• nevstřícný personál,
    • obchod v suterénu, špatný vstup, hrozí rozbití hlavy
    • nedododrželi co slíbili

Reakce obchodu MEGATEL.CZ

Vaše objednávka byla vyřízena standartním způsobem. Vyžadoval jste platbu předem na účet, kterou jsme Vám uskutečnili.
    Po zaplacení jste nás kontaktoval kvůli odstoupení od kupní smlouvy, které z důvodu nákupu na firmu není možné.
    Poté jste nás kontaktoval ohledně výměny za jiný model, který jsme neměli skladem, ani nenabízeli na webových stránkách a bohužel se nám nepodařilo tento model objednat. Počáteční objednávku jste si po té vyzvedl u nás na prodejně.
    Snažili jsme se Vám vyjít vstříc ve všech Vašich změnách jak jen to bylo možné.
    Na prodejnu máme zhoršený přístup kvůli schodům u vstupních dveří, vše je ale přehledně vyznačeno.

Děkujeme za Váš nákup
    Megatel.cz

Má zkušenost s Megatel.cz.
    Objednávka na telefon 13.12.2023 18:30. Vyřízena Megatelem 14.12.23 11:15, tedy vyndání z regálu 2, 3 hodiny. Zpráva od Balíkovny o převzetí stejný den 17:32, dosud celkem v pořádku. Na poště vzdálené 100km jsem balíček obdržel 19.12.23, tedy za 6 dní. Jelikož nešel uvolnit šuplík pro SIM kartu, posílal jsem telefon za 2 hodiny zpět. Megatel dělal mrtvého brouka, ani SMS, e-mail, o obdržení zásilky, průběhu reklamace. Až 18.1.2024 16:40 tedy po měsíci přišla zpráva od Balíkovny, o převzetí a opět čtvrtek. Po předešlé zkušenosti jsem volal do Megatelu a upozornil jsem je, že jestli nebude reklamace vyřízena do 30 dnů, zásilku nepřevezmu a požaduji peníze zpět. A stal se zázrak, zásilka byla doručena 19.1.2024. Závěr, tento prodejce po obdržení peněz ztratí zájem a nekomunikuje. K doručování používá nespolehlivou poštu a zřejmě i Balíkovnu. Často nakupuji na e-shopech, extrém - ráno jsem objednal, odpoledne obdržel. Ale běžně druhý, třetí den a to třeba z Ostravy 400 km, i 6m dlouhý vlnitý plech za 4 dny + doprava zdarma. Tedy v žádném případě v důsledku přístupu k zákazníkovi a bez výběru doručovatele, Megatel NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu MEGATEL.CZ

Dobry den, velice se omlouvame za vznikle potize . Nase prodejna je otevrena do 18 hodin . Zbozi bylo tedy pripraveno k odeslani hned dopoledne nasledujici den a tentyz den odeslane . Na vyber jste mel z GLS , nebo z Ceske posty , ktera ma tyto moznosti Balik do ruky , Balik na postu , Balikovna , nebo EMS s garanci duruceni do druheho dne . Vybral jste si Balikovnu a jelikoz bylo pred Vanoci trvalo doruceni delsi dobu . Za to jsme se vam omluvili. Balikovna nema presnou garanci doby doruceni . Pres rok bezne dorucuji maximalne do dvou dnu . Reklamaci jsme prijali a vyresili v zakone lhute . My bohuzel neovlivnime delku reseni reklamace zarucniho servisu . Standartne jsme s vami komunikovali o reseni vasi reklamace .

Děkujeme za Váš nákup a za hodnocení.
    Megatel.cz

Asi je to smůla, ale bohužel, telefon ani po dlouhém dobíjení se nenabil. Vracíme zpět a asi budeme požadovat peníze zpět a zakoupíme jiný telefon.

Reakce obchodu MEGATEL.CZ

mrzí nás tato vzniklá situace.
    Vše bude vyřešeno k Vaší spokojenosti v reklamačním řízení.

Děkujeme

chybné nacenění výrobku- zrušeno ze strany obchodu

Reakce obchodu MEGATEL.CZ

zboží v době objednání jsme bohužel neměli skladem z důvodu chybného naskladnění, za což jsme se Vám omlouvali.

Omlouváme se za komplikace
    Děkujeme za pochopení

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Nabízí zboží, které nemá.
    Pak nabízí možnost objednání, avšak za cenu vyšší.
    No, nekup to :-)

Reakce obchodu MEGATEL.CZ

Nabídli jsme Vám možnost objednání vybraného mobilního telefonu do 2 pracovních dnů.
    Po nesouhlasu s objednáním jsme Vaši objednávku stornovali.

