• Rychlé vyřízení i doruceni
    • Vše v poradku

Kupovala jsem detsky domeček Smoby. Zboží bylo rychle odesláno a vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za milou recenzi a těší nás Vaše spokojenost s našimi službami.

Skveli

• Velmi rychlé dodání

Rychlé dodání zboží

Tým MedvidkoveHracky.cz

• Nasledujici den bylo zbozi doruceno .
    • Kvalitni vyrobky.
    • Nakupuji zde opakovane.

Doporucuji.

DOPORUČUJI! Zaslání rychlé, zboží v pořádku. Veliká spokojenost. Děkuji

Tým MedvidkoveHracky.cz

Rychlé odeslání, vše super, děkuji a doporučuji všem

• dobré ceny
    • velký výběr
    • sortiment jiný než jinde
    • doba délky dodání, o které jsem nevěděla
    • balení - měli by se snažit věci balit nebo vystlávat, zboží mi přišlo dopravou trochu poničené. Jako dárek pro někoho jiného by bylo nevhodné, pro naší dcerku to nevadilo

Obchod jsem si vybrala pro barevnou variantu dárku pro dceru, který jinde neměli /jiný obchod nám objednávku po několika dnech dokonce zrušil/, bohužel zde nakonec také přišla jiná barevnost zboží, než byla objednána a to bez upozornění. Firmu jsem kontaktovala, omluvili se, přislíbili slevu při další objednávce. Nevěděla jsem, že bude dodání ze zahraničí, což je moje pochybení, je třeba dobře číst podmínky dodání. Zboží jsem si ponechala, jako vánoční dárek měl úspěch i takto jinak barevný, dětem na tom příliš nezáleží naštěstí:-) Jinak vše v pořádku, plastové koláčky od značky Écoiffier velice pěkně provedené.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vážíme si Vašeho času na zanechání zpětné vazby.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

Můj první nákup, doručeno bylo rychle a vše v pořádku.

Tým MedvidkoveHracky.cz

• V neděli objednáno a ve čtvrtek přišel email že zboží nemají,před Vánoci opravdu radostná zpráva. Takže jsem musel objednat jinde.

Příště raději nakupovat jinde

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za vzniklou situaci. Bohužel v předvánočním období je větší nápor a může nastat situace, že se zboží doprodá rychleji než obvikle. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme příjemný zbytek dne.

• Velký vyber
    • Pečlivě zabalené
    • Nelze platit na dobírku

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Nabízíme možnost platby - Online kartou, Platbu převodem, Dobírka - v hotovosti kurýrovi a Google Pay.
    Tým MedvidkoveHracky.cz

Asi půl hodinu po objednání výrobku jsem na stránkách obchodu vyplnila formulář k výměně zboží, kde je přesně v popsáno, že vyplněním formuláře dojde k výměně zboží, pokud toto nebylo expedováno (což evidentně nebylo, mail o expedici přišel až o x hodin později), přesto byla odeslána původní objednávka. Formulář na stránkách je tedy naprosto zbytečný, když je ignorován, a naopak kdyby na stránkách nebyl, člověk by vše řešil např. telefonicky a snad by k vyřízení došlo.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za vzniklou situaci. Bohužel 12 měsíc je velmi hektický a snažíme se vyřídit každou jednu objednávku co nejdříve od jejího přijetí, což bylo i ve vašem případě. V tomto časovém období je nejlepší nás obratem telefonicky kontaktovat +421 944 627 725 - kontakty na nás umíte najít na naší stránce - https://www.medvidkovehracky.cz/sekce/kontakt/
    Děkujeme za pochopení.

Nádherné.

Celkova spokojenost dobra komunikace

Tým MedvidkoveHracky.cz

• Zboží po týdnu ještě není dodané

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vaše objednávka je aktuálně na cestě k Vám. Děkujeme za pochopení.

• Velmi rychlé doručení

Tým MedvidkoveHracky.cz

• Nebylo mi dopředu sděleno, že zásilka nebude úplná a že jeden druh zboží není na skladě a už nebude.

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vidíme, že Vás již kontaktovalo naše zákaznické oddělení.

• Rychle doručeno

Snadná a rychlá komunikace.

Tým MedvidkoveHracky.cz

• Naprostá nekomunikace a tristní doba čekání na jakou koli interakci, obchod nekomunikuje!!!!

Naprosto zkažené narozeniny!!! Týden dopředu jsem objednal zboží, vybíral jsem tak aby bylo vše skladem, ani po 4 pracovních dnech se obchod neozval! Tak jsem musel na rychlo vše přeobjednat!! Už nikdy více!!

Reakce obchodu Medvidkovehracky.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na zanechání zpětné vazby. Posloucháme Vás a neustále se snažíme zlepšovat naše služby na základě Vašeho názoru. Vidíme, že Vás kontaktovalo naše zákaznické oddělení.