Vynikající bramborový knedlik

Doporučuji, cena výhodná a vše dorazilo v pořádku.

• Nekomunikace, neschnopnost dodat zbozi garantovane "do 3 dnu".

Nepouzivat. Nedodaji nic a ani se neozvou.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Velice nás mrzí, že došlo k chybě komunikace na straně našeho obchodu a věříme, že se to již nebude opakovat. Požadovaný batoh bohužel není k dispozici ani u výrobce a proto jej nebylo možné dodat.

Skvělá cena.

Bleskové a bezproblémové dodání zboží a super komunikace.

• jasné stručné

dopuručuji

• Dobré ceny vybraných výrobků

Doporučuji, navštívil jsem osobně i prodejnu v Poříčí

• Objednávala jsem dárek, zboží převzal přítel, škoda, že mají fakturu nalepenou na krabici, takhle viděl co jsem koupila, kor před Vánocemi.

• Cena zboží, rychlost dodání a komunikace s obchodníkem - sám zavolal a sdělil, že nemá dostatek požadovaného zboží a určit, o jakou dobu by se dodávka opozdila. Perfektní přístup

Doporučuji. Prodejce nemá jen zájem prodat, jde mu o informovaného, tudíž spokojeného zákazníka.

Bez připomínek.

• Rychlá komunikace, vstřícný přístup
    • Ne všechno vystavené zboží bylo skladem.

Vstřícný obchodník.

• Poloha

Dobra komunikace a snaha vyjit vstric kupujicimu, bleskove odeslani, dobre zabaleno a kvalitni zbozi.

• komunikace, rychlost dodání

zboží dorazilo druhý den po objednání - super!

• doprava zdarma při 1500+
    • chybí sledování stavu objednávky na webu (zaevidovaná, došla platba, zboží odesláno, ...)

tuctový, avšak bezproblémový e-shop

• skvělé ceny
    • obchod je v Praze hned u metra

Reakce obchodu Maxsport.cz

Děkujeme ze kladnou recenzi nicméně bohužel napatřila asi nám. Obchod v Praze neprovozujeme.

• Na některé boty velká sleva, doprava zdarma a bonusové zboží a možnost výměny za jinou velikost.
    • Nelze se spolehnout na informaci, zda je zboží k dispozici (skladem u dodavatele apod.). Doporučuji vždy potvrdit dostupnost.
    • Mají celkem málo kombinací barva/velikost.

Nakoupila jsem zde kvůli lákavé ceně a možnosti výměny bot, pokud nesedne velikost. Boty byly vedené s dodací lhůtou 3 dny, nicméně me kontaktovali, že zboží nemají, ale nabídli alternativní model za individuální cenu. Model jsem si ale musela sama najít a vybrat u jejich dodavatele (až na barvu byl totožný s mojí objednávkou). Pocity z toho mám rozpačité, nepřišlo mi to příliš profesionální, nicméně i přes vzniknuté problémy probíhala komunikace a všechno dobře dopadlo.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Pouze bychom rádi upřesnili, že jsme vás odkázali na stránky dovozce nikoliv konkurence. Důvodem bylo pouze to, že aktuálně pracujeme na aktualizaci nabídky a vše není zpracováno a zobrazeno na našem eshopu.

• přehlednost a "nezahlcenost" e-shopu a rychlé vyřízení objednávky
    • zatím o žádných nevím

vyzkoušejte

• Dobrá komunikace

Celková spokojenost,nemám, co vytknout.