• Rychlé a spolehlivé doručení
  • Výmluvy na problém s dodáním

Zboží bylo doručeno v pořádku a správné to co mělo být takže žádný problém ani komplikace nebyli

• kniha byla v knihkupectví připravena brzy, vyzvedla jsem ji, vše OK

Rychlé a spolehlivé jednání!

• velký výběr
    • dobré ceny
    • výborná komunikace

skvěle fungující internetové knihkupectví

Jsem spokojen.

+++++

• Spolehlivost
    • kvalita výrobku

Asi před měsícem se mě manželka ptala, jak jsem spokojený s Megaknihy.cz. Rozplýval jsem se, jak jsou skvělí, levní, spolehliví, kupuji u nic řadu let, zhruba dvakrát ročně, vždy za několik tisíc. Ona na ně nadávala. Teď už nadávám i já. Chtěl jsem dceři koupit celou sadu Harry Pottera. Jelikož je několik řad, chtěl jsem si ověřit, které knihy k sobě patří. Odpovědí mi bylo, že se mám podívat na webovky. Tak jsem vsadil na telefonát. Paní mi sdělila, že si mám zajet do kamenného obchodu. Fajn, jel jsem 60 km do Budějovic, 60 km zpátky, zaplatil drahé parkovné. Jaké však bylo moje překvapení, že v kamenném obchodě jsou ceny stejné, jako u konkurence. Dokonce výrazně vyšší, než u konkurenčních internetových obchodů. Nakonec jsem u nich objednal knihy přes internet, ačkoliv slibovali, že je odešlou do dvou dnů, trvalo to šest dní, než byly odeslané a osm dní, než dorazily.
    Zkrátka se asi změnil někdo, kdo má komunikaci s lidmi (ačkoli v podstatě neví, co prodává) na starosti nebo tím, že rozšiřují sortiment už nestíhají. To, že posílají jako poděkování slevovou poukázku v hodnotě 50,- Kč na další nákup je o ničem - má krátkou platnost a vzhledem k tomu, že jsem u Megaknih nakupoval jen 2x ročně, je poukázka nepoužitelná. Příště budu zvažovat, zda se nepoohlédnout po konkurenčních eshopech - tím, že jsem se kvůli nefunkčnosti Megaknih musel rozhlížet i po jiných prodejcích, je změna na spadnutí. Byl jsem posledním nákupem hodně rozčarován...
    PS. O zabalení tohoto balíčku ani nemluvím. Knihy naštěstí byly v bublinkách, ale v krabici podstatně větší, čili létaly po krabici. Vázací pásky byly kvůli chybějící výplni zaříznuté hluboko v poloprázdné krabici, hodně jsem zvažoval, zda balíček vůbec přijmout. Naštěstí byly knihy v pořádku.

mají i knihy, které normálně již v kam.obchodech nejsou

příjemná obsluha

• Super cena
    • Občas dlouhá doba dodání

• Zboží tady bylo levnější jak na jiném e-shopu
    • E-shop má málo nebo žádné obrázky toho jak vypadá kniha uvnitř... Dlouho jsem musela pátrat a googlit jak dětské album vypadá uvnitř... Ocenila bych kdyby e-shop měl být náhled pár stránek ukázky knih

zboží nedorazilo

• S obchodem jsem velmi spokojena, nakupuji v něm velmi často.

• slušné ceny

• Zboží přišlo poškozené

VŠE PROBĚHLO BEZ PROBLÉMŮ,OBJEDNÁVKA, ČAS DODÁNÍ, DOPRAVA,PŘEVZETÍ.

• Ochota a spoluprace