• Rychlost, pružnost , zajímavé zboží

Za mě vše OK.

rychlé dodání + komunikace, skvělý výběr

• Všechno

Dobre

Nákup byl báječný! Sháněla jsem krajkový slunečník a vějíř, obojí bylo v setu za příjemnou cenu a skladem. Jsem moc spokojená, příště zde určitě také nakoupím.

Výrobky jsou pěkné, ale na internetu vypadají opravdu mnohem lépe

• Dlouha dodaci lhuta

Zbozi velmi pekne akorat dlouhe dodani.. v pondeli jsem objednala a prislo az v patek.

Zboží kvalitní a krásné. Komunikace perfektní, dodací doba krátka, velká spokojenost.

• Přehledný E shop
    • Zboží poruší dopravce,já jsem měl na čelence svatebního setu vypadané perly.

Obchod dobrý,dopravce nebo zabalení zboží není dostačující.

Vše bylo v pořádku, až na to že ze svatební spony do vlasů vypadaly 2 kamínky.

• Skvělá komunikace a rychlá dodávka zboží

S obchodem jsem neměla žádný problém, ale nákup hřebínku do vlasů nedoporučuji, nedrží ve vlasech.Protože ho potřebuji, vracet zboží nebudu a kadeřnice se s ním bude muset poprat.

Dobrý

• rýchle dodanie, kvalitné produkty a dobré ceny, výborná komunikácia.
    • žiadne

Obchod určite doporučujem, bola som spokojná. Veľký výber krásnych produktov.

• Ještě nemůžu moc obchod hodnotit, protože jsem zatím neobdržel zboží. U mého zboží bylo uvedeno, že je jen na obednávku, takže jsem počítal s delší dobou doručení.
    Tudíž zatím obchod hodnotím kladně.

• Zboží bylo krom originální krabice produktu zabaleno pouze v plastovém pytli, krabice byla během přepravy neskutečně pomlácená. Naštěstí se jednalo o látkový produkt, být to cokoliv rozbitného, zboží je KO. Doporučuji použít pro další zásilky vhodnější obal (karton).

Na stránkách nebylo uvedené že majitelka má v době mé objednávky dovolenou, zpoždění dodávky napravili tím, že zásilku poslali jako balík do ruky bez navýšení poštovného - oceňuji. Celkové dojmy spíše kladné, se zbožím samotným jsme maximálně spokojeni.

• rychlé vyřízení a komunikace, levnější manducu jsem nikde nesehnala
    • žádné jsem nenašla

obchod doporučuji

• levné ceny
    • zboží skladem
    • přehledný web
    • doporučil bych přidat možnost platby kartou

Celkově spokojenost. Levněji sem produkt nenašel, vyzvedával sem osobně, paní majitelka příjemná a ochotná co se týká domluvy termínu. Nemám co vytknout.

• Pohodlny nakup
    • O zadnych nevim

Rozhodne doporucuji

U zboží měli uvedeno skladem. Nebylo. Čekám již druhý týden. Trochu klamou zákazníka. Co se týká komunikace, vše supr. Omluvili se, takže hodnotím kladně. Ale dostupnost by měli rozhodně upravit.