Z nákupu v tomto obchodě mám smíšené pocity.
    Nejdřív perfektní komunikace, neměli přesně mnou objednaný typ mobilu, hned zavolali a nabídli jiné řešení. Slíbili rychlé zaslání zboží a slib splnili, telefon jsem měla druhý pracovní den.
    To úplně špatné - nedostatečné zabalení zboží. Krabička s mobilem nebyla chráněna žádným dalším kartónem, žádnou bublinkovou folií nebo jinou ochrannou vrstvou. Byla pouze volně vložena do větší bublinkové obálky.
    A tahle obálka došla špinavá, pomačkaná a se zřetelnými otisky bot.

Dobry den,
    a prisel telefon vporadku? Byl nejak poskozeny? Pokud je nam znamo, tak doslo vse bez poskozeni. Nechapeme, Vasi recenzi, ze nedoporucujete obchod...

• Nebrat

Obchod mě neupozornil, že si mám zboží vyzvednout, strohý email, jestli chci u zboží prodloužit dobu na vyzvednutí a v téže minutě, že zboží bylo stornováno.
    Nikdy více.

Dobry den,
    na vyzvednuti zbozi ma zakaznik 5dnu. Zaslali jsme Vam dotaz, jestli chcete lhutu pro vyzvednuti prodlouzit. Bohuzel jste se nam neozval a na zaklade tohoto jsme objednavku stornovali.
    Megatel.cz

Velmi špatná a neochotná komunikace obchodu navzdory tomu, že jednoznačně klamali v popisu zboží.
    Pro naši firmu jsme zakoupili telefon Samsung, který byl na e-shopu jednoznačně deklarován jako produkt pro CZ distribuci. K telefonu jsme doobjednali krycí sklo a silikonový obal.
    K našemu překvapení ale uvnitř telefonu byl dokument, který popisoval, že telefon je určen výhradně pro SIM karty ze zemí Rusko, Uzbekistán, Kyrgyzstán apod.
    ČR ani žádná ze středoevropských krajin tam uvedená nebyla. Proto jsme telefon chtěli vrátit. Spolu s telefonem jsme chtěli vrátit i obal a krycí sklo, což nám odmítli, s tím, že se jedná o firemní nákup. Žádali jsme také o vrácení poštovného.
    Zástupci obchodu komunikovali velmi liknavě a neprofesionálně. V jednom z e-mailů nám tvrdili, že by telefon v CZ síti normálně fungoval a že se na něj vztahuje záruka, což jsme neakceptovali. Žádost o vrácení poštovného ani v jednom z e-mailů nikdo neokomentoval, nikdo se nesnažil vyjít vstříc. Náhradní telefon určený pro distribuci v ČR nemají.
    Silikonový obal je velmi nekvalitní, tenké části jsou vytahané a deformované, krycí sklo velikostně nesedí o milimetry...
    Poštovné nám samozřejmě také nevrátili.
    Za nás tedy nákup v tomto obchodě jednoznačně nedoporučujeme.

Dobry den,
    nikde jsme neuvadeli, ze se jedna o CZ distribuci. Penize Vam byli vraceny v plne vysi i kdyz firemnim zakaznikum nemusime.
    Megatel.cz

• inzerují zboží, které nemají skladem (na stránkách uvádějí, že skladem je)

Dobry den,
    velice se omlouvame, ze jsme jiz nemeli inzerovane zbozi skladem. Obcas se chyba stane...
    Megatel.cz

• Objednané zboží nebylo skladem za nabídkovou cenu, do dnešního dne má obchod na svých stránkách cenu za kterou Vám ale zboží nejsou schopni dodat. Ze strany této firmi se jedná poze o obchodí trik a budou se Vám snažit vnutit zdoží za podstatně vyšší cenu. Důrazně nedoporučuji.

Dobry den,
    velice se omlouvame za komplikace. Bohuzel Vami objednane zbozi bylo v akci a zasoby se vyprodali, nabidli jsme objednani noveho zbozi, bohuzel za jiz normalni cenu.
    S omluvou
    Megatel.cz

Přišel jiný typ telefonu, než byl v objednávce. K prodejci se nedá dovolat.