Omlouváme se za komplikace
    Děkujeme za pochopení

• v obchodě nelze platit kartou
    • dražší poštovné ve srovnání s konkurencí

Reakce obchodu MEGATEL.CZ

velice nás mrzí Vaše negativní recenze.
    Zboží jste měl objednané dopravou GLS, která platbu kartou umožňuje.
    U nás na prodejně platba kartou bohužel není možná, což je uvedeno v informačním mailu při potvrzení objednávky.
    Cena dopravy je uvedena na našich stránkách nebo na heuréka.cz.
    Zboží jsme Vám doručili podle Vaši objednávky.
    Děkujeme

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nízký strop je ve vchodu tak pozor na hlavu

Bohužel řešíme spotřebitelský spor. Odstoupil jsem od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí. Jedná se o Apple Mac mini za 18800 Kč. Odstoupil jsem od smlouvy, protože se ukázalo, že Mac není nový, ale byl jen nově zabalený, a protože jsem nebyl spokojen s jeho vlastnostmi. Prodejce, chce abych mu zaplatil 3000 – 5000 kč za ztrátu hodnoty. Další jeho podmínkou je, že nedostanu peníze při předání ale později. To je pro mě další riziko finanční ztráty, proto předání neplánuji.

Dobry den pane Martine Heřmane ,
    velice nas mrzi , ze jste napsal negativni rezenzi jeste pred tim ,nez jste si svoje pochybnosti zjistil v Apple ,nebo u nas .Nicmene po spolecne komunikaci s nami a overeni skutecnosti na strankach Apple. Ted uz vite ,ze nic z toho neni pravda ,jelikoz jste datum nakupu distributora bral jako datum aktivace pristroje .Pristoj byl novy a nikdy neaktyvovany ,pred prodejem zabaleny v originalnim master kartonu .V chybnem domeni jste do e-mailu odstoupil od kupni smlouvy do 14 dnu ,avsak dodnes nam zbozi nepredal .My jsme vam obratem zaslali e-mail , ze bude vasi zadosti vyhoveno do 14 dnu, ale nesmi byt zbozi mechanicky poskozeno . V tomto pripade se muze snizit hodnota pristroje . Vy jste si to vylozil , ze vam bude automaticky uctovan poplatek .
    Bohuzel nesouhlasite s vyrizovaci lhutou 14 dnu . Spotrebitel muze odstopit do 14 dnu bez udani duvodu a prodejce ma pravo zbozi prekontrolovat a vratit financni castku do 14 dnu. Je to bezny postup . Vetsinou to zpracujeme driv .Vase obavy , ze vam nevratime penize jsou bezpredmetne. Samozrejme dostanete predavaci protokol .Po zjisteni, ze je vyrobek novy uz mozna nemate zajem zbozi vracet .
    Pevne doufame,ze tato negativni recenze bude ponaucenim, pro Vas ,ze si mate nejdriv informaci overit, nez nekoho budete obvinovat .Taky bude slouzit jako informace, pro dalsi zakazniky, ze datum nakupu distributora neni datum aktivace.

Megatel.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dobrá cena
    • Zboží uvedené skladem nebylo skladem, přislibeno zavolaní až bude a jestli vůbec bude. Už nikdo nezavolal.

Zbytečná ztráta času.

Dobry den,
    velice se omlouvame za komplikace. Prosim napiste nam do mailu o co se jednalo a vse napravime.
    Megatel.cz

• Keby som sa o stav objednávky nezaujimala,tak obchod by ma ani nekontaktoval.Ja som kontaktovala obchod,kde mi bolo povedané že moja objednávka mi nebude doručená,nakoľko moj baliček bol ukradnutý.

Dobry den,
    velice se omlouvame za komplikace. O vsem jsme Vas pravidelne informovali. Bohuzel nemuzeme zato, ze Vas balik byl vykraden. Informovalo Vas jak GLS, tak i my. Recenzi bereme jako bezpredmetnou.
    Megatel.cz

• Nižší cena produktu oproti konkurenci
    • Vyšší cena za dopravu
    • Nekvalitně zabalené zboží

Cena zboží je oproti konkurenci o něco nižší, což člověka naláká. Nižší cenu zboží si ovšem kompenzují vyšší cenou za dopravu - konkrétně jsem platil 199 Kč za poštovné u České pošty. Nemile mě pak překvapilo, když mi telefon za necelých 16 tis. přišel zabalený jen v obyčejné bublinkové obálce. Čekal bych, že za tu cenu bude minimálně v krabici vyplněné bublinkovou fólií. Celkem jsem váhal, zda-li mám od pošťáka tu pomačkanou hromádku převzít. Nakonec jsem zboží převzal. Fólie na krabičce telefonu je ale poškozená (je na několika místech částečně seškrábnutá dolů), což mě štve, protože telefon je dárek. Proto uděluji negativní hodnocení, aby se prodejce nad způsobem balení zamyslel.

