• žádné komunikace zdlouhavá
    • pomalá komunikace,i dodání zboží

nedoporučuji

• rychlost,spolehlivost
    • nevím o žádných

• Perfektní komunikace a ochota hledat jiná řešení
    • Nevím o nich

Vřele doporučuji.Tady. Se opravdu snaží vyjít vstříc všem zákazníkům

• Objednávám zde dřevěné mašinky Thomas&friends, jinde nejsou k sehnání, jediný eshop, který prodává originály mašinek
    • Delší dodací lhůta

Doporučuji!!!!

• o žádných nevím
    • nedostatek zboží

Chtěla jsem si zakoupit model auta v černé barvě. Peníze jsem odeslala ihned, ale bohužel toto zboží již na skladě nebylo. Žádala jsem tedy o zaslání peněz zpět. Už je to 5 dní a peníze nikde. Tak doufám, že vše bude brzy v pořádku !

• Doprava aj na Slovensko.
    • Siroky sortiment tovaru.
    • Vasoke poštovne na SR.

Odporucam!!!

• Obchod se velmi polepsil oproti lonskemu roku! Loni jsem obvolavala jen ja a rozcilpvala se, ze po ctyrech tydnech vlacky pro maleho nedostanu.byla.jsem znechucena.
    • Po roce jsem se do obchodu vratila, protoze jen tento obchod nabizel zbozi ktere potrebuji.mela jsem ale velky strach.zavolala jsem jestli mam zaruku ze zbozi dodaji do vanoc a pani rikala ze uz dostavaji zbozi kazdy tyden :-) zbozi opravdu za tyden dorazilo! Moc chvalim zlepseni v odesilani!!!!

• kvalitni vyber, zajimave zbozi, prehledne webove stranky

spokojennost

• Kvalitní zboží a bohatá nabídka.
    • V jiném obchodě požadovaný sortiment nebyl.
    • Není.

Kvalitní zboží a široký sortiment.
    Rychlá dodávka zboží.
    Doporučuji tento obchod.

• Hračky, které jsem jinde nenašla.
    • Všechno dlouho trvá a nedostatečná informovanost zákazníka.

• Rychlost, spolehlivost.
    • Široký sortiment zboží
    • O žádných nevím

Jednoznačně doporučuji

• Absolutne Zadne
    • Všechny

Nedoporucuji, jeste Jsem se nesetkala Po celou dobu co objednavam na intern. Strankach s takovym pristupem jako Zde! Na Mimi decor ,, skoro mesic Po objednani zadna sms , mejl nebo zavolani,, ze zbozi bude Dodano pozdeji ,, nic ! Zadne info, uz nikdy vice!

• Drevene vlackodrahy Masinka Tomas atd.

• Velký výběr, perfektní komunikace.

• Doručujú tovar bez problémov aj na Slovensko

• Výborná komunikace a vstřícnost

• Tento obchod má výjimečnou nabídku originálních dřevěných vláčků ze série Thomas the Tank Engine, a to včetně modelů 2016.

Nevěřila jsem nabídce, tj. pochybovala jsem, že budou schopni dodat klasické i nejnovější modely vláčků ze série Thomas the Tank Engine. Objednali jsme si Henryho, Mike a Philipa a s napětím jsem čekali. Když dorazily a ještě s malým dárečkem - posterem a bonbóny, tak naši tři synové propukli v nadšení. Hurá, už víme, kde se na českém trhu dají sehnat tyto skvělé originální dřevěné vláčky. Ano, nejsou levné, ale stojí za to!!!

Jsem spokojená. Paráda dekuji

• originální zboží
    • telefonická podpora, žádné čekání
    • rychlé připravení objednávky
    • závoz zboží až do domu

Tento obchod splnil všechny moje požadavky. Nabízel pro mně zboží, které je obtížné sehnat. Zboží bylo dodáno v brzkém termínu. Informace o dodání zboží bylo jak na e-mailovou adresu, tak sms, takže velmi kvalitně. Možnost vyzvednutí zboží v místě bydliště je pro mně velmi důležitá a tento nákup to splnil na výbornou. V místě vyzvednutí proběhlo vše bez problémů s příjemným personálem. Prostě po všech stránkách velká spokojenost. Děkuji za vše.

• dne 11.8 2016 objednáno,zboží vše skladem,23.8 2016 stále nic,komunikace žádná:-(

nedoporučuji