• Nikdo nereaguje na mail ani nikdo nebere tel.číslo pro reklamace: +421 48 470 01 47. České tel.číslo: +420 212 241 237 při prvních pokusech o volání hlásilo, že neexistuje, nyní zvoní, ale nikdo ho nezvedá.

Obchod, který nereaguje ani na mail, ani na volání!!

Reakce obchodu MicroGames.cz

Dobrý den, zaslal jste nám jediný email, požadujíc daňový doklad, který jsem Vám zaslal elektronickou formou. Reklamační číslo funguje, stejně tak i to české. Převážně v Pondělí, kdy je počet hovorů značný, může být dovolání se problematičtější. V posledních dnech jsme se taky potkali s problémy s našim VoiP připojením. Děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouváme.

• objednal sem si nabíječku na telefon a poslali mi uplně jinačí nabíječku. tento obchod nedoporučuji nikomu

Reakce obchodu MicroGames.cz

Dobrý den, můžete nám prosím zaslat číslo uvedené objednávky? V tomto případě samozřejmě řešíme vše výměnou zboží. Za vzniklý problém se Vám omlouváme.

• Předává kontaktní údaje debilní heuréce, která pak otravuje s dotazníky ...

Jsou rychlý a mají dobrou cenu, ale nechci ryskovat, že návod a další technické údaje budou ve slovenštině.Reklamace, posílat na sl.

Handsfree dorazilo takřka obratem, bohužel se nejednalo o českou verzi M2, ale o americkou verzi M1, která neumožnuje ani dodatečné nahrání českého jazyka. Handsfree tudíž muselo být překupčeno buh ví odkud. Vzhledem k tomu, že jsem to zjistil až po montáži do auta už ho ale vracet nebudu. Něco takového by mě totiž ani nenapadlo.

• spatne informace o zbozi

• Žádné
    • Žádná komunikace
    • Zboží místo nového přišlo použté
    • Zatím nevyřízení odstoupení od kupní smlouvy

Obchod v žádném případě nedoporučuji.

• uvedené kontaktní tel. čísla jsou prakticky nefunkční. možnost spojení přes telefon nemožné

• nebizi predhle toho co nemaji, pokud zbozo konecke dorazi, nazor zmnenim
    • maji reklami na to co nemaji skladem

zadne skosenosti nemam, moje obednavka zatim nedorazila, ale doufam ze dorazi

• Široký sortiment
    • Krátké dodací lhůty
    • Centrála na Slovensku
    • Problematická komunikace při problémech

Při objednávce bundlu telefon + microSD karta 16GB dorazila karta pouze 8GB - zástupci Microgames na toto nijak nereagují a nekomunikují. Jedná se sice o stokorunovou položku, ale i tak se dá vydělávat?

• Zatiaľ žiadne,tovar ešte nemám

Tovar nie je k dispozicii,objednávka je evidovaná

• Žádne
    • Nemají nic na skladě..

Nenakupujte tam ani náhodou !!

• Nefungující přístroje!!!!
    • Špatná vlastně žádná kumunikace v případě,že prodáte zmetek.

Nepoužitelný.

• TO OPRAVDU NEVIM
    • prostě mě nedorazila zasilka...

objednal sem si hru a ještě nedorazila nejsem spokojenyo

Je to velmi dobry E-shop, ale diky zpozdeni dodavky a nasledne komunikaci sem zjistil ze je zrejme nejakou odnozi www.supergamer.cz kde jsou lepsi ceny, takze toto byl muj posledni nakup.

• bohatá nabídka sortimentu
    • nabízené zboží, které není na skladech a přesto je v nabídce

• Neuvádí, že zboží není skladem

Raději se předem informovat o dostupnosti zboží.

Žádám o okamžité zrušení mé objednávky. Nejsem spokojena. Děkuji.
    Kameladrová Hana

Co víc říci... jednání obchodu hovoří za vše.

• nenaskladněnost nabýzeného zboží