• Obdržel jsem jiné zboží než bylo objednané

Zboží jsem obdržel velmi rychle, ovšem jiné než jsem objednal. Dotazoval jsem se zda je obchod schopen dodat správné. Obdržel jsem odpověď, že správné nemá. Chybně zaslané zboží jsem zaslal zpět. Obchod mi vrátil pouze cenu zboží za 7 dní od doručení. Náklady na přepravu jsem, zpět nedostal i přesto, že chyba byla na straně e-shopu.

• zmatečná komunikace, pozdní reakce na mail
    • moje zboží prý prodali někomu jinému a měl jsem čekat další týden

Velké zklamání, ale po podrobnějším pročtení jiných recenzí si myslím, že tenhle obchod zas tak super není. Nejsem sám, kdo měl nějaký ten zádrhel.

Dobry den,
    dne 5.6.2019 jste si objednal pristroj. Ten samy den Vam byl odeslan email, ze mate zbozi pripraveno. Dne 12.6.2019 jsme Vam psali, jestli si telefon vyzvednete. Bohuzel jste nereagoval, tak jsme objednavku zrusili. Objednavky drzime pet dnu, Vam jsme ji drzeli 7 dnu. Nechapeme Vase hodnoceni.
    Megatel.cz

Kdybych si objednal zbozi postou, kde evidentne vydelavaj na postovnem, protoze je dvojnasobne nez bezna cena tak bych zaplatil castku jako v objednavce. Ale vzhledem k tomu, ze jsem si produkt vyzvedl osobne tak cena byla uplne jina. Na objednavce jsem mnel deklarovanou nejakou cenu a pri placeni v obchode mi nauctovali o 1.000,- vic. Nyni mam objednvaku a fakturu kde jsou rozdilne ceny. Dalsi zajimava vec je jejich zaokrouhlovani - bezne se zaokrouhluji halire, ale zde maji zaokrouhlovani o 2,- Kc takze ucetne fakt super. Pri dotazu mailem proc objednavka neodpovida fakturovane castce, protoze kdybych zvolil dopravu postou tak by odpovidala mi do dnesniho dne nikdo neodpovedel. Jidine co se da doporucit je objednvky realizovat formou dopravy a hlavne nic nereklamovat, protoze nereaguji.

Dobry den,
    pred Vasim prichodem do obchodu jsme Vas telefonicky informovali, ze pristroj za deklarovanou cenu jiz neni skladem a ze muzeme mit ihned dalsi o 1000Kc drazsi. S cenou jste souhlasil a pristroj Vam sehnali a pripravili. Toto si nemuzeme dovolit, bez toho aniz by jste souhlasil s cenou. Dale kdyby jste nesouhlasil, tak si telefon nezakoupite.

• Neseriózní jednání

Objednala jsem si telefon za určitou cenu na firmu. Po potvrzení objednávky mi obchod napsal, že telefon za objednanou cenu mi nedodá, protože konkrétně u tohoto telefonu mi nemůžou odečíst DpH a nabídli mi stejný telefon jen za vyšší cenu u kterého mi dph odečtou. Jejich přístup byl neochotný a neústupný. Na storno objednávky už nikdo ani nereagoval. Tady už určitě nenakoupím.

Dobry den,
    velice se omlouvame, ale tento produkt byl jiz vyprodan a dodavatel nam jiz nabizel vyssi cenu. O tomto jsme Vas samozrejme informovali s nasi omluvou za komplikace.
    Megatel.cz

Bylo mi dodáno jiné zboží. Vinou obchodu čekám na peníze za odstoupení od smlovy.

