• Objednala jsem si zboží na 6.3.2013 a v dopoledních hodinách mi bylo doručeno. Jsem velice spokojena. Rychlost, kvalita, komunikace.

Jsem velice spokojena. Rychlost, kvalita, komunikace.

• Super ceny, rychlé vyřízení objednávky, levná doprava.

Doporučuji, kupoval jsem sluchátka v ceně 1600 kč, celkově jsem ušetřil cca 100 kč oproti jiným obchodům a navíc jinde neměli skladem požadovanou barvu.

• Předává kontaktní údaje debilní heuréce, která pak otravuje s dotazníky ...

• levné ceny
    • neúplná zásilka
    • faktura s chybnými údaji

• Je levný xD
    • Neprehledne webovky

Doporučuji ho zboží dorazilo hned druhy den což je skvělé

• Výhodné cenové nabídky
    • Široký sortiment
    • Rychlá doprava
    • Graficky velice pěkně a přehledně upravené webové stránky

Vřele všem doporučuji :), cenově dostupné, rychlé dodání, široká nabídka a velice pěkné webové stránky. Co více si přát :).

částečně byly malé změny v cenách a v příslušenství, které nebylo v nabídce uvedeno.Celkově však k lepšímu.

Jednoduché nakupování po internetu. S tímto obchodem mám jako jedno z mála dobré zkušenosti,mohu doporučit všem.

• Přehlednost, dobré informace, rychlost

Plně doporučuji

• Rychlost , v pohode komunikacia
    • zatial ziadne , mozno slovensky web menej prehladny ale , to je v norme :)

Mozem odporucit moje skusenost super

• Rychlá doba dodání
    • levné zboží

dobrá komunikace,rychlá doba dodání,zboží dorazilo nepoškozené,skvělá cena.
    VŘELE DOPORUČUJI !!!
    naprostá spokojenost

• Cena zboží
    • Komunikace, přišel mi jak potvrzovací email objednávky, tak email odeslání zboží
    • Reklamace na Slovensku
    • Pochybnost o distribuci

Moje první zkušenost s tímto obchodem.

Objednal jsem si telefon za cenu 2147,- , nakonec jsem za mobilní telefon zaplatil 2079,-. To mě potěšilo, navíc telefon nebyl jinde skladem. Zboží přišlo velice rychle, zásilka byla nepoškozená.

Horší zjištění však bylo při samostatném rozbalení zásilky.
    Na stránkách bylo uvedeno, že mobilní telefon pochází z oficiální slovenské distribuce, tedy by byl reklamovatelný i v ČR u autorizovaného servisu. Nicméně na krabici jsou francouzské popisky, manuál francouzský, štítek na samostatném mobilním telefonu ve francouzštině. U krabice byl přibalený pouze záruční list AGORA v českém jazyce, který ale nebyl vyplněný, pouze prázdný list. Takže si myslím, že v tomto ohledu jsem byl podveden a doufám, že nebudu muset řešit případnou reklamaci. Vzhledem k ceně jsem zboží už ale nevracel.

Jsou rychlý a mají dobrou cenu, ale nechci ryskovat, že návod a další technické údaje budou ve slovenštině.Reklamace, posílat na sl.

• velice slušné
    • zboží použité(bazar(

slušné jednání,zboží dorazilo.doprava levná spokojená

• pohodlný výběr z domova
    • nabízí zboží, které není k dispozici, zatím nedorazilo.

• Dobrý přístup k zákazníkovi a rychlé dodání zboží.

Zkusil jsem to a nelituji...

• - cena v košíku 1.378,- Kč
    • - cena na faktuře 1.379,- Kč (jakž takž chápu, že se zaokrouhlovaly částky, které vznikly výpočtem DPH)
    • - částka vybraná dopravcem 1.380,- Kč. Je to jen koruna, ale nechápu.

Handsfree dorazilo takřka obratem, bohužel se nejednalo o českou verzi M2, ale o americkou verzi M1, která neumožnuje ani dodatečné nahrání českého jazyka. Handsfree tudíž muselo být překupčeno buh ví odkud. Vzhledem k tomu, že jsem to zjistil až po montáži do auta už ho ale vracet nebudu. Něco takového by mě totiž ani nenapadlo.

• Ceny na úrovni, rychlá doprava, skvělá komunikace a dobrá přehlednost webových stránek.

• rychlost,spoluprace
    • reklamace na slovensku