• Arogantní

Dobry den,
    velice nas mrzi, ze jste z nasi strany pocitil aroganci. Ale nezda se nam nic spatneho natom, ze Vas slusne vyzveme, aby jste si nasadil rousku na oblicej.
    Megatel.cz

• Zaslali jine zbozi nez bylo objednano.

Byla zaslana jina barva telefonu nez byla objednana. Reseni - jiny telefon bohuzel nemame, pokud se vam nelibi zaslete ho zpet a odstupte od smlouvy.

Dobry den,
    velice se omlouvame za toto pochybeni. Jina barva pristroje nebyla jiz bohuzel skladem. Snazili jsme se Vam aspon nabidnout vraceni penez.
    Megatel.cz

• Cena uvedena na stránkách neodpovídala skutečně zaplacené ceně - ta byla u iPhonu vyšší než ji inzerovali a ani telefon neměli skladem přes to ze potvrdili objednávku .

Dobry den,
    velice se omlouvame za toto nedopatreni, bohuzel nam zbyl na shopu naskladnen posledni kus a jiz nebyl fyzicky skladem. Za toto se Vam velice omlouvame. Jiz nebylo mozne objednat zbozi tak, aby jsme se dostali na tuto cenu.

S omluvou
    Megatel.cz

• Inzerují zboží skladem a po objednání napíšou email, že jsou schopni zboží dodat do dvou dnů avšak za jinou cenu.

S omluvou
    Megatel.cz

• Na zboží jsem čekal tři týdny a nikdo mi nebyl schopen říct kdy to příjde

to že Vám někdo řekne že zboží není momentálně skladem a mělo by přijít za týden znamená že už se Vám nikdo neozve aby Vás informoval jestli to přišlo nebo jestli to vůbec bude pokud si tam nezavoláte sami

hned druhy den rano jsme Vam psali :

28. 4. 2020 06:32
    "Dobry den, velice se omlouvame , ale vami objednany MT je bohuzel vyprodany. Muzeme vam ho objednat na pristi utery , nebo dnes ma prijit na sklad barva blue za stejnou cenu. Napiste prosim, jak mame postupovat?".

Do dnesniho dne jste se nam nevyjadril. Z nasi strany komunikace probehla, ale bohuzel bez odpovedi. Presto dekujeme za hodnoceni naseho obchodu.

Megatel.cz

Slibují zboží skladem a po objednání už není a bude asi za týden

Dobry den,
    velice se omlouvame, bohuzel nam na eshopu zustal posledni kus, ktery jiz nebyl fyzicky na sklade. Nabizeli jsme Vam moznost objednani zbozi do 5ti dnu.
    Megatel.cz

• Objednané zboží nebylo skladem i když status skladem mělo.

Zboží bylo skladem . Bohužel jen virtuálně. Přišel mi e-mail s hlavičkou Komentář k objednávce, kde bylo napsáno že produkt není skladem a nabízeli alternativy a nebo pozdější dodání za jinou cenu. Bohužel jsem e-mail přečetl pozdě. Nikdo nevolal a e-mail by spíš měl mít hlavičku Zboží již není na skladě ! abych ho v záplavě e-mailů zaregistroval.

Dobry den,
    velice se omlouvame za zpusobene komplikace. Komunikace emailem nam v dnesni dobe prijde naprosto normalni.
    Megatel.cz

• Mobil se přestal nabíjet.

Před 3 měsíci jsem zakoupila mobil, který jsem však začala používat až asi před 3 týdny. Po 3 týdnech v provozu se přestal nabíjet.Poslala jsem ho na reklamaci, avšak napsali mi - po dvojí urgenci, že servisem bylo sděleno, že byl poškozen neodborným zásahem, proto mi tento nefunkční mobil posílají zpět. V žádném případě není pravda o neodborném zásahu.Jak se dá způsobit, že se mobil přestane nabíjet? Narazila jsem na podvodníky? Mám se s nimi kvůli mobilu soudit? Může se to stát i vám. Proto Megatel nedoporučuji.

Dobry den,
    zavada pristroje byla, ze nejde zapnout. Jednalo se o neodborny softwarovy zasah do pristroje. Toto se neslucuje se zarucnimi podminkami a zaruka byla odbornym servisem bohuzel neuznana. Bylo Vam nabidnuto zaslani pristroje do jineho servisu na prezkoumani, ale to jste nechtela. Nevime co by jsme pro Vas mohli vice udelat.

Megatel.cz

• prodávají zboží dle § 90 zákona o DPH, doporučuji přečíst, hovoří o tom, že ZBOŽÍ NENÍ NOVÉ, při objednávce = žádná zmínka, když tam zavoláte , řeknou Vám že zboží je nové , takže okrádají o DPH ….s tímto nechci mít nic společného
    • ve všeobecných obchodních podmínkách mají...Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal - jenže na to, že zboží pošlete poštou a tudíž prokážete, že jste odeslal, na toto nereflektují a čekají až zboží se vrátí zpět - takže porušují i jejich pravidla

Dobry den,
    velice se omlouvame za zpusobene komplikace. Bohuzel pri vystavovani faktury se stala chyba. Samozrejme jsme Vam nabidli zaslani noveho dokladu nebo odstoupeni od kupni smlouvy. Od smlouvy jste odstoupil a byla Vam vyplacena castka v plne vysi vcetne dopravneho. Penize samozrejme vracime az pri prekontrolovani vraceneho zbozi.
    Megatel.cz

I když měl být produkt skladem po 2 hodinách od potvrzení objednávky přišlo mailové vyjádření, žeprodukt není skladem a bude možná za 4 dny.

