• V neděli objednáno a ve čtvrtek přišel email že zboží nemají,před Vánoci opravdu radostná zpráva. Takže jsem musel objednat jinde.

Příště raději nakupovat jinde

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za vzniklou situaci. Bohužel v předvánočním období je větší nápor a může nastat situace, že se zboží doprodá rychleji než obvikle. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme příjemný zbytek dne.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

Asi půl hodinu po objednání výrobku jsem na stránkách obchodu vyplnila formulář k výměně zboží, kde je přesně v popsáno, že vyplněním formuláře dojde k výměně zboží, pokud toto nebylo expedováno (což evidentně nebylo, mail o expedici přišel až o x hodin později), přesto byla odeslána původní objednávka. Formulář na stránkách je tedy naprosto zbytečný, když je ignorován, a naopak kdyby na stránkách nebyl, člověk by vše řešil např. telefonicky a snad by k vyřízení došlo.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za vzniklou situaci. Bohužel 12 měsíc je velmi hektický a snažíme se vyřídit každou jednu objednávku co nejdříve od jejího přijetí, což bylo i ve vašem případě. V tomto časovém období je nejlepší nás obratem telefonicky kontaktovat +421 944 627 725 - kontakty na nás umíte najít na naší stránce - https://www.medvidkovehracky.cz/sekce/kontakt/
    Děkujeme za pochopení.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

• Zboží po týdnu ještě není dodané

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vaše objednávka je aktuálně na cestě k Vám. Děkujeme za pochopení.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

• Naprostá nekomunikace a tristní doba čekání na jakou koli interakci, obchod nekomunikuje!!!!

Naprosto zkažené narozeniny!!! Týden dopředu jsem objednal zboží, vybíral jsem tak aby bylo vše skladem, ani po 4 pracovních dnech se obchod neozval! Tak jsem musel na rychlo vše přeobjednat!! Už nikdy více!!

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vidíme, že Vás kontaktovalo naše zákaznické oddělení.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

• Nejsou schopni napsat, že nemají barvu hračky.

24.9. Byla objednávka zaplacena, až po týdnu jsem volala proč zboží nepřišlo a bylo mi řečeno, že objednaná barva není skladem. Nikdo se neobtěžoval napsat, že není skladem. Odstoupila jsem od smlouvy a do teď jsem neobdržela platbu zpět. Co dodat, pokud to nezvládám nebudu podnikat.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Zajistíme, aby se Vaše informace dostala k příslušnému týmu.

Zboží ani po 3 týdnech od zaplacení nedorazilo

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat náš zákaznický servis.

• Výhodná cena
    • V obchodě byla nabízena akce DOPRAVA ZDARMA. Po objednání jsem stejně za dopravu platila z důvodu velkého balení produktu.

Místo vybraného produktu mi by doručen jako první dárek zdarma, který obchod nabízel. Nebyla dodržena dodací lhůta. Po kontaktování obchodu mi bylo řečeno, že produkt byl předán jiné dopravní společnosti než dárek zdarma. Přitom mi ji dovezla česká pošta a naprosto stejný kurýr, který dovezl i první balíček.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby.

Podívali jsme se Vaši objednávku a dopravu - poštovné máte 0,- Kč. Byl Vám účtován poplatek za manipulaci nadrozměrného zboží – ve vašem případě domečku. Vaše objednávka se skládala ze dvou balíků, které byly předány najednou v jeden den jednomu přepravci - co si umíte ověřit v e-mailu který Vám byl doručen - info o vyexpedování vaší objednávky - sledování jednotlivých balíků.

Omlouváme se jménem přepravce, že Vám byl jeden balík doručen v pátek a druhý následující pracovní den - v pondělí. O Vaší situaci jsme informovali přepravce.

Tým MedvidkoveHracky.cz

• zboží dodáno až po opakované urgenci s omluvou že se čekalo na doskladnění

• Nekomunikují

Dlouhá dodací lhůta. Bohužel žádná reakce na urgenci,zda objednávku dodají. Pouze automatická odpověď, že dotaz vyřizují. Dodací doba byla 18 dnů. Na stránkách obchodu mají u zboží stavem 48 hodin.

Tím MedvidkoveHracky.cz

Objednal jsem si zboží, které psali, že mají skladem. Po zaplacení mi přišel email, že produkt skladem není. Po zrušení objednávky mi stále peníze nevrátili, teď přestali i komunikovat. Trvá to již měsíc a půl.

Zbozi v poradku prislo, ale na strankach slibovali ke zbozi darek. Ten nedorazil a obchod dale nekomunikuje. Doruceni take nebylo nejrychlejsi, trvalo tyden.

Tyden cekam na zaplacenou zasilku,vybirali jsem hracku na darek, ktery byl skladem - tak aby prisel do 48 hod. Na mail reaguji automatickou odpovedi, ze se brzo ozvou. Telefony nezvedaji. Vikend se blizi, pak je nam darek k nicemu.

Zatím můžu hodnotit pouze to, že jsem objednal zboží 16. 7. 2023 a dnes 24. 7. 2023 nemám žádnou zpětnou vazbu...

Zboží během 14 dní nebylo doručeno. Za to sice obchod nemůže, nicméně na výběr byl pouze jediný dopravce nějaký 123kuryr

Zboží dosud nedorazilo. Kurýr nás vůbec nekontaktoval, při hledání zásilky jsme zjistili, že se vrátila zpět do obchodu. Dodnes nemáme žádné informace, kde zásilka je a proč se vrátila!

• Doba dodání

Doba dodání byla více než týden a zboží bylo navíc odesláno, až když jsme se dotazovali kde je a že jej nechceme. Přesto bylo ihned po hovoru, týden po objednání vyexpedované a my jsme museli čekat až ho bude pošta doručovat, odmítnou převzetí a čekat deset dní než balík pošle pošta zpět. Vrácení peněz proběhlo opět až po urgenci.

Žádná komunikace, zboží nikde.

• Absolutně žádná komunikace, pouze automatické odpovědi.

Zboží nedorazilo a obchod vůbec nereagoval na maily, tak jsem objednávku zrusila.

• žádná
    • obchod nabízí zboží, které pak nemá na skladě, objednávku jsem zrušila, ale stále čekám na vrácení peněz

Už nikdy zde nebudu nakupovat