LYPO.cz

Recenze LYPO.cz

Přidáno: 20. ledna 2018

• SLUŠNÉ CENY

Reakce obchodu LYPO.cz

děkujeme za hodnocení. :)

Čankovák

Přidáno: 20. ledna 2018

• dodávka domu a vpořádku

Bez problemu a vpořádku.

Reakce obchodu LYPO.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho webu. :)

Přidáno: 20. prosince 2017

Objednané zboží nebylo zasláno ani dobu po termínu,obchod není schopen informovat o stavu zásilky.Nikdy více.

Reakce obchodu LYPO.cz

omlouváme se, ale doba před Vánoci je hektická a občas se dodání objednaného zboží zpozdí.

Přidáno: 10. prosince 2017

14.11.2017 jsem zaplatila objednávku, do 10.12 není nic vyřešeno. Na e-mail se odpovědi nedočkám, 5 absolvovaných telefonátů k ničemu, oddělení mezi sebou nekomunikují, neprofesionální přístup. Uznávám, že se může stát to, že se balíček ztratí/zdrží, ale k individuálním případům je nutný individuální přístup. Objednávku jsem musela zrušit na doporučení prodejce a zboží si objednat znova - na to fakt nemám čas. Peníze za zrušenou objednávku jsem dosud neobdržela, zato jsem musela zaplatit tu samou částku znova - nevím, proč se to nevykompenzovalo. Druhou objednávku opět stále nemám, žádné potvrzení o přijetí platby. Telefonicky slíbeno, že to "zkusí urychlit" - ale slib k ničemu. Navíc mi bylo řečeno, že peníze dostanu zpět, až jim přijde zpět balíček (ten ztracený) - což mě opravdu nezajímá, to bych se také nemusela dočkat, pokud je ztracený. V tomto obchodu už nikdy nic objednávat nebudu a můžu se modlit, aby se to vše vyřešilo a malému přišly boty než roztaje sníh. Takové jednání jsem ještě nezažila

Reakce obchodu LYPO.cz

bohužel se stal zádrhel a zboží se zaslalo na jinou uloženku než mělo. Nicméně nás tato situace mrzí a omlouváme se za vzniklé potíže.

Uživatel bez avatara

Anonym

Přidáno: 30. listopadu 2017

• rychle doruceni, vse bez problemu

rychle vyrizeni objednavky i doruceni

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Reakce obchodu LYPO.cz

děkujeme za pozitivní názor. :)

Renata

Přidáno: 25. listopadu 2017

• cena, rychlé dodání, komunikace obchodu

S obchodem jsem spokojená, objednávka proběhla rychle, bez problémů

Reakce obchodu LYPO.cz

my jsme také spokojeni že jste si zvolila náš e-shop. :)

Hana Šimoníková

Přidáno: 15. listopadu 2017

Takto milé, vstřícné a rychlé jednání (i večer mi paní ochotně odepisovala) jsem snad ještě přes internetový obchod nezažila. :-)
Přestože jsem zboží nepřevzala, paní se mnou dál velmi hezky komunikovala a nabídla mi ušití polštáře dle mých požadavků. Již dříve jsem od této společnosti polštář zakoupila a jsem s kvalitou velice spokojena a tak jsem si objednala druhý.
VELMI RÁDA DOPORUČUJI a ráda zde zase příště nakoupím.
Ještě jednou děkuji.

Reakce obchodu LYPO.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme velmi rádi pokud u nás nakoupíte i příště. :)

Lenka

Přidáno: 31. října 2017

Kvalitní zboží, komunikace výborná, spokojenost

Reakce obchodu LYPO.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu. :)

Přidáno: 23. října 2017

zboží bylo objednáno v pondělí 9.10.2017, kdy odeslali objednávku zboží místo dodavateli na můj e-mail. Toto zjistili až v pátek 13.10.2017, kdy mě informovali, že došlo k pozdržení mé objednávky a zboží mi bude dodáno nejpozději následující týden ve středu 18.10.2017. V pondělí 16.10.2017 mi bylo oznámeno, že zboží již není skladem a že si mohu vybrat něco jiného, nebo že objednávku stornují. Takže týden komunikace a výsledek žádný - zboží jsem objednala u jiného obchodu a měla jsem jej k dispozici následující den!!!

Reakce obchodu LYPO.cz

bohužel došlo k našemu pochybení a za tohle se omlouváme. Došlo k chybnému zaslání informací a špatné skladové dostupnosti.Také jsme jenom lidé a chybu může udělat každý.

Přidáno: 25. září 2017

• Dárek k nákupu
  • Nelze platit online, pouze převodem nebo dobírkou

Kupovala jsem hacku od Babyvaku - byla zde levnější než na oficiálním eshopu a ještě byl k nákupu dárek. S nákupem naprostá spokojenost.

Reakce obchodu LYPO.cz

děkujeme za kladné hodnocení, jinak další platby kartou(online) už jsme přidali. Takže lze už platit i jinou formou úhrady. :)