Dobry den,
    velice se omlouvame za zpusobene komplikace. Bohuzel nam zustal na shopu naskladnen jeden kus, ktery bohuzel jiz nebyl fyzicky skladem. Samozrejme jsme Vam nabidli nejblizsi termin dodani.
    Megatel.cz

• Rychlá odpověď na email.
    • Po odeslání a potvrzení objednávky přijde mail, že zboží není skladem. Bude později než zněly původní informace v eshopu a taky za vyšší cenu. Vyšší cena je zdůvodněna tím, že eshop má jen malý rabat a pro firemní zákazníky navyšuje cenu.
    • Nepoctivé chování, nedoporučuji.

Eshop zařazen na doživotní blacklist naší firmy. Pár stovek navíc by firma ani nepocítila, ale tyhle chytrolíny podporovat nebudeme. Zároveň tak i jejich další jména (např. imobily.eu)

Dobry den,
    vse co inzerujeme, mame skladem. Bohuzel obcas nastane chyba v naskladneni na shopu. Samozrejme se za toto nedopatreni omlouvame. S obchodem imobily.eu nemame nic spolecneho.

Megatel.cz

Prodávají zboží které nemají. Uvádějí ,,skladem,, potom zjišťuji kde zboží vzít.

Dobry den,
    veskere zbozi, ktere inzerujeme, mame na sklade. Samozrejme se obcas stane chyba v naskladneni. Za tuto chybu se Vam velice omlouvame.

• Dobrý sortiment včetně příslušenství

Mají psané zboží skladem, ale skladem není. I přesto, že jsem souhlasil s jiným zbožím, trvalo odeslání čtyři dny.
    V balíku bylo totálně rozbité ochrané sklo. Nemohlo se stát při přepravě, balíček byl důkladně prohlédnut před rozbalením a byl v naprostém pořádku. Dokonce i obal skla byl ok.

Dobry den,
    velice se omlouvame za tyto komplikace. Mel jste nas kontaktovat a radi by jsme Vam odeslali sklo nove. Neni v nasich silach kontrolovat kazde tvrzene sklo, ktere naskladnime. Napiste nam mail a dame vse do poradku. Presto dekujeme za Vase hodnoceni obchodu. S pozdravem Megatel.cz

• Dobré ceny
    • Špatná komunikace
    • Dlouho se nic nedělo

Mám dvě zkušenosti s tímto obchodem. V prvním vcelku bez problémů, tak jsem u nich chtěl nakoupit znovu, ale tentokrát katastrofa. Zboží neměli, říkali že ho dostanou za pár dnů. Týden se nikdo neozval, pak jsem volal já. Další čekání a nic. Objednávku jsem zrušil.

Dobry den,
    velice se omlouvame za nedodane zbozi. Dodavatel nam ho prislibil a pak bohuzel jiz nedodal.
    Megatel.cz

Zboží jsem v neporušeném obalu během týdne vyměnil s doplatkem za dražší model a přesto mi napočítali manipulační poplatek za storno ve výši 500,-Kč. Přijde mi to neseriózní a přemrštěné za vytištění jednoho dokladu
    navíc když si zákazník vybere v obchodě jiný a ještě dražší výrobek!!! :(

Dobry den,
    pri nakupu na firmu jsou bohuzel tyto podminky. Jinak jsme Vam ve vsem vysli vstric.
    Megatel.cz

• Klamavé jednání s nabízenou cenou
    • Nedodání zboží, které na shopu svítí skladem
    • Volali, že to dodají, ale připlatit si +600,- (přitom skladem zboží bylo a cena na webu odpovídala objednávce)
    • DPH nesrovnalosti kolem stejného zboží
    • Pokus o získávání objednávek nízkou cenou a následné telefonické zdražení, jinak zboží nedodají.

Nedoporučuji. Klamavé jednání nízkou nabízenou cenou a následná snaha přemluvit objednávajícího k vyšší ceně. Asi se na to dost lidí chytne a odsouhlasí ...

Dobry den,
    klamavou cenu neuvadime, pouze nabizime prodlouzeni zarucni lhuty pro zakazniky s IC. Ale presto dekujeme za recenzi obchodu.
    Megatel.cz

• inzerují něco, co pak nedodají

Arogantní přístup, neumí se patřičně omluvit a přiznat svojí chybu, neumí/nechtějí navrhnout nějaké rozumné náhradní řešení. Představa, že u nich v budoucnu řeším případnou reklamaci??? Nedoporučuji

Dobry den,
    velice se omlouvame ze nebylo zbozi skladem. Bohuzel byla chyba ve skladove dostupnosti na eshopu. Omluvili jsme se Vam jiz v telefonatu s Vami. Reseni jsme navrhli. A to vyckat na Vami objednane zbozi.

• Zajímavé ceny

Rozdílný přístup k nákupu na IČ a privátně
    Zboží mají, ale na IČO s odpočtem není k dispozici
    Neseriózní přístup

Dobry den,
    na ICO samozrejme zbozi skladem mame.
    Megatel.cz

• Dodáno bez českého návodu!

• Inzeruji veci, ktere nemaji skladem

Nebrat!