• RYCHLOST, CENA
    • DORUČENO 5.11.2013 POROZBALENÍ ŽÁDNÉ ZNAKY POŠKOZENÍ...DNES JSME PŘÁLI SYNKOVI A DALI DÁREK PS3 ..PŘIPOJILY A NIC PS3 NEFUNGUJE....JSEM NAZLOBENÁ ...ZKAZILA JSEM 9TI LETÉMU CHLAPEČKOVI NAROZENINY O PRŮBĚHU REKLAMACE VÁS BUDU INFORMOVAT SLOVÁČKOVÁ

ZATÍM NEVÍM UVIDÍM JAK PŮJDE REKLAMACE..SAMOZDŘEJMĚ PO RYCHLÉ REKLAMACI A KLADNÉM VYŘÍZENÍ ..RECENZI ZMĚNÍM ZATÍM NEMŮŽU ...CHCE SE MY BREČET

• Kvalitní zboží.

Na doporučení.

• Nikdo nereaguje na mail ani nikdo nebere tel.číslo pro reklamace: +421 48 470 01 47. České tel.číslo: +420 212 241 237 při prvních pokusech o volání hlásilo, že neexistuje, nyní zvoní, ale nikdo ho nezvedá.

Obchod, který nereaguje ani na mail, ani na volání!!

Reakce obchodu MicroGames.cz

Dobrý den, zaslal jste nám jediný email, požadujíc daňový doklad, který jsem Vám zaslal elektronickou formou. Reklamační číslo funguje, stejně tak i to české. Převážně v Pondělí, kdy je počet hovorů značný, může být dovolání se problematičtější. V posledních dnech jsme se taky potkali s problémy s našim VoiP připojením. Děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouváme.

• Spousta zboží skladem a za dobrou cenu. Zboží dorazilo bohužel nefunkční i když bylo nerozbaleno v původním balení. Obratem jsem jej poslal zpět a po naskladnění (3 dny dodání od distributora) byla odeslána náhrada a vše je v pořádku.
    • Pomalá odezva na e-maily, většinou na druhý den dojde odpověd, ale volání na uvedené číslo během 3minut vyřešilo naprosto vše k mé spokojenosti, takže raději volejte, ale počítejte se Slovenskem...

Přesto že se jedná o slovenský shop byla objednávka vyřízena rychle a na druhý den zboží InTime do CZ dodal. Pro případnou reklamaci je nutné použít jejich formulář pro reklamaci a kopii nebo původní doklad. Reklamace a výměna zboží proběhla velmi rychle.
    Náhradu zboží odeslali opět jako dobírku díky administrativní chybě ale po jednom telefonátu dokázali u dopravce změnit dodání z dobírky na doporučenou (během hodiny od telefonátu! klobouk dolů dopravci) takže termín dodání perfektní a způsob jednání také.
    Doporučuji obchod

Reakce obchodu MicroGames.cz

Dobrý den, snažíme se reagovat na emailovou korespondenci s nejrychlejší odezvou, ovšem hlavně v Pondělky může reakce trvat trochu déle. Proto Vám doporučujeme upřednostnit telefonickou komunikaci ke spěšnému vyřízení problému.

• objednal sem si nabíječku na telefon a poslali mi uplně jinačí nabíječku. tento obchod nedoporučuji nikomu

Reakce obchodu MicroGames.cz

Dobrý den, můžete nám prosím zaslat číslo uvedené objednávky? V tomto případě samozřejmě řešíme vše výměnou zboží. Za vzniklý problém se Vám omlouváme.

• Jsem spokojen se vším.
    • Žádné jsem nezjistil.

Byl to zatím jediný nákup ve vašém obchodě. Je velice dobrý, přehledné internetove stránky, dobrým vyhledaváním. doporučil bych jej všem kteří se nemohu rozhodnou který obchod vybrat. Určitě by měli být spokojeni jako já jsem spokojen po všech stránkach na 100%.

• pripadna reklamace na Slovensku

Provozovatel provozuje na slovensku i dalsi inet obchody, kde orientace na strankach obchodu je lepsi nez v ceske mutaci. Zaroven patri mezi obchod Overeny zakazniky Heureka a patril k finalistum roku 2011.
    Stejne tak me mile prekvapila vyse postovneho ze slovenska do CR - objednane zbozi i tak vyslo cenove lepe nez u konkurence.

• -velmi dobré ceny zboží
    • -dobrá cena dopravy

Ještě nikdy se mi nestalo,že by mi někdo poslal zboží za nižší cenu,než jsem ho objednal.Tady se mi stalo,že mi přišlo zboží ještě o cca 50Kč levněji.Vypadá to na budoucí hvězdu v internetovém prodeji.

• Dobrý a rychlý obchod
    • O slabinách nevím.

Obchod doporučuji všem

• nizke ceny a rychle dodani

• Rychlost, cena...
    • Zatím mi nedorazila faktura...ale je to jen pár dní a posílají to poštou.

Zatím max. spokojenost a doporučuji!

• Nabízí zboží v ČR takřka nedostupné.
    • Žádných jsem si nevšiml.

Celkově jsem s nákupem velice spokojen.

Zboží dorazilo rychle a v pořádku,cena byla nižší než na objednávce,takže plus pro mě.
    Můžu jen doporučit.

• Překvapila ne nižší cena a sluchátka v balení protože sluchátka nebyla uvedenba byla pouze uvedena paměť.karta takže jsem opravdu spokojený.
    • Byl to můj první nákup takže dle toho obchod nemá žádnou slabinu.

Nízké ceny ba nižší než bylo uvedeno, balení kvalitní v bublinkové obálce a navíc sluchátka to jinde vám nedají za tu cenu mobilu ani paměť.kartu natož k tomu sluchátka ha. Koupil sem si mobil Zte fashion. Obchod na pohodu.

• rychlost dodání cena dobrá komunikace

doporučuji-bezproblémová koupě a dodávka zboží

• Rychlost, spolehlivost
    • nevím o ničem

doporučuji...rychlé a spolehlivé

• výběr
    • horší přehlednost, malé možnosti filtrace

spokojenost

• Prislo rychle a za nejlepsi cenu na netu.
    • Cena na strankach byla 2048, mailem prislo 2065 a nakonec cena byla 1998. Ve finale tedy spokojenost, ale meli by v tom mit jasno. Odpoved na email briskni.

• zboží,které jsem jinde už nenašel

Obchod se mi líbí , na druhou stranu bylo zboží rozbalené ,čož jsem nepochopil . Jsem zvyklý , když se deklaruje nová věc , tak je zboží nové !!!!!!!!!!!!!!!!

Samozřejmě si rád vyslechnu Vaše vyjárření.

Děkuji Brothánek
    +420 724 579 455