• Objednané zboží měli vystavené jako dostupné, třetí den po objednávce přišel mail, že zboží bude až v lednu. Měl to být dárek k vánocům, na poslední chvíli jsme sehnali jinde.

• Objednáno a zaplaceno 9.12 a doposud objednávku nemám. Už jsem 2x psala mail a nikdo mi ani neodpověděl!!

Už cekam 14 dní a zboží stále nedorazilo
    Ani žádná komunikace ze strany e-shopu.

• Na zboží čekám již 3 týdny, přišel pouze na začátku jeden email a teď stále nic.

Po potvrzené objednávce 21.11. obchod 12 dní nijak nereaguje a to ani na urgenci mailem

• Dlouho to trvá, odjinud by zboží bylo už doma, pozdě neobjednavam, tak nevím, proč to tak trvá. Super.
    • Nedostala jsem po zaplaceni zbozi!!!
    • Na můj email mi přišlo pouze potvrzení o objednávce...jinak dál nulová komunikace.
    • Na zboží, nebo na jakoukoliv odpověď jsem čekala marně týden.
    • Po týdnu jsem zavolala na uvedený kontakt a tak mi bylo sděleno, že toto zboží vůbec netuší, kdy přijde (přesto, že prodejce uvádí, že je produkt skladem)
    • Prodejce tento produkt nabízí, jako skladové zboží i nadále

Co jen dodat. Paní se o své zákazníky příliš nestará a navíc uvádí zákazníky v omyl, když udává, že zboží je skladem.

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, moc se omlouváme za způsobené komplikace. Telefonicky jsme domluvily na stornování objednávky,skladem je pouze nový model, starší model nám dodavatel už bohužel nepotvrdil. Ještě jednou děkuji mnohokrát za pochopení.

Objednala jasem před 9 dny. A kdybych nezavolala, tak bych ani nevěděla že zboží už není k mání.

Nulova mailova komunikacia...na moje otazky nedostala som do dnesneho dna odpoved! Zasielku este stale nemam doma!

• Žádné info o zasilce

• Zboží jsem si objednala 20.9. a dodnes (4.11.)nepodařilo
    • Paní slíbila že se ozve,ale doteď se neozvala

• Obchod měl zboží v nabídce, ale po objednávce druhý den napsali, že zboží bylo k dostání v roce 2015

Objednavka je stale ve stavu vyrizeni

• obchod nereaguje na moji objednávku dětské pláštěnky

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, moc se omlouvám za komplikace. Prosím volejte a telefonní číslo - 739368668. Na maily bohužel z kapacitních důvodů nestíháme reagovat v řádném termínu. Děkuji za pochopení.

• nedodání zbží ,nereagují na email

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, moc se omlouvám za komplikace. Prosím volejte na telefonní číslo - 739368668. Na maily bohužel z kapacitních důvodů nestíháme reagovat v řádném termínu. Děkuji za pochopení.

• Objednala jsem pred 10dny a jedine co mam je ta automaticka potvrzenka,ze prijali objednavku..jinak nic,ani radka,ze treba zbozi nemaji nebo nevim proc se to zdrzelo...

Nekomunikuji,dopravu meli jen Ppl ne postu,tak jsem byla v presu kdy cekat kuryra..tak nic nedodali,aspon toho kuryra nemusim vyhlizet ;)

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, u zboží na objednávku není nutné termín dodání opětovně potvrzovat, je je uvedený u zboží - jedná se o pracovní dny. Objednávka je nyní připravena k odeslání.

• Zboží mi nedorazilo a ani mi neopovídali na email!

Reakce obchodu MIMIDEKOR.CZ

Dobrý den, v případě dotazů prosím volejte na tel. 739368668.

Zboží bohužel nedorazilo a na telefonu číslo se nelze dovolat.

• Dostal jsem pouze e-mail o přijetí objednávky a dále nic,žádná komunikace!