Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• Doruceni v Ostrave zdarma
    • Telefonni kontakt
    • Spolehlivost

• rychle, kvalitně

Max.spokojenost!

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 1 měsícem

Kupuji pravidelně vše vždy v pořádku

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 1 měsícem

• velmi slušné jednání,rychlost,kvalita
  • nakoupil v obchodě Marušík.cz před 2 měsíci

Jako vždy velká společnost,dobré ceny,příjemný personál

• kvalitní obchod

vše proběhlo v pořádku, velmi dobrá komunikace.

Reakce obchodu Marušík.cz

děkujeme za Váš nákup a za Váš, který jste věnoval hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jsme Vám mohli nabídnout naše služby a věříme, že i v budoucnu budeme schopni bez problému naplnit Vaše požadavky a očekávání. Za celý náš tým Marušík Holz s.r.o. přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 2 měsíci

• Rychly bezproblemovy vyborna komunikace super

Vynikajici obcod vrele doporucuji

Reakce obchodu Marušík.cz

děkujeme za pozitivní recenzi, velmi nás potěšila. Jsme moc rádi, že nákup proběhl bez problémů. Těšíme se na objednávku na našem eshopu.

rychlé dodání, kvalitní zboží

Reakce obchodu Marušík.cz

velmi děkujeme za pozitivní recenzi, jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a byl jste s nákupem u nás spokojen.
    Přejeme krásný den, kolektiv MH.

• rychlá reakce

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 3 měsíci

pohodlný nákup z domova + férová cena

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 3 měsíci

• Původní cena za dopravu se zdvojnásobila, ale už jsem nechtěl odstupovat od objednávky.

Reakce obchodu Marušík.cz

Vaše objednávka vážila více než 50 kg, což je maximální váhový limit pro dopravu, kterou jste zvolil. I proto jsme Vám hned po přijetí a zpracování objednávky volali a řešili přímo s Vámi způsob dopravy, který jste sám odsouhlasil. Děkujeme za kladné hodnocení a přejeme hezký den, kolektiv MH.

• naprostá spokojenost

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 3 měsíci

Velmi příjemný personál, rychlé jednání

• nakoupil v obchodě Marušík.cz před 3 měsíci

• Objednám, zboží doveze přepravní společnost, zaplatím a mám doma a navíc ušetřený čas. Děkuji.

Reakce obchodu Marušík.cz

moc děkujeme za velmi milou a pozitivní recenzi. Kvalitní servis pro naše zákazníky je pro nás samozřejmostí, a tak nás moc potěšilo, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Těšíme se na další Váš nákup. Za celý kolektiv Marušík Holz s.r.o. přejeme hezký den.

• Široký sortiment
    • Slušné ceny
    • Lokální doprava zdarma
    • Příjemný personál na telefonu
    • Zmatek v jednotkách (např. délky u zboží vs. kubíky na objednávce) a nemožnost zadat přesnější množství, takže je stejně nutno pracně upřesňovat v poznámce. E-shop by si celkově zasloužil redesign (třeba si nepamatuje zvolené řazení).
    • Nejasnosti v podmínkách (např. odběr/řezání KVHček).
    • Nedostupnost formátování plošných materiálů.
    • Nepřesnost rozměrů např. stavebního řeziva v neprospěch zákazníka :( (cca 78mm×78mm×5,02m není inzerovaných 80mm×80mm×5m; dělá to rozdíl cca 10Kč/ks).
    • Občas váznoucí interní komunikace.
    • Často neúplný popis -- hoblované hranoly došly s kulatými/sraženými hranami, ač to v popisu nebylo a u jiných ano.

Celkově spokojenost, zlepšovat je vždycky co. A tesařské použití není hodinařina.

Reakce obchodu Marušík.cz

pracujeme s možnostmi, které nám náš eshop nabízí a i přes to, že není vše technicky možné, vždy se pokoušíme najít co nejpohodlnější řešení pro naše zákazníky. Vzhledem k tomu, jaké prodáváme produkty na eshopu, nelze sjednotit všechny jednotky .
    Nejasnosti s objednávkami KVH hranolů jsme nezaznamenali, většinou jsou zákazníci rádi, že si mohou navolit v poznámce délky, ve kterých tyto hranoly potřebují.
    Udávaný profil 80mm×80mm×5m jste neměl v objednávce. Obecně platí, že jde o přírodní materiál, který neustále pracuje, natož materiál čerstvý, nesušený a objemové změny, ke kterým dochází např. i díky teplému počasí ("vysychání") patří k jejich základním a přirozeným vlastnostem.
    Váznoucí komunikaci jsme bohužel nedohledali, objednávku jste vytvořil v pondělí 20.8., v úterý 21.8.jste byl informován o termínu dopravy našim autem a v pátek 24.8. bylo již zboží u Vás. Dodrželi jme tedy 5 denní lhůtu dopravy zdarma v rámci Ostravy.
    Objednal jste si jeden hranol se sraženou hranou (v popisu produktu je uvedeno) a jeden bez.
    Děkujeme tedy za vyplnění recenze a přejeme hezký den, kolektiv MH.

vše v pohodě

• Kvalita za rozumnou cenu

Ochota, vstřícnost a široký sortiment za dobrou cenu.

• vstřícné jednání
    • rychlá komunikace