• Ještě nemůžu moc obchod hodnotit, protože jsem zatím neobdržel zboží. U mého zboží bylo uvedeno, že je jen na obednávku, takže jsem počítal s delší dobou doručení.
    Tudíž zatím obchod hodnotím kladně.

• Zboží bylo krom originální krabice produktu zabaleno pouze v plastovém pytli, krabice byla během přepravy neskutečně pomlácená. Naštěstí se jednalo o látkový produkt, být to cokoliv rozbitného, zboží je KO. Doporučuji použít pro další zásilky vhodnější obal (karton).

Na stránkách nebylo uvedené že majitelka má v době mé objednávky dovolenou, zpoždění dodávky napravili tím, že zásilku poslali jako balík do ruky bez navýšení poštovného - oceňuji. Celkové dojmy spíše kladné, se zbožím samotným jsme maximálně spokojeni.

• rychlé vyřízení a komunikace, levnější manducu jsem nikde nesehnala
    • žádné jsem nenašla

obchod doporučuji

• levné ceny
    • zboží skladem
    • přehledný web
    • doporučil bych přidat možnost platby kartou

Celkově spokojenost. Levněji sem produkt nenašel, vyzvedával sem osobně, paní majitelka příjemná a ochotná co se týká domluvy termínu. Nemám co vytknout.

• Pohodlny nakup

PŘIJATELNÉ CENY
    SNADNÁ OBJEDNÁVKA
    RYCHLÉ DORUČENÍ
    OKAMŽITÁ KOMUNIKACE
    OBCHOD JSEM DOPORUČILA,OSTATNĚ SE OKOLÍ SAMO PTALO,KDE JSEM PRSTEN ZAKOUPILA,NEBOŤ SE VŠEM LÍBIL A NIKDE JINDE JEJ NEPRODÁVAJÍ

U zboží měli uvedeno skladem. Nebylo. Čekám již druhý týden. Trochu klamou zákazníka. Co se týká komunikace, vše supr. Omluvili se, takže hodnotím kladně. Ale dostupnost by měli rozhodně upravit.

• bezproblémové odoslanie aj do SR, pekný tovar, dobré ceny

Veľmi odporúčam, príjemný prístup a prehľadná stránka.