• Zboží na obrázcích vypadá krásně, materiál 100% bavlna, bohužel přišlo něco co absolutně nemělo s bavlnou nic společného.

Pokud nemůžu věřit popisku materiálu, tak už nic neobjednám v tomto obchodě. Zbytečné náklady na dopravu navíc

Reakce obchodu www.mamitati.cz

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Objednané zboží je z bavlny, jak uvádí výrobce. Bereme vaši nespokojenost jako podnět pro zlepšení a důslednější kontrolu kvality nabízeného sortimentu.

Děkujeme

tým Mamitati.cz

Objednáno chodítko a přišlo něco jiného ale protože nemám čas řešit reklamace tak už zde nic nekoupím. Cena byla taky jiná a už týden čekám na vrácení přeplatku cca 200 kč.

Reakce obchodu www.mamitati.cz

Přes heuréku jste objednal chodítko/ stoleček 2v1 (jak je vidět i v automatickém potvrzení objednávky). Zaslali jsme vám dané chodítko/ stoleček 2v1 a následně jsme vám zaslali i fakturu.

Vzhledem k tomu, že produkt byl v dané době zlevněn u nás na e-shopu, propsala se nižší cena do faktury.
    Jak vám kolegyně Lenka sdělila, rozdíl v ceně vám zasíláme na účet.

Věříme, že nastalé nedorozumění neovlivní váš pohled na náš e-shop.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme krásný den.

tým Mamitati.cz

• Zatím nemohu hodnotit. Ani slůvko nenapišou ký to asi přijde.

Nemůžeme hodnotit zboží, které jsme neobdrželi, měl to být vánoční dárek pro vnučku. Do dnešního dne nemáme žádnou informaci , kde balíček je. Již jsme si objednali jinde.

Reakce obchodu www.mamitati.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Vaši objednávku jsme expedovali 19.12.2023 a bohužel přepravce ji stále nedodal.

Vaše hodnocení nás mrzí, z naší strany jsme opravdu udělali maximum.

Pěkný den přeje
    Tým Mamitati.cz

• Stále čekám na objednávku která ještě nedorazila

Reakce obchodu www.mamitati.cz

mrzí nás, že nás nedoporučujete... 27.11. jste si objednala zboží, které se šije ručně, s čekací lhůtou až 21 pracovních dnů. Dnes je to 6 pracovní den. Vím, že kolegyně vás kontaktovala hned po objednání a nabídla vám alternativy, které jsou skladem a zaslali bychom je okamžitě.

Věřím, že se zbožím budete spokojená.

Jana z Mamitati.cz

Nemám žádné zkušenosti,ale přišla my ani ne polovička objednávky s tím jsem spokojená,ale od té doby nikdo nedal vědět kdy bude zbytek.cas se krati

Reakce obchodu www.mamitati.cz

velice nás mrzí vaše hodnocení. 6. 11. jste si vytvořila 2 objednávky - jedna vám byla ihned expedována a ve druhé máte zboží, u kterého jsme uváděli dostupnost 7-21 pracovních dnů. Následující den jsme vám poslali informační e-mail o neskladovosti. Dnes je to 6 pracovní den od vytvoření objednávky a my věříme, že výrobce sadu brzy dodá. Kolegyňe vás nyní bude kontaktovat a problém dořeší k vaší spokojenosti.

Děkujeme vám pochopení
    tým Mamitati.cz

zboží , které jsem objednala, do dnešního dne nepřišlo. Bohužel ani žádná informace, kde se objednávka nebo zboží nachází.
    S pozdravem G.Soldánová

Dobrý den, paní Soldánová,

8.6. jste objednala zboží s dodací lhůtou 14 - 21 pracovních dnů. 9.6. jsme vám poslali informační e-mail o stavu dostupnosti zboží + informaci, že vás budeme kontaktovat ihned, jakmile se zboží naskladní.

Velice nás mrzí, že nejste spokojená, kolegyně z obchodního oddělení vás bude kontaktovat ohledně aktuálního stavu objednávky a možnostech řešení.

Děkujeme vám za pochopení

www.mamitati.cz

Kočárek (Sparrow) - https://kocarky.heureka.cz/coto-baby-sparrow-cerny-2020/#prehled/
    Ponožky byli zadarmo. Jsme vyzkoušeli nejdříve doma a super, pak na silnici, kde , když najel na jakýkoliv hrbol, kamínek za jízdy se sám od sebe začal skládat i s dítětem - i přes pojistku zacvaknutí. Jelikož neuběhlo 14 dnů od koupení, tak jsme se rozhodly kočárek vrátit a odstoupit od kupní smlouvy. Obchod při doručení kočárku na jejich provozovnu reagovat stylem, že jsou špinavé kolečka a trochu poškrábané. A že to odmítá převzít a posílá to zpátky. (Ani mi nebyla nabídnutá menší částka jako je v jiných obchodech, co si strhnout peníze za použití. Tak tedy sem se rozhodl to teda poslat na reklamaci, s tím, že se kočárek skládá při jízdě. (na co také mít nefunkční kočárek...) Reklamace úspěšně vyřízená - "NEBYLI NALEZENÝ ŽÁDNÉ VADY, KOČÁREK JE PLNĚ FUNKČNÍ"

Takže děkuji moc.

