• rychlost vyrizeni
    • nevim

spokojenost

• Vše na jedničku, hlavně ceny

• výběr zboží z mnoha kategorií
    • přijatelné ceny
    • Sekci "Potápění" bych zrušil, v celé kategorii je k výběru jen 9 položek a jedná se pouze o "šnorchlovací" pomůcky. Jako licencovaný potápěč bych si nevybral.

Proč jsem se zaregistroval a nakoupil zde? Měl zájem koupit čelové svítilny. Po dlouhém vybírání a porovnávání čelovek a jejich parametrů jsem si vybral konkrétní model a také konkrétní krásné barevné provedení. V tomto obchodě tento model a barvu nabízeli levněji, než v jiných obchodech s outdoorovým vybavením, ve kterých jsem již pravidelný zákazník. Proto jsem se rozhodl se zde zaregistrovat a provést nákup. Po více než týdnu čekání mi čelovky přišly v jiné barvě. Takové jsem mohl mít do 20 minut v blízké kamenné prodejně, bez placení poštovného a týdenního čekání. Po telefonické domluvě, kde jsem mi bylo jako zákazníkovi řečeno, že na barvě čelovky přece nezáleží když je tma, mi bylo slíbeno, že se to pokusí nějak vyřešit. Pak mi pouze přišel strohý email s omluvou a oznámením, že staré provedení čelovky již není k dispozici, že na webu mají stále neaktuální obrázek a že zboží můžu do 14 dnů vrátit. Žádná ochota, žádná nabídka alternativního řešení. Toto "staré" provedení jinde mají, nebyl by problém ho sehnat a poslat. Teď lituji, že jsem škudlil a nekoupil si to jinde za plnou cenu. Možná to jen byla chyba, která se stát může každému obchodu, ale u prvního nákupu to od dalších odradí. Navíc mají na webu stále ještě ten stejný "neaktuální" obrázek.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Vážený zákazníku, ano chyba se stala a tedy byla na místě omluva, která v naší komunikaci proběhla. Pro úplnost bych jen rád uvedl, že obě čelovky jak původně objednaná tak správná verze jsou modré a celý zádrhem byl především v barvě pásku (dodaná modrá / požadovaná bíla), proto také mohlo dojít k této chybě. Ano snažil jsem se vám vysvětlit, že v noci barvu čelovky samotné řeší málo kdo a to byla chyba. Vycházel jsem prostě z toho, že osobně bych opravdu takovou drobnost neřešil, nicméně chápu, že každý může mít na zboží jiné nároky. Co se týká sekce potápění, tak ta bude uzavřena po vyprodání zbytků tohoto vybavení. V této sekci ani nikdy nebylo cílem vyhovět náročním zákazníkům, ale poskytnout základní vybavení pro rekreační šnorchlování.

• výhodná cena
    • rychlost dodání
    • ze dvou položek jsem obdržela jen jednu, i když druhou obchod stále nabízí

pro ryhlost nákupu doporučuji

• velky vyběr zboží
    • komunikace s obchodem vyměny poškozeného dílu zboží trva přiliš dlouho

• Rychlost dodávky, nízké ceny.
    • ???

Doporučuji.

• Bezproblemova komunikace. Ochota vyjit vstric zakaznikovi.

• rychlá komunikace
    • nevím

bezproblémová a rychlá komunikace i doprava
    zboží v pořádku

• klamavá nabídka

katastrofa

Reakce obchodu Maxsport.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás že jste nebyl s naším obchodem spokojen. Nicméně jste si objednal zboží, které bylo označeno jako neskladové a u takové položky je vždy možné, že nebude dostupná, protože záleží na dostupnosti u dodavatele. Toto je jasně uvedeno jak v podmínkách našeho eshopu tak přímo při najetí kurzorem na termín s dostupností zboží. Naše zákazníky se rozhodně nesnažíme záměrně klamat jak naznačujete a ani netušíme jaký by to mělo mít smysl. Musíme ovšem připustit, že ve věci lepšího propojení našeho eshopu se systémy dodavatelů pracujeme, aby se podobným problémům v budoucnu předcházelo.

• Rychlost vyřízení, okamžitá zpětná vazba, vstřícné jednání a ochota.
    • Absence kamenné prodejny v Praze.

Vřelý a prozákaznický přístup, kvalitní servis, příznivé ceny.
    Bezproblémová výměna zboží.
    Vřele doporučuji.

• flexibilita dostupnost
    • nezjistil jsem zadne

bylo to rychle vse bylo vporadku

• Rychlost, cena
    • Nevim

Doporucuji

• seriozní jednání pana jednatele
    • nemá

• Nízké ceny
    • Před dodáním zboží obchod komunikoval aktivně, po dodání, již nereaguje vůbec (dodali fakturu se špatnou fakturační adresou).

V řadě kategorií mají bezkonkurenční ceny, bohužel v pozadí obchodu zřejmě vládne mírný chaos - skladové zásoby neodpovídají tomu, co je uvedeno na internetu, na mé jediné objednávce popletli jak adresu pro doručení, tak i fakturační.

• Levné a kvalitní
    • Nevím

• Přes drobné problémy se zbožím se obchod zachoval velmi seriozně i za cenu vlastní ztráty.

• Komunikace přes sms. Vše operativní, efektivní a rychlé.

• Rychlost a pohotovost a též příznivé ceny
    • Zatím nevím ...

Shodně jako o dva řádky výše

• komunikace
    • nabídka zboží není aktuální

Mnou objednané zboží se údajně mělo někde zatoulat ve skladě tak že není k nalezení. Stane se, ale komunikace obchodu mohla být lepší a zdělení nemuselo trvat týden, dvě urgence.

• obchod nabízí zboží, které není schopen dodat

stránky e-shopu nejsou aktualní