Dobry den,
    vsechny hovory zvedame, a kdyz nezvedneme volame zpet. Ihned po napsani teto recenze jsme Vas kontaktovali a vyridili s Vami vse potrebne. Dale jsme dohledavali neprijaty hovor a zadny od Vas nemame. Vas problem je v reseni po telefonicke dohode.

• PŘIŠLO MĚ ZA JINOU CENU NEŽ JSEM SI OBĚDNAL

PŘEBÍREJTE JEN PODLE OBĚDNÁVKY CO JSEM OBĚDNAL

Dobry den,
    prosim napiste nam do emailu Vas pripad, toto se nemuze v zadnem pripade stat, ze by Vam prislo neco za castku, se kterou jste nesouhlasil. Samozrejme vse vyresime.

• Barevné stránky.
    • Objednané zboží skladem se mi snažili prodat dráž než jsem si objednal s odůvodněním, že už není a musí ho objednat jinde za vyšší cenu.

Dobry den,
    velice se omlouvame, pokud produkt jiz nebyl skladem. Nejspis se jednalo o zbozi v akci, ktere mame za snizenou cenu vzdy v omezenem poctu. Dekujeme za pochopeni.
    Megatel.cz

• Obchází zákon o DPH...!!!

Za uvedené ceny nenakoupíte s možností odpočtu DPH.
    Zjistíte až po objednání, když vám telefonicky sdělí naučenou pohádku o tom, že vám zboží, za objednanou cenu, nemůžou momentálně odeslat.

Dobry den,
    jsme platci DPH. Zadny zakon o DPH v zadnem pripade neobchazime. Nejspis jste si spletl obchod.
    Megatel.cz

• Levnější zboží než v jiných obchodech.
    • Možnost osobního vyzvednutí zboží.
    • Některé zboží není určené pro český trh (například telefony Xiaomi) a s tím je spojená problematická servisní oprava nebo reklamace.
    • Platba není možná kartou.

Redmi Note 9S: MT po jednom měsíci používání nešel zapnout. 28. den reklamace mne prodavač e-mailem informoval o zamítnutí reklamace z důvodu mechanického poškození (???) a o možnosti nechat reklamaci posoudit v jiném servisu v zahraničí, k čemuž jsem se nijak nevyjádřil. 31. den reklamace jsem zašel přímo do provozovny a vyžadoval servisní zprávu a telefon zpět. Nebylo mi nijak vyhověno a protože mi obchodník ve stanované lhůtě (31. den)nepředal zpět telefon ani vyjádření servisu, podal jsem písemné odstoupení od smlouvy s požadavkem na vrácení peněz. 37. den od zadání reklamace nemám zpět telefon ani peníze. Věřím, že obchodník potvrdí svá dobrá hodnocení zákazníků a vrátí mi dlužnou částku ve stanovené lhůtě.

• Rychle vyřízení objednávky
    • Rychle vyřízení reklamace
    • Není možné zaplatit kartou

6.11.2020 koupila jsem mobil LG G8s, pri převzetí zboží jsem zahlédla, ze nálepka na krabici telefonu je poskozena. Pan prodavač na to řekl, že možná toto zboží bylo rozbaleno na celnici. Nebyla jsem jistá, že to opravdu tak je, a proto jsem ten telefon vrátila příští den. Reklamace byla vyřízena rychle (3-4 dni), všechny peníze jsem dostala zpátky. Bohužel, nemůžu doporučit obchod, protože, například, Alza, Mall nebo DataArt nebudou říkat, že zboží bylo kontrolováno atd., pokud je to rozbaleno, člověk musí o tom dozvědět. Cena zboží byla stejná, jako v obchodě Mall.cz, jako nového zboží.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Na firmu prodávaj výrazně dráž a komunikace při zrušení objednávky zaváněla podvodem, páč se nebylo možné dobrat jasné informace o zrušení objednávky. Na čtvrtý mail.

Dobry den,
    pro zruseni objednavky staci napsat mail, nebo zatelefonovat a je hotovo.

• Žádná.
    • Nesprávné informace na e-shopu.
    • Velmi nepříjemná komunikace.

