perfektní poradenství,a boty sedí jako pr... na hrnec, super - mohu jen doporučit

• Velmi rychla expedice. Kdyby neselhala Ceska posta, mela bych zbozi uz druhy den.

• Cena, rychlost doručení.
    • Nemají přehled, jaké zboží skutečně mají.

Výslovně jsem do obchodu volala, abych se ujistila, že mají ten spacák, co je na obrázku. Výslovně jsem byla ujištěna, že ano (Hannah Scout X W2 - barva Bright Rose/Kaolin, typ L). Hádejte, co mi přišlo. Barva Bright Rose (spacák vypadá jinak). Pán mě do telefonu ujišťoval, že na obrázku je vždy jen aktuální zboží přesně v tom provedení... Evidentně ne. Spacák byl jinak v pořádku. Pokud vám tedy na detailech nezáleží, tak objednejte. Je to ale s rizikem odchylky - asi nejsou v inventarizaci dost důslední.

Zboží, osvědčené z dřívějška, se dá prostřednictvím e-obchodu nakoupit i v současnosti.

• Rychlost dodání, slušná cena

• rychlost, dobre ceny
    • ???

objednal jsem , zbozi bylo skutecne skladem a obratem doslo; informace o odeslani a tracking baliku na mailu

• nevím
    • nabízí to co nemá a mít nebude

neobjednat dříve, než se přesvědčíte, že zboží určitě mají nebo mít budou

• Výborné ceny, velmi rychlé vyřízení a slušné jednáni.
    • o žádnych nevím . . .

Skvělé ceny, vstřícný a ochotný prodejce. Velmi doporučuji.

• dodací lhůta

Po 16-ti dnech mi došla trpělivost a objednávku jsem zrušil. Komunikace s omluvou proběhla, jen když jsem se zeptal na mojí objednávku, ale stejně nic vyřešeno nebylo. Děkuji, ale takovýto obchod ne, za omluvu si nic nekoupím.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den, vámi objednané vložky do bot jsme opravdu nebyli schopni včas dodat. Za pochybení se ještě jednou omlouváme.

• Pokud zboží nemáte na skladě, nebo je vyprodáno, bylo by vhodné o tom informovat zákazníka.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Omlouváme se za "nekomunikaci". Důvodem byla chyba našeho systému, který objednávku patrně z důvodu nějaké chyby nepřenesl do našeho účetního programu. Za pochybení se omlouváme.

• primeraná cena a rýchlosť dodávky

• Obchod nabizi skladem neco co jiz nema.

Zbozi, ktere sem si objednal bylo oznaceno jako "dodani do 3 dnu". Obchod me pote informoval, ze toto zbozi jiz na sklade neni a nebude.
    Zarazejici je, ze oznaceni zbozi se vubec nezmenilo. Stale je "k dodani do 3 dnu"

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den zboží skladem je skladem dle naší evidence. Bohužel chybu evidence nelze 100% vyloučit a tak občas situace jako u vaší objednávky bohužel nastane. Za komplikace se omlouváme.

• nevím
    • nabízejí nedostupné zboží

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den, garantovat dodání můžeme na 99% pouze u produktů uvedených jako "skladem". Ostatní dostupnosti jsou uvedeny pouze jako orientační a takto je to také napsáno i v našich obchodních podmínkách. Je pravdou že tento stav není ideální, ale bohužel ne každý dodavatel nám je schopen nebo ochoten poskytovat data o stavu jejich skladu online a ruční editace tolika položek není také reálná. Za komplikace se omlouváme.

• rychlost dopravy
    • ochota prodávajícího
    • boty jen v jedné barvě

celková spokojenost

• Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma.
    • Nevím

Zboží bylo díky dopravě zdarma nejlevnější.
    Byl to první nákup - naprostá spokojenost.
    Tento obchod mohu doporučit.

Tento obchod už nenavštívím

• přehledný e-shop
    • dobré ceny
    • vždy mají aktuální informace, co je skladem

• pohodlnost
    • nenasla jsem žádné slabiny

super

• rychlost doručení
    • zkoušela jsem ještě dva obchody,které inzerovaly,že výrobek mají skladem,ale bohužel nebyl.
    • byla jsem velmi spokojená určitě se budu k vam vracet.

D O P O R U Č U J I

• kvalitní a ověřený obchod s dobrou komunikací