• mohl jsem vrátit jedno balení protože se mi nevešlo do auta

• rychlé doskladnění
    • otevřeno v sobotu
    • férové ceny
    • spokojenost

Spolehlivý obchod, možnost vyzvednutí v sobotu. Rychlé doskladnění toho co neměli skladem.

• Kvalita
    • Spolehliva doprava a pomoc pri vykladce

Všechno OK, velmi ochotný personál, pomohli s dalšími částmi.

• sortiment
    • ochota
    • Precizně zabaleno

Hezký den,

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme. Věříme, že se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

• Tovar skladem
    • Některá terasová prkna z modřínu byla prasklá a špatně zbroušena. Zaměstnanec mi je odmítl vyměnit.
    • Některá prkna nejsou dobře vysušená

V podstatě spokojenost. Jen mě nazlobilo, že zaměstnanec mi odmítl vyměnit prasklá a špatně zbroušena prkna za jiné. Hlavně když se jedná o podlahu na terasu.

bezproblémový nákup ve všech oblastech

Hezký den,

děkujeme za Vaše milé hodnocení, velmi si ho vážíme. Věříme, že se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

• Široký výběr nejen kolíků

Když má mít kolík 100 cm, tak má 100,000 cm. Jsou přesní a kvalitní.

Reakce obchodu Marušík.cz

moc děkujeme za Vaši pozitivní reakci a spokojený nákup :-)
    Přejeme krásný den, kolektiv Marušík Holz s.r.o.

• Ochotní poradit spříslušenstvím a dopravou.

Krásný den přeje Marušík Holz.

V objednávce bylo třeba nacenit dopravu, ale žádnou informaci v podobě Emailu jsem neobdržel tím pádem jsem nemohl ani objednávku potvrdit, obchod sám objednávku zrušil.

Dobrý den Jaroslave,
    Vaši objednávku jsme po přijetí zpracovali a na druhý den Vám byla zaslána přepracovaná objednávka včetně dopravy. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení všech objednávek. Do dnešního dne bohužel nikdo na náš email neodpověděl, proto jsme byli nuceni objednávku stornovat. Budeme Vás během dnešního dne kontaktovat.
    Omlouváme se za případné komplikace.
    S pozdravem kolektiv MH.

• Velký výběr zboží,jeho kvalitní zabalení a rychlá doprava,mohu jen doporučit.
    • Nevýhoda mě nenapadá.

Reakce obchodu Marušík.cz

moc děkujeme za Vaši pozitivní reakci a spokojený nákup :-)

• Rychlost vyrizeni objednavky - vse skladem
    • Prijemny personal
    • Velke parkoviste
    • Nejlevnejsi v Ostrave

• Spokojenost zákazníka

Reakce obchodu Marušík.cz

moc děkujeme za Vaši pozitivní reakci a jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.
    Přejeme krásný den, kolektiv Marušík Holz s.r.o.

• rychlost dodání zboží a kvalita zboží

Vřele doporučuji. Příjemné jednání prodavaček i obsluhy skladu. Rychlá reakce na objednávku. Dobrá cena.

Dobrý den Františku,
    jsme rádi, že nákup u nás proběhl bez problémů a vše bylo dodáno tak jak mělo. Vždy nás taková hodnocení velmi potěší a moc si jich vážíme. Budeme se těšit na další Váš bezproblémový nákup u nás a přejeme hezký den, kolektiv MH.

• Obchod blizko pracoviste.

Reakce obchodu Marušík.cz

moc děkujeme za Vaši pozitivní reakci, doufáme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.
    Přejeme krásný den, kolektiv Marušík Holz s.r.o.

• Široký sortiment, zboží kvalitní, rychlé dodání, možnost parkování v areálu

Nezaznamenal jsem

• Super A++++

Reakce obchodu Marušík.cz

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi, velmi si toho vážíme.

• Velký výběr tyčí
    • Eshop trochu systémově bloudí v tom, co je a co není skladem

Nakupovat zde je příjemné, protože máte na výběr spousty délek a průměrů... nakupuji zde opakovaně. Při objednávce je potřeba dávat trochu bacha na množství. Stačí, aby byl 1ks vybraného zboží skladem a i když objednáte kusů víc, systém to v rekapitulaci hodnotí jako "všechno máme, všechno vám hned posíláme"... Ale komunikace i posléze na 1.

Reakce obchodu Marušík.cz

velmi děkujeme za hodnocení. Doporučujeme vždy sledovat i aktuální skladové množství v detailu produktu, pokud není dostatečné množství skladem, dá se i tak vždy objednat. Dokážeme vždy buď nahradit nejbližším profilem, nebo profil zadat do výroby.
    Vždy komunikujeme, řešíme a tak nás Vaše hodnocení komunikace moc potěšilo. Moc děkujeme a těšíme se na další Vaši objednávku.
    S pozdravem Marušík Holz s.r.o.

• Dobrý výběr zboží. Rychlost dodání.

Dobrý den Karlosi,
    moc děkujeme za Vaši pozitivní reakci, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že se na nás v budoucnu opět obrátíte.