• zajímavé ceny
    • rychlé doručení

První nákup, vše k mé spokojenosti

• Včasné dodání.

• Dobré ceny
    • Zákazníkům se nemá lhát.

Zboží jsme si objednal v pondělí. Ve středu jsem si všiml, že je dlouhá dodací doba a tak jsem kontaktoval eshop pomocí chatu a operátor mě ujistil, že zboží do pátka dorazí. 10 minut nato jsme obdržel email, že objednávka byla předána dopravci.
    Ve čtvrtek mi volala paní, která teprve začala řešit objedávku a že ten jeden produkt vlastně ani nemají.
    Kdyby mi operátor nelhal a neposílal lživý email o předání dopravci, objednal bych jinde a do pátka bych měl tak, jak jsem potřeboval.
    Objednávka pro mě byla bezpředmětná a tak jsem ji stornoval.
    Vhodnější je se zákazníky jednat na rovinu.

Reakce obchodu LYPO.cz

reaguji na Vaše hodnocení, objednal jste zboží s dobou expedice 5 pracovních dnů. Zboží odcházelo za 2 dny, nicméně dodavatel nám dodal jinou barvu. O této skutečnosti jsme Vás ihned informovali . Následně jste chtěl celou objednávku zrušit. Mohli jsme Vám dodat alespoň část objednávky, případně zaslat chybějící kus následně. Lidská chyba se občas stane, každopádně jste byl o všem informován.

Zatim nemohu hodnotit. Zboží dosud nedorazilo.

Reakce obchodu LYPO.cz

u jednoho produktu je delší doba expedice a u dalšího měl výrobce dovolenou. Jakmile jsme tuto informaci dostali tak jsme Vás kontaktovali. Zákazník s touto informací počítal. Každopádně se omlouváme za prodlení a budeme rádi pokud u nás objednáte znovu.

Dobrý den, objednala jsem si zboží, které zřejmě nebylo momentálně na skladě, takže jsem čekala cca týden, poté mi zboží firma Geis měla doručit.
    Žádala jsem o opětovné doručení, bohužel za celý týden mi nebyli schopni zboží dodat, až jsem nakonec dodání zrušila úplně. Na základě dohody s dodavatelem jsem si objednala zboží znovu dodáním Českou poštou. Už pátý den je balíček na stejném místě a doručení v nedohlednu zřejmě. Nebydlím na konci světa, pouze dvacet minut od Prahy. Takže nevím, v čem je momentálně problém. Takové jsou mé zkušenosti. Marcela

Reakce obchodu LYPO.cz

zde nehodnotíte e-shop, ale kvalitu dopravy. U nás všechno proběhlo správně jak mělo. Expedice na objednané zboží je 5 pracovních dnů. Bohužel nedokážeme ovlivnit neschopnost dopravce, který zboží nedoručil z důvodu prvotního odmítnutí zásilky. Následně jsme s Vámi celou situaci řešili a také jsme ji komunikovali s vedením společnosti Geis.

Nicméně se omlouváme za komplikace

• Resil jsem vadne zbozi, ale az nadstandardne dobre vyreseno.
    • Meli by provadet vystupni kontrolu. Razitko sice bylo, ze byla provedena, ale zbozi bylo pres to vadne.

• rychlé vyřízení objednávky a doručení

Ponozky prisly vsechny v cerne barve, myslela jsem, ze jsou nadruzene, ale i tak jsou pekne

• rychlost dodávky
    • komunikace
    • spolehlivost
    • profesionalita

• Rychlé jednání
    • Příjemná komunikace

Vše v pořádku. Doporučuji.

• VSE SUPERRRR

Rychle jednani SUPERRRR

rychlé jednání i doručení

Neuvěřitelná rychlost vyřízení a doručení objednaného zboží.
    Děkuji

Dobry

• rychlost dodání zboží, dobré ceny, dobrá kvalita

• rychlá komunikace

rychlá expedice, 3 dny pak trvalo než bylo mozne vyzvednout na Ulozence.

• Vše OK.

Rychlé dodání, dobrá kounikace!