S tímhle obchodem už nikdy víc :-)

Reakce obchodu www.mamitati.cz

chápeme, že s negativním závěrem reklamace nejste spokojen.
    Co se týče odstoupení od kupní smlouvy - zákazník má právo na 14 denní lhůtu k nezbytnému seznámení se s vlastnostmi a funkcemi zboží, a to v podstatě v takovém rozsahu, jako když si jej zkoušíte při koupi v kamenném obchodě. Kočárek jste nám zaslal až po zjevné jízdě v terénu, kolečka byla poškrábaná a špinavá od prachu, hlíny a kamínků. Proto bylo odstoupení od kupní smlouvy zamítnuto.
    Vaše reklamace byla odborně posouzena a na kočárku nebyly shledány žádné vady. Pokud by byl vadný, závada by se při reklamaci projevila.

Děkujeme vám za pochopení

• Komunikce
    • Objednávka zboží
    • Skladovost

Objednali jsme zboží, před týdnem. Ještě nebylo odeslne, ani žádné info jak se situace vyvíjí.

Reakce obchodu www.mamitati.cz

vaše nespokojenost nás velice mrzí, bohužel jste objednal zboží, které nebylo skladem (jinak bychom vám ho samozřejmě ihned expedovali). Uvedená doba dodání byla 7 - 14 pracovních dnů (dle informací výrobce o tom, za jak dlouho toto zboží dodá na naše sklady).
    Kolegyně z obchodního oddělení vás včera kontaktovala a ověřila, že vám byl ihned po objednávce zaslán e-mail ohledně neskladovosti zboží.

Věříme, že se zboží brzy naskladní a vaše objednávka bude co nejdříve předána dopravci.

• Chodítko nám dorazilo poškozené

Reakce obchodu www.mamitati.cz

velice nás mrzí, že jste nás ohledně poškození nekontaktovala. Věříme, že vše vyřešíme k vaší spokojenosti.

Přejeme vám krásné dny.
    www.mamitati.cz

Nočník hraje krásně a i holce se na něm dobře sedí. Ale zklamalo mě, že to údajný zdobení nesmazatelnou grafikou vytvořenou moderní technologií IML, se dceři obtisklo na záda a celé se to loupe. Přitom to ničím nedrbu, jen omývám vodou. Už je to druhá věc, která mi nevyhovuje a budu fakt dlouho uvažovat, jestli si tu ještě někdy něco objednám.

Reakce obchodu www.mamitati.cz

vaše nespokojenost nás velice mrzí. Popis přebíráme od výrobce, přičemž on sám zaručuje nesmazatelnost grafiky. Tuto situaci už řešíme. Ačkoliv se nám nepodařilo spojit se s vámi telefonicky, rádi bychom vás ujistili, že rádi zajistíme svoz výrobku na naše náklady.

Věříme, že se nám vše podaří vyřešit k vaší spokojenosti.

• Velký výběr dobrého zboží
    • Nekonzistence dostupnosti

Objednávka byla k dispozici na webu, takže jsme objednali v tomto obchodě. Ukázalo se ale, že zboží není dostupné a musíte čekat a zboží již bylo zaplaceno.

Dobrý den p. Dubina,
    děkujeme Vám za hodnocení,
    Zboží, které jste si objednala má dobu dodání 3-7 prac. dnů. Vaší objednávku budeme expedovat nejpozději v úterý.
    Je možné, že jste si nevšimla doby dodání u předmětu i v košíku, a proto došlo k nedorozumění co by skladovosti.
    Sama totiž, píšete v poznámce, že nerozumíte česky, a prosíte o upozornění o doručení smskou, což Vám rádi vyhovíme a smsku pošleme.

Krásný den přeje
    Tým Mamitati.cz

Špatná komunikace

Reakce obchodu www.mamitati.cz

mrzí nás nedorozumění, ke kterému došlo. Jak jsme vás informovali, vámi objednané zboží nebylo skladem, ale dlouhodobě nedostupné. Zaslali jsme vám skladovou nabídku produktů a věříme, že bude vše vyřešeno k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.
    www.mamitati.cz

• Zboží je nekvalitní, materiál spíš hadr na podlahu
    • Navíc jste poslali jiné povlečení, které jsem si žádala

Reakce obchodu www.mamitati.cz

velice nás mrzí, že se zbožím nejste spokojena. Objednala jste povlečení do dětské postýlky ze 100% bavlny, ke kterému jsme dosud nezaznamenali žádnou negativní recenzi. Jak uvádíme v popisu, jedná se o různé barvy a různé výšivky. Pokud jste chtěla přesně vybraný vzor, stačilo nás požádat v poznámce objednávky. Rádi bychom vám vyhověli.

