• Rychlost, pružnost , zajímavé zboží

Za mě vše OK.

rychlé dodání + komunikace, skvělý výběr

• Všechno

Dobre

Bohužel korunka přišla jen v obálce a při otevření byla rozbitá, zlomený hřebínek ke Korunce

• Eshop naprosto nekomunikuje, nereagují ani na telefon ani na mail.

Zboží jsem chtěla vrátit, protože velikost šatiček neodpovídala uváděným rozměrům. Z šatů byla pro jistotu i odstřihnuta cedulka s velikostí. Na můj email ohledně vrácení zboží nikdo nereagoval a nereagovali ani na telefon. Přijde mi to jako naprosto neseriózní přístup. Nereagovali ani na moje dotazy ohledně odeslání balíčku.

Nákup byl báječný! Sháněla jsem krajkový slunečník a vějíř, obojí bylo v setu za příjemnou cenu a skladem. Jsem moc spokojená, příště zde určitě také nakoupím.

Výrobky jsou pěkné, ale na internetu vypadají opravdu mnohem lépe

• Dlouha dodaci lhuta

Zbozi velmi pekne akorat dlouhe dodani.. v pondeli jsem objednala a prislo az v patek.

Nikdy více.

Zboží kvalitní a krásné. Komunikace perfektní, dodací doba krátka, velká spokojenost.

• Přehledný E shop
    • Zboží poruší dopravce,já jsem měl na čelence svatebního setu vypadané perly.

Obchod dobrý,dopravce nebo zabalení zboží není dostačující.

Vše bylo v pořádku, až na to že ze svatební spony do vlasů vypadaly 2 kamínky.

• No přišla mi úplné obyčejna lepena bižuterie za 700 sem si myslela že ro bude nějak vypadat a bohužel zklamalo me to

• Skvělá komunikace a rychlá dodávka zboží

S obchodem jsem neměla žádný problém, ale nákup hřebínku do vlasů nedoporučuji, nedrží ve vlasech.Protože ho potřebuji, vracet zboží nebudu a kadeřnice se s ním bude muset poprat.

Dobrý

• Ziadne,pretoze k van volan zo Slivenska a nedvihate,zaslala som vam objednavku a vlozila peniaze na ucet a nereagujete na moje dalsie sms,pozadujem vratit peniaze
    • Nemate tovar na sklade a neodpovedate

Davat si na vas pozor,vas emaily mi chodia do Spamu,co je divne
    Chcem podat staznost na vasu firmu,pockam na vasu odpoved a ked ni nevratite peniaze,potom to budem musiet riesit!

• Komunikace výborná. Na maličkatý škrábaneček u zboží jsem byla upozorněna a vše mi bylo nafoceno. Jelikož to byl poslední kousek a nečekala bych na to 3 týdny a více, byla jsem ráda i s vadou :) Obchod doporučuji.

Jako jediný obchod nabízeli zboží, které jsem potřebovala. Na vše jsem byla upozorněna, komunikace proběhla na výbornou, zboží dorazilo až překvapivě rychle, zabaleno kvalitně...
    Jsem ráda, že jsem nakoupila zde a obchod tímto doporučuji.

• Kvalita vyrobku

Nekvalitni vyrobky - poslali mi vadne zbozi

Reakce obchodu magickemomenty.cz

Dobrý den, pokud zboží neodpovídá představám zákazníka není problém v zákonem stanovené lhůtě nebo v případě oprávněné reklamace takovéto zboží vrátit. Kvalitě se neustále věnujeme a i díky Vašemu podnětu pracujeme na zlepšení našich služeb.

• přehledné, pěkné fotografie
    • nemají aktuální stránky

Nejsem přiliž spokojená, objednala jsem si zboží, které měly podle stránek na skladě a po pár dnech mě přišel email, že zboží na skladě není jak bylo uvedeno a pokud ho chci bude až tak za 2-3 týdny s tímto jsem nespokojená, protože jsem ho speciálně chtěla na svatbu nemají slibovat něco co není!

• rýchle dodanie, kvalitné produkty a dobré ceny, výborná komunikácia.
    • žiadne

Obchod určite doporučujem, bola som spokojná. Veľký výber krásnych produktov.