• sice delší doba dodání, ale velmi vstřícná komunikace obchodu

• Rychlost dodani
    • Málo fotografii a popisu na některé produkty

Přišel mi dřív dotazník spokojenosti než zboží. O zboží nemám žádné info

Ocenuji rychle vyrizeni objednavky a doruceni zbozi. S vyrobkem samotnym -stojan na kvetiny- jsem spokojena.

Po objednani chybi informace kdy bude zbozi expedovano ani neni moznost podivat se na aktualni stav zpracovani objednavky. Po par dnech ticha prijde email, ze na objednavce se pracuje a nasledne ze byla predana dopravci. To je ale podle Sledovani zasilky "nepresne", protoze dopravce pouze dostal informaci o zasilce nikoliv zasilku jako takovou, takze se opet tezko odhaduje den, kdy by mohla byt zasilka snad konecne dorucena.....

• dobré knihy, vše OK

• cena výrobků
    • neskutečně dlouhá doba dodání!

Objednávám zde knihy jen díky ceně (výjimečně) a to ještě s dostatečným předstihem, protože nikdy nevíte, kdy vám zboží bude doručeno - z původního knižního obchodu se stalo tržiště všeho (včetně drogerie a potravin) a tím se vlastně již původně dlouhá dodací doba prodloužila :(

Zboží je skladem, ale odeslání trvá neskutečně dlouho. Zatím nedorazilo

• Drobný nákup, přesto 100% služba.

• Výběr
    • Balil mi to nějaký osel, který naskládal knížky na puzzle. Krabice od puzzle se samozřejmě promáčkla a poškodila. Jediné štěstí, že to nemám jak dárek.

• Zdlouhavé vyřizování objednávky!!! Viz. komunikace od nich, kde sami přiznali, že objednávku nějak pozapomněli vyřizovat.

• Nízké ceny produktů - vysoká cena za balení a vyzvednutí :(
    • Dost poboček, kde to navíc odsejpá
    • Několikrát se mi stalo, že doručit objednávku na prodejnu trvalo týden
    • Vysoká cena za balné a vyzvednutí na prodejně
    • Nepřehledné přidávání nevyžádaných položek do objednávky - při shrnutí jen koukáte, jaktože cena objednávky s vyzvednutím na prodejně narostla o stovku...

Býval to ok obchod, teď ale prodávají páté přes deváté a hlavně jejich praktiky s vnucováním položek do košíku a vysoká cena za osobní odběr se mi fakt nezamlouvají.

Doručení trvalo příliš dlouho

jsem spokojená, zboží bylo doručeno v pořádku !

Obchod si účtuje balné, zákazníka informuje až v emailu při potvrzení objednávky, dlouho jsem čekala než kniha pro vnuka přišla

• velký výběr všeho
    • dobré ceny

Nakupuji zde dárky aspoň jednou do roka. Měli jako jediný knížku skladem, zatímco všude se čekalo na dotisk.

Zatím nemohu říct. 25.04. jsem zaplatil za zboží a dnes, 2. 5. ještě není na výdejně.

Jeden den objednáno, druhý den doručeno

Rychlé vyřízení objednávky, příznivé ceny