• Dobrá koupě

• Rychlé vyřízení
    • Dobrá cena

Objednala jsem příborník do kuchyně, údajně skladem, měl přijít během 3-5 dní (mezi čtvrtkem a pondělím). Za další týden se mall.cz ozval, že obchodník nemá dané zboží. Peníze mi mall poslal okamžitě zpátky.
    Ve stejný den, kdy jsem objednala příborník, jsem objednala i zdravotnické roušky. Po více než 2 týdnech se neozval ani obchodník ani mall.
    Mall se výrazně zhoršil, nabízené zboží je často nedostupné, případně si ho vlastně objednnáváte z Číny (doručení 25 dní po nákupu...), někteří obchodníci jsou neseriózní.
    Takže tím, že se mallu vyhnu, ušetřím čas, peníze a nervy (že zboží vůbec nedostanu).

Dělám objednávku 2 souvisejících produktů a u placení zjistim, ze to oni dále objednávají u dalších 2 shopů, u každého musím zvlášť řešit poplatek za dodání a každé dodání je jinam

Spokojenost, i když nyní jsem trochu déle čekala na možnost vyzvednutí.
    Dostala jsem alespoň omluvnou sms zprávu.

Dodání bylo opravdu rychlé...

• vše ok

• Dobrý

• Rychlé vyexpedovani a doručení zásilky

Rychlé vyřízení objednávky.

Dobrý výrobek - mohu doporučit.

Jen ty nej

Vše jak má byť.

super obchod

Rychlé vyřízení obj.

• Ačkoli bylo zboží uváděno jako na skladě, ani po týdnu nebylo předáno dopravci, jen stále dokola vidím omluvu za opožděnou dodávku a posunutý pravděpodobný den dodání.

Reakce obchodu MALL.CZ

velice mě mrzí, že Vám doposud nebyla dodána zásilka od externího partnera.
    Obrátíme se s dotazem na partnera a zjistíme proč se tak stalo.
    Co nejdříve se s Vámi spojíme a vše dořešíme.

Veronika
    [email protected]

• Storno proběhlo během pár minut
    • Za 3 pracovní dny (5 bežných dnů) nebyli schopni mi říct jestli zboží vůbec mají...

Reakce obchodu MALL.CZ

velice mě mrzí, že Vám nebyla dodána zásilka.
    Vámi objednané zboží pocházelo od externího partnera. V tomto případě se spoléháme, že Vás ohledně expedice bude partner kontaktovat.
    Ozveme se Vám a vše dořešíme.

Veronika
    [email protected]

Pohodlný nákup

• Rychlost, spolehlivost, vstřícnost a spokojenost zákazníka.
    • Žádnou nemám

Naprostá spokojenost s profesionálními zaměstnanci. mohu jen vřele doporučit.

Vše v poradku