Dobry den,
    velice se omlouvame za nasi chybu. Dodavatel nam dodal jednosimkove telefony za dualni. Vse jsme vyresili, penize vratili v plne vysi.
    Megatel.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Vámi dodané tvrzené sklo je přesně o 1cm užší a 1cm kratší než displej mého telefonu. Vypadá to opravdu hrozně a je to nepoužitelné. Bohužel jsem objednal rovnou 2 kusy, takže jsem vyhodil 600,- Kč + poštovné. Reklamovat to nebudu, na to nemám ani chuť, ani čas. Raději si objednám znovu levnější sklo za 100,-Kč jinde, které alespoň sedí rozměrama.

Dobry den,
    pokud Vam nesedelo sklo, mel jste ho bud poslat na vraceni penez, nebo na vymenu. Velice se omlouvame za tuto komplikaci, ale neni v nasich silach zkoumat kazde sklo.

Megatel.cz

• Prodávají repasované telefony a stejně vám budou tvrdit, že telefony repasované nejsou - doložím fotkami, napište na [email protected]
    • Velice arogantní komunikace po telefonu
    • Při vrácení zboží si strhávají nemalé částky - obhajují to, že uvádí telefon do původního stavu a následně vám řeknou, že telefon do původního stavu vrátit nejde...
    • Chybějící popisky na stránkách
    • Telefon byl poslán v bublinkové obálce!!!! Velice špatně zabaleno a chráněno při dopravě

Objednal jsem zde iPhone 7, u kterého nebyla jediná zmínka o tom, že je telefon repasovaný. Za pár dní mi přišel telefon v originální krabičce od Applu, nicméně krabička taková, kterou Apple používá pro telefony určené k výměně po uznané reklamaci. Tzn. můžou to být repasované kusy, které poznáte podle prvního písmena u “info o modelu” v nastavení telefonu. (Zdroj zákaznická linka Apple Česká Republika). V tomto případě telefon repasovaný byl, což jsem zjistil ihned po rozbalení a zapnutí telefonu.

Odstoupil jsem tedy hned od smlouvy bez reklamace, abych předešel různým tahanicím. Nicméně po 31 dnech od odstoupení mi přisla částka o 1290 Kč menší! než byla cena, kterou jsem zaplatil při nákupu. Po několika velice arogantních hovorech jsem kontaktoval ČOIku, která bohužel nemá pravomoc toto soudne řešit, doporučila mi toto řešit soudně pomocí advokáta. Ale upozornila, že s těmito drobnými šmejdy většinou nemá cenu se soudit.
    Vše jsem předal advokátovi a věc je momentálně v řešení. Telefon jsem ráději zakoupil v CZC.cz.

TOMUTO OBCHODU SE VYHNĚTE VELKÝM OBLOUKEM A NENECHTE SE ZMÁST NIŽŠÍ CENOU, KTERÁ U VÝSLEDKU BUDE STEJNĚ VYŠŠÍ, NEŽ KDYŽ SI ZBOŽÍ KOUPÍTE U AUTORIZOVANÉHO PRODEJCE

Vazeny pane Perutka,
    Vami zakoupeny pristroj byl novy. Kdyz si zkontrolujete na strankach Applu datum aktivace, tak je az po Vasem zakoupeni, coz znamena, ze je novy. Pristroj jste aktivoval, odstranil vsechny folie, rozbalil vschno prislusenstvi a telefon pouzival. Za toto vse Vam byly strzeny penize, za uvedeni pristorje do puvodniho stavu. Jenom pro Vasi informaci, nejsme pujcovna iPhonu. V bublinkove obalce zasilame zbozi bezne a nikdo s tim nema problem. Presto dekujeme za Vase hodnoceni.

Megatel.cz

Uvádějí špatné ceny aby nalákali zákazníka.

Dobry den,
    urcite toto nedelame. Kdyby jsme toto delali, uricte by to bylo zde v recenzich. Prosim zaslete nam do mailu konkretni pripad. Dekujeme
    Megatel.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Po přečtení hodně špatných recenzí nespokojených zákazníků a jednoho telefonátů z obchodu s paní s ruským přízvukem, jsem objednávku zrušil.

Vážený pane M*cho,
    opravdu nechapeme, jak muzete hodnotit nas obchod, kdyz jste si zde nic nenakoupil?? Kdyby jsme byli tak spatny obchod, jak rikate, tak by jsme nemeli zlate overeno zakazniky. Na druhou stranu jsme radi, ze jste hodnotil nas obchod. Aspon lide uvidi, kdo nam sem pise negativni recenze :-)

• Nizke ceny telefonu
    • Telefony z distribuce mimo Cesko

Neprijmaji karty, v kamenne pobocce personal se chova nadrazene

Dobry den,
    nejsme si vedomi nadrazeneho chovani. K nasim zakaznikum se snazime chovat mile a vzdy poradit. Presto dekujeme za recenzi. Megatel.cz

• Rychle dodani
    • Neposlali EU nabijecku

Dobry den,
    velice se omlouvame za toto nedopatreni. Zrejme jste dotal nabijecku UK ( EU ). Staci nam napsat email a radi Vam ji doposleme. Megatel.cz

• Rozmanitost
    • Nemožnost platit kartou
    • repasované zboží bez jakéhokoliv upozornění, prodává jako nové

Krásný sortiment, bohužel zakoupený telefon nebyl nový ale repasovaný, ze vzhledu obchodu ani popisu zboží nebyla nikde tato informace k nalezení. Telefon je sice v naprostém v pořádku ( z venku) ale kdo někdy dělal u repasování čehokoliv by si nikdy repasovaný telefon nekoupil, obzvlášť pokud stojí stejně jako nový. A je jedno jestli se jedná o tovární repas, nebo o kutilský repas.

Dobry den,
    repasovane zbozi neprodavame. Pokud jste mel jakekoliv pochybnosti o zbozi, mel jste ho do 14ti dnu vratit. Presto dekujeme za recenzi. Megatel.cz

• Tvrdili, že na zboží nelze vystavit daňový doklad, neboť jej nakupují od neplátce :-)

Dobry den,
    danovy doklad vystavujeme samozrejme na kazde zbozi. Kdybychom to tak neucinili, porusovali by jsme zakon.

• neberou karty

Dobry den,
    k tomuto hodnoceni nemame co dodat....
    Megatel.cz

Překvapilo mě, že chybí ochota na vyzkoušení přístroje a už vůbec
    není ochota k převodu kontaktů ze starého mobilu.
    Není přiložen celý manuál, pouze stručný, kde nejsou ani základní pokyny.

Vazena pani H*leckova,
    bohuzel prevod kontaktu neni neochotou, ale tim ze kontakty neprevadime. Poradili jsme Vam, kam zajit , kde Vam kontakty ochotne prevedou. Cesky manual samozrejme byl prilozen. Nokia 3310, kterou mate je z Ceske distribuce, a manual je originalni od vyrobce. Kazdopadne dekujeme za velice prinosnou recenzi. Megatel.cz

• Příšerná komunikace
    • Naprostá neochota personálu
    • Odmítl jsem převzít poškozený balík a nyní oni po mně vyžadují proplatit dopravné

Absolutně neprofesionální obchod, rozhodně nedoporučuji.

• porucha zboží-neschopnost základních funcí

místo toho abych dostal telefon jsem dostal nevyužitelné zablokované zařízení xD

Vazeny pane G*rner,
    Vami objednany bazarovy iPhone 5 16GB nebyl zablokovany, akorat byl vycisten a uveden do tovarniho nastaveni. Do pristroje staci vlozit SIM a projit aktivacniho pruvodce. Zarizeni bylo vyzkouseno a naprosto vporadku.

• Levné
    • Polská distribuci, ale to nevadí
    • Koupil jsem u nich telefon neodblokovany na české operátory, i když jsem se jich na to opakovaně dopředu dotazoval.

Levný obchod kvůli polské distribuci jejich zařízení, leč riskujete, ze koupíte neodblokovany telefon pro české operátory. Čili je to něco za něco