Objednal jsem iPhone SE, u kterého měli na stránkách uvedeno “skladem”. Druhý den mi napsali, že telefon již skladem nemají, ale mohli by mi ho sehnat do následujícího dne. Ovšem o cca 700,- Kč dráž ... Podíval jsem se na jejich stránky a tam ho pořád nabízeli s údajem “skladem”. Zavolal jsem na jejich číslo, kde mi muž, který to zvedl, na můj dotaz ohledně mé objednávky sdělil, že při aktuálním kurzu eura by na telefonu za původní nabízenou cenu už nic neměli. Na můj dotaz, proč tedy telefon na e-shopu stále nabízí za původní cenu, mi arogantně řekl, že za tuto cenu je bez možnosti odpočtu DPH a jestli se mi to nelíbí, můžu objednávku zrušit ... To jsem samozřejmě udělal. S tímto obchodem už nikdy více.

Dobry den,
    nespletl jste si obchod? Musi se jednat o nejaky omyl.
    Megatel.cz

• Velmi nestandardní postup při platbě. Nebyla zaslána faktura, bylo se mnou komunikováno mailem, prostě neprofesionální.

Vážená paní Č*hel*vá,
    objednala jste si sluchatka na dobirku. Pote jste pozadala, o platbu prevodem. Zaslali jsme Vam danovy doklad s variabilnim symbolem a do mailu k tomu cislo uctu. Vy jste nebyla schopna pochopit, ze se platba musi provest na zaklade variabilniho cisla dokladu a ne na zaklade cisla objednavky. Nakonec jste to po telefonickem rozhovoru zaslala. Nechapem, co na nasem jednani bylo neprofesionalni. Podle nas je lepsi posilat danovy doklad mailem a ne pomoci MMS ci zpravou na Whatsapp. Zatim jste nas prvni zakaznik, kteremu vadi mailova komunikace.

S pranim hezkeho dne
    Megatel.cz

Společnost má dvě rozdílné ceny pro soukromého zákazníka a pro firmy, při nákupu na firmu poskytuje i zkrácenou záruku

Dobry den,
    ceny mame jednotne. Pri nakupu na firmu je zarucni lhuta 12mesicu. Nabizime moznost prodlouzeni zaruky o 1 rok za priplatek 5% z ceny navic.
    Megatel.cz

Na stránkách napsáno, ze zboží je skladem a expedují ještě ten den. Objednáno v neděli večer, v úterý ráno stále žádná komunikace ze strany obchodu. Telefon nezvedali. Po urgenci i e-mailem mi sdělili, ze zboží vlastně skladem nebylo a ze ho tedy dnes budou expedovat. Místo omluvy jsem se dočkala jen pokusu o doplňkový prodej. Za mě zklamání s tímto obchodem.

Dobry den,
    velice omlouvame za zpusobene komplikace a opozdene odeslani.

S omluvou
    Megatel.cz

Na webu obchod inzeroval tablet Samsung za zajímavou cenu s možností odpočtu DPH, takže jsem vyplnil objednávku včetně uvedení IČO a DIČ. Po objednávce přišel zvláštní email, jestli trvám na odpočtu DPH. Po mé odpovědi ano přišel druhý email, že zboží nemohou s odpočtem DPH dodat. Další komunikace již byla zbytečná. Nedoporučuji tudíž tento obchod zejména firmám, protože jsou plátci DPH a zároveň nabízejí zboží, u kterého "nelze" uplatnit odpočet. Daňově opravdu zvláštní postup.

• Komunikace na prodejně

Druhý den jsme chtěly vyměnit zboží prodavačka nás vyhodila

Dobry den,
    vyhozeni jste nebyli, bylo s Vami sepsano odstoupeni od kupni smlouvy a nyni cekate na vraceni penez. Nechapeme Vasi recenzi. Asi jste si spletli obchod, ktery hodnotite.

Megatel.cz

• Telefon přišel v pořádku,ale hned po rozbalení a spuštění jsme zjistili,že už ho někdo používal. Rozhodně obchod nedoporučuji. Vydávají použité zboží za nové!!!

Dobry den,
    toto neni mozne. Prodavame pouze nove telefony. Neevidujeme zadnou stiznost na pouzity pristroj. Napiste nam prosim do mailu podrobnosti.
    Dekujeme