Ještě po 12 dne zboží nemám

Pokud se nezlepší komunikace směrem k zákazníkovi, tak nedoporučuji obchod ostatním

• Pohodlný nákup
    • Prehľadný e-shop
    • Široký sortiment tovaru

Dobrá komunikácia
    Rýchlosť dodania tovaru
    Obchod vrele odporúčam ostatným

• Výborné jednání a ochota.

Nabízené zboží, které jsem hledala pro vnučku.Toto sice již nebylo na skladě, ale po telefonické domluvě a ochotě paní zajistila v jiném skladě a došlo naprosto v pořádku. Vnučka měla velkou radost.
    Obchod bych doporučilo pro ochotu, rychlé a vlídné jednání.

• nevim, hledala jsem konkretni vyrobek
    • muj vyrobek nebyl skladem, dostupnost uvedena 5 dnu, dorazil 11 dnu od objednavky

nevim, co rict, byl to prvni a zrejme posledni nakup konkretni veci, delsi dodaci lhuta, nez se zprvu zdalo, ale prubezne chodilo info do mejlu, takze zadne drama

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

DĚKUJEME ZA VAŠI RECENCI K OBJEDNÁVCE.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY: Z DŮVODŮ DOVOLENÝCH DODAVATELSKÝCH FIREM LETNÍCH JE DOBA DODÁNÍ DELŠÍ NEŽ JE UVEDENO NA STRÁNKÁCH. ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE SE PŘEDEM OMLOUVÁME. S POZDRAVEM, ŠUBÍKOVÁ

• Nemohu hodnotit; byl to první nákup dne 3.7.2016 a zboží do 14.7. ještě nedorazilo.
    • Dodací doba - na webu uvedeno 3 dny, realita je jiná

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

• Po 14 dnech objednávky, mi zboží nedorazilo a ani žádná komunikace ze strany prodejce.Přitom uváději do 7dnů.Jsem zklamaná, nebot obleky potřebuji na svatbu.Jsem nucena narychlo hledat jinde.

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Obleky přijdou ve zboží 13.7. tak jak jsme vás informovali emailem.

Super žádné výhrady nemám

• nic moc
    • nekomunikace
    • nedodání zboží

takhle se to ve 21. století přeci nedělá :-)

• Zboží mi bohužel zatim ne dorazilo

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Udělala jsem objednávku, nic nedorazilo ani se nikdo neozvala. Na opakované maily nikdo neodpovídá,takže za mě rozhodně nedoporučuji. Objednávku následně zruším

Výborná komunikace, ochota.

Super

• Velký výběr
    • Kvalita
    • vysoká cena

Určitě bych tento obchod doporučila všem známým. Nabízí velký výběr,hezké a kvalitní zboží. Doba dodání zboží byla super zboží dorazilo včas.

• Objednávka byla provedena, naskladnění psáno 4 dny. Po 10 dnech žádné info o stavu zboží, telefon nikdo nebere. Takže takto...

• Zajímavý sortiment
    • Slušné ceny
    • Lehce nepřehlédne

Doporučuji, zajímavé výrobky, které jinde nenajdete.

• Neposílá to co si člověk obědná a ted neodúovídá na email ani nezvedá telefon hruza nikdy nenakupujte

• nikdo se mi neozval