• Richlost a spoleh

Objednavka je stale ve stavu vyrizeni

Komunikace perfektní, děkuji za spolupráci a ochotu. Botičky dorazily v pořádku. Dávám jedničku a DOPORUČUJI ! :-)

• obchod nereaguje na moji objednávku dětské pláštěnky

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, moc se omlouvám za komplikace. Prosím volejte a telefonní číslo - 739368668. Na maily bohužel z kapacitních důvodů nestíháme reagovat v řádném termínu. Děkuji za pochopení.

• nedodání zbží ,nereagují na email

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, moc se omlouvám za komplikace. Prosím volejte na telefonní číslo - 739368668. Na maily bohužel z kapacitních důvodů nestíháme reagovat v řádném termínu. Děkuji za pochopení.

prehledne stranky, nesmirne rychla doprava do 2 dnů, zbozi v poradku.

• Objednala jsem pred 10dny a jedine co mam je ta automaticka potvrzenka,ze prijali objednavku..jinak nic,ani radka,ze treba zbozi nemaji nebo nevim proc se to zdrzelo...

Nekomunikuji,dopravu meli jen Ppl ne postu,tak jsem byla v presu kdy cekat kuryra..tak nic nedodali,aspon toho kuryra nemusim vyhlizet ;)

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, u zboží na objednávku není nutné termín dodání opětovně potvrzovat, je je uvedený u zboží - jedná se o pracovní dny. Objednávka je nyní připravena k odeslání.

• Zboží mi nedorazilo a ani mi neopovídali na email!

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, v případě dotazů prosím volejte na tel. 739368668.

Absolutní spokojenost. Paní z byla úžasná, vstřícná. Objednala jsem 2 velikosti bot. Paní volala jestli budu pak ty jedny vracet, že mi naúčtuje jenom jedny. Bohužel jsem potřebovala ještě menší velikost tak to mi poslala úplně bez zaplacení, že jí ty 2 páry vrátím. Prostě super zkušenost.

Zboží bohužel nedorazilo a na telefonu číslo se nelze dovolat.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• poměrně dobré ceny oproti jiným obchodům
    • dostupnost zboží byla dle webu cca 10 dní a zboží dorazilo za víc jak měsíc od objednávky (konkrétně 24.8.2017)
    • komunikace omezena jen na nutné info o přijetí objednávky, objednání u dodavatele a vyřízení objednávky, mezitím na e-maily, které jsem poslala s dotazem na stav objednávky mi nebylo odpovězeno a musela jsem jim sama volat pro info co se děje, že to tak dlouho trvá

doporučuji jen proto, že zboží i přes dlouhé čekání nakonec v pořádku opravdu dorazilo a přece jen jsem se s nimi spojila alespoň na telefonu, takže komunikace je taky nějak možná

Vše v naprostém pořádku. :o))))

• Dostal jsem pouze e-mail o přijetí objednávky a dále nic,žádná komunikace!

• nedostatečná komunikace, sliby na prázdno, zboží již nebyli schopni zajistit, kdybych sama nevolala co se děje, tak si čekám do dnes :-(

Děkuji paní Šubíkové za vstřícné jednání, vše proběhlo v pořádku.Přeji samé spokojené zákazníky.
    Šustková

NA VAŠICH STRÁNKÁCH JSEM OBJEDNALA DOPLŇKY PRO DCERU NA KŘTINY. ZBOŽÍ DORAZILO V POŘÁDKU DOKONCE DŘÍVE NEŽ EMAIL O ODESLÁNÍ. CELKOVĚ JSEM BYLA SPOKOJENA A DOPORUČÍM VŠEM PŘÁTELŮM KE SLAVNOSTNÍM OKAMŽIKŮM. DĚKUJI

Nepřišlo mi zboží, ani odpověď na můj e-mail.

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, na stav své objednávky si prosím zavolejte tel. 734806677. Bohužel z časových důvodů mailíky nestačím vyřizovat. Děkuii za pochopení. Šubíková

• Nabízí zboží, které jinde nemají. Lépe ale nakoupit např. na e-bay.
    • Zboží nedodáno, poslány dva dotazy mailem, žádná odpověď. Po téměř 14 dnech mě napadlo zavolat z jiného čísla, protože mobil mi nikdo nezvedal, ač evidentně na lince někdo seděl a byla i obsazená. Zřejmě mají zákazníky v databázi a s těmi, se kterými se bavit nechtějí se prostě nebaví, telefon jim nevezmou. Hovor z jiného čísla zvedli okamžitě a mluvila jsem s pí majitelkou Šubíkovou. V životě jsem nezažila takovou komunikaci směrem k zákazníkovi. Poté, co mě téměř sprdla, že to dělá při práci a nemá čas číst 14 dní maily, mi řekla, že není moje věc, abych se ptala, kde tedy mé zboží je, že to jejich interní věc a snažila se mi namluvit, že problém je u jakéhosi prostředníka mezi nimi a dopravcem, kterého ani nemají. Za celou dobu ji ani nenapadlo, že by se omluvila nebo vysvětlila, co se děje. Když jsem řekla, že bych ráda věděla, kde je problém a že mě celkem nezajímá, že ona má ještě nějaké další aktivity, praštila mi s telefonem. Od té doby telefon opět nikdo nezvedá.

Tento obchod opravdu nemohu nikomu doporučit.

• zboží, které není jinde k sehnání
    • -

Nekomunikují dostatečně se zákazníkem zboží mám zaplacené již týden a bohužel nedorazilo a na dotazy krám neodpovídá byl to můj první a poslední nákup