• Dlouhá doba dodání
    • Dlouhá doba dodání

• Lživá informace že zboží mají skladem.
    • Mizerna komunikace.
    • V žádném případě nedoporučuji.

děkujeme za recenzi.
    Omlouváme se za způsobené komplikace. V tomto případě se jednalo o produkt s dodací lhůtou 3-5 pracovních dnů. Bohužel, jak jsme Vás informovali skrze e-mail, došlo k doprodání skladových zásob a prodlevě při opětovném naskladnění.
    Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost.

Tým luxuryrepublic.cz

Opakovaně jsem se dotazovaná na doručení a po týdnu, co mám objednávku zadanou, mi přijde, že je objednávka zrušená, protože zboží dorazilo poškozené.
    Hodnocení dávám z důvodu toho, že obchod nekomunikoval - kdybych nepsala sama

děkujeme za recenzi.
    Omlouváme se za způsobené komplikace. V tomto případě se jednalo o produkt s dodací lhůtou 3-5 pracovních dnů. Bohužel, jak jsme Vás informovali skrze e-mail, zboží bylo na sklad od výrobce dodáno poškozené a další již nebylo k dispozici. Před expedicí zboží vždy kontrolujeme aby nebylo poškozené.
    Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost.

Tým luxuryrepublic.cz

proč poplatek za clo předem? chci platit při dodání!

děkujeme za recenzi.
    V tomto případě se zcela jistě nejedná o objednávku z našeho e-shopu, balíky zasíláme výhradně z ČR bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Tým luxuryrepublic.cz

Zboží bylo objednáno 13.9. , s termínem dodání 3-5 dnů.
    Dnes 20.9. zboží stále nedodáno a bez jediné informace od prodejce...

• Botník nedorazil i když jsem opakovaně objednávala

zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

• Přestože se na stránkách uvádí dodání 7 - 10 dní, do dnešního dne (15 dní) žádná zpráva z obchodu, omluva či cokoliv a zboží nikde :(

Nemám 8 dní žