• Nepoužívejte, prosím, nespolehlivou Českou poštu.

• Cena produktu
    • Cena se samozřejmě, ale kompenzuje např. balným nebo co to bylo
    • Rychlost dodání, objednal jsem zboží skladem a došlo až za týden. Tento zážitek mě určitě nepotěšil a už zde neobjednám.

Na internetu máte obrázek graslli a prodáváte něco jiného

• Zboží objednáno a zaplaceno před týdnem. Na eshopu figurovalo jako "skladem". Dosud nebylo ani expedováno ke mě. Takže pořád čekám. Zatím nejpomalejší shop.
    • Kdyby aspoň nelhali na webu, že zboží mají skladem a že bude odesláno do 24hod, ale uváděli pravdu, tj. že bude odesláno za 2 týdny, tak neřeknu ani popel. Tohle je jen lhaní zákazníkovi. Můj první a současně poslední nákup.

• Poškozené zboží vráceno

Kniha za 90 korun pro mne zbytečně zabalená strašně moc, nešla rozbalit a zbytečně platil balné 70 korun..!!

• Chtějí hodnotit nákup, který ještě nebyl.
    • Již u druhé objednávky jsem musel dodání knihy urgovat. Nyní sice dorazil dotazník spokojenosti, ale zboží k vyzvednutí v prodejně po 6-ti dnech stále ne.

Část zásilky přišla a ZAPLACENÝ zbytek nedorazil.

• malý výběr a drahota

• knihy ani po 6 dnech nedorazily,nikdo nekomunikuje!!
  • Zboží před týdnem objednané a stále mi nepřišlo. Nemám co hodnotit, pouze nevydařená logisticka!

• V úterý jsem si objednal zboží, které bylo na skladě, zpráva, že zboží je k vyzvednutí v Zásilkovně mi přišla v pondělí, tedy za týden, nepřijatelné.

• Neberou ohled na "poznámku" u objednávky, osobní přístup žádný.

Obchod nedoporučuji.

Doručení trvalo týden, což v dnešní době je dlouhá doba. Přišlo v balíku nedostatečně zabalené, kdokoliv mohl zboží zevnitř odcizit. Naštěstí se tak nestalo, ale protože je to již podruhé, zdtrácím důvěru a budu se příště poohlížet jinde.

• Dlouhá doba doručení

Jako vždy na megaknihy čekám na zbozi neúměrně dlouho. Zatím ani nebylo odesláno. Zboží přitom bylo uvedeno jako skladem.

• nemají dostatek lidí v expedici

Po týdnu zboží nebylo ani odesláno, takže nedorazilo.

• Kniha byla uvedena jako skladem, ale i tak doručení do interního knihkupectví trvala 5 pracovních dní

• nesolidní přístup

Dříve jsem zda nakupovala ráda .Předposlední nákup bylo zklamání (knížky za cca 2 tis) přišly za dlouho(měla jsem to jako dárek, musela jsem na posední chvíli řešit jiné dárky , jelikož knihy přišly špinavé ) . Nyní jsem zkusila objednat znovu (dárek pro neteř k narozeninám ) vše co jsem obj. bylo skladem . Je to týden a zboží stále nemám .Na můj dotaz kdy bude zboží k vyzvednutí , mi bylo sděleno , že se čeká na předání přepravci . No a to čekám již od pá(chápu , že o víkendu to nikdo neřeší) . Ale nikdo se víc neozval , v historii obj. ani má poslední objednávka není , ale mail s potvrzením obj. mi přišel . Za mě je tohle velké zklamání . Objednávku jsem zrušila , již déle čekat nemůžu . Doposud se nikdo ani neobtěžoval ozvat , že zrušenou obj. bere na vědomí...natož se třeba omluvit . Prodejce by si měl uvést do podmínek , že doručení je např. do měsíce , aby s tím zákazník počítal. Příště zde již opravdu nenakoupím . NEDOPORUČUJI

Objednala jsem si knihu, 15.4.2024. Dnes je 22.4.2024 a nemám ani knihu, ani zprávu o tom, zda a kdy ji obdržím. Co k tomu dodat.