Dobry den,
    velice nas mrzi, ze Vam prisel balicek poskozeny. Takto posilame bezne baliky a neni s tim zadny problem. Predpokladame, ze zbozi je v naprostem poradku, jinak by jste se nam jiz ozval.

Měly špatnou cenu

Dobry den,
    nikoho nenutime si koupit zbozi, za ceny ktere mame. Je to kazdeho svobodne rozhodnuti. Kazdopadne dekujeme za prinosnou recenzi.

• Telefon byl skladem
    • Záruka při nákupu na firmu jen jeden rok
    • Záruka na 2 roky za příplatek
    • Na stránkách píší , že telefon je nový ale je “Apple certified pre-owned” takže repasovaný

Nemám problém s repasovanými telefony ale musí být jasně uvedeno co kupuji což v tomto případě nebylo. V domění , že kupuji nový telefon jsem koupil repasovaný (konkurence to transparentně uvádí na stránkách)
    Telefon si vzali zpátky a budou teď řešit jestli vůbec mám nárok zboží vrátit. To je úlet fakt

Dobry den,
    Vami zakoupeny pristroj byl novy. I vyrobni cislo IMEI jsem Vam overoval na strankach Apple. Na vraceni penez mam dle zakona 14dnu.
    Presto Vam dekujeme za recenzi.
    Megatel.cz

Bohužel obchod férově neinformuje o skladovosti produktu za danou cenu. Objednal jsem si iPhone SE, následně mi volali, že za danou cenu ho nemají skladem. Nabídli mi stejný produkt ale asi jinou distribuci za cca o 600 Kč vyšší cenu. Nicméně i v následujících 5 dnech telefon nadále nabízeli na svém eshopu i na Heurece za nižší cenu s označením skladem (a nabízí ho i nyní po 9 dnech). Tento stav nedokázali věrohodně vysvětlit a nebyli ochotní dodat telefon za nabízenou cenu. Objednávku jsem tedy zrušil, protože toto mi nepřijde jako férové jednání. Nabízí se myšlenka, že lákají zákazníka na nízkou cenu a pak se snaží vnutit produkt za vyšší cenu.

Dobry den,
    velice se omlouvame za zpusobene komplikace. Produkt jsme meli vyprodany. Nabidli jsme Vam objednani, stim ze prijde za par dnu.
    Megatel.cz

"Šedý dovoz", nelze reklamovat v originálních servisech. K reklamacím se staví zády, na reklamačním protokolu je předtištěn souhlas s lhůtou pro vyřízení reklamace 60 dnů (což je dle informací od ČOI neplatné).

Rozhodně doporučuji obchod například Digifit.cz, který dává k iPhonům koupeným na firmu záruku 2 roky a je také levnější, tady ten Megatel má (duben 2021) jen roční zároku a rafinovaně se snaží Vám prodat za aditivní cenu další rok. Plus telefon (porovnávám iPhone 11 Pro 256GB) v barvě Midnight Green mají velmi drahý (koupeno za více než 24.000 Kč), přičemž obchod Digifit má skvělou barvu Space gray za ještě méně peněz než tady ten Megatel ten ošklivý Space Grenn (jinak barva Space Gray v dubnu 2021 u iPhone 11 Pro v dubnu 2021 opravdu stojí téměř 27.000 Kč, ale Digifit ho má o tři tisíce levněji).

Megatel nedoporučuji ani omylem, nelíbilo se mi ani nemilé a sakrastické vystupování obsluhy, kdy pán v nevkusném sklepním obchodě se zatuchlým prostředím mi neustále skákal do řeči a mlel jak kulomet, strašná zkušenost!

Dobry den,
    velice dekujeme nasi konkurenci za prinosnou recenzi. Rocni zaruka na IC je naprosto normalni. Stejne podminky maji i velke ceske obchody.

Megatel.cz

• na webu mají skladem. V den objednání volal zástupce obchodu, že telefon skladem není, ale mohou dodat za další týden za vyšší cenu.

Dobry den,
    velice se omlouvame za komplikace. Bohuzel nam zustal naskladneny telefon na eshopu a jiz jsme ho fyzicky nemeli. Samozrejme jsme vam nabidli jeho rychle objednani.
    Megatel.cz

• Klamání zakázníka o skladové dostupnosti a realitě..

Jsem celkově zklamán, zde již v budoucnu rozhodně nakupovat nebudu..