V případě, že zboží není dle vašich představ, můžete odstoupit od kupní smlouvy.

www.mamitati.cz

• Podvodníci, zboží nedorazilo a ještě mi nevrátili 1300 korun.

Reakce obchodu www.mamitati.cz

velice nás mrzí komplikace s Vaší objednávkou. Jak jsme Vás opakovaně informovali, na straně výrobce došlo ke komplikacím, které jsme nemohli ovlivnit. Již 16 let se staráme o potřeby rodičů a miminek, a děláme vše proto, aby každá objednávka skončila spokojeným zákazníkem. Bohužel, v dnešní náročné době se výjimečně může stát, že výrobce bude mít potíže s dodavateli látek, či jiné technické potíže. Nabídli jsme Vám alternativy a po Vašem rozhodnutí o stornování objednávky jsme předali pokyn finančnímu oddělení, k vrácení financí na Váš účet. Dnes jsme ověřili, že celá částka Vám byla zaslána zpět.

www.mamitati.cz

• V obchodě mají krásné věci pro miminka. Jako babička první vnučky jsem vybrala kombinézku.

Objednala jsem zimní kombinézku pro vnučku. Bohužel ani po měsíci od objednání a zaplacení předem mně nebyl nikdo schopný říct jestli ta kombinézka vůbec bude nebo ne. Nakonec jsem vybrala jinou,ale příště bude objednávat spíše jinde. Bohužel.

Reakce obchodu www.mamitati.cz

velice nás mrzí komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel, jak jsme Vás opakovaně informovali, výrobce odkládal termín dodání kombinézky. Jsme rádi, že jste si vybrala alternativu, kterou jsme Vám zaslali i s drobným dárkem.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den.
    www.mamitati.cz

• Nemají napsané, že větší věci nedoručují do zásilkovny. Když kontaktují, tak pouze telefonicky, nepřijde žádný e-mail. Cizi čísla nezvedám

Reakce obchodu www.mamitati.cz

ceník dopravy včetně rozměrů zásilek je přehledně uveden na webu v sekci doprava. Pokud některý balíček tyto rozměry (příp. váhu) překročí a nevejde se například do zmíněné Zásilkovny, kontaktujeme zákazníka telefonicky a domluvíme se na dalším postupu. Pokud se nemůžeme dovolat, odesíláme email. Vaše objednávka byla stornována po telefonickém hovoru s kolegyní. Velmi nás mrzí, že nejste spokojená, nicméně věříme, že nám zachováte přízeň a příště bude vše tak, jak má být.

Hezký den přeje
    www.mamitati.cz

Když něco inzeruji /nabízím Tak zákazník předpokládá že zboží je na skladě. Ne že se bude teprve vyrábět

Reakce obchodu www.mamitati.cz

některé zboží máme na zakázku, a proto je dodací doba delší, než u produktů skladem. U popisku je vždy uvedeno, za jak dlouho dorazí. Naše kolegyně vám vše vysvětlila v telefonu, věříme, že budete spokojená.

S pozdravem,

• Rychlost komunikace
    • Neschopnost splnit objednávku

Reakce obchodu www.mamitati.cz

moc nás mrzí negativní hodnocení, ale u vaší objednávky přiznáváme, že se chyba stala na straně výrobce a nebyli jsme schopni zboží dodat. Bohužel nám oznámil, že došla látka u produktu, který jste měla objednaný a nám se nepodařila vykomunikovat další alternativa. :( Ještě jednou se omlouváme a snad nám tuto chybu odpustíte a někdy zase nakouknete.

Přejeme zdravé a pohodové dny,

• Rychlé doručení
    • Nesprávně uvedené informace ke zboží

Dobrý den, Jakube,
    moc nás mrzí, že nás nedoporučujete ostatním. Pokud jste měl jakýkoliv problém, stačilo se ozvat a vše bychom vyřídili. Pokud od zákazníka nemáme zpětnou vazbu, těžko něco vyřešíme. Po telefonické komunikaci s vámi jsme zjistili, že jste obdržel jinou barvu matrace, než byla uvedená na eshopu. Takový problém problém bychom vyřešili během jednoho dne. Skutečně jsme moc rádi za zpětnou vazbu zákazníků, protože můžeme různé chyby obratem opravit a napravit.
    Určitě se příště ozvěte. :)
    Mějte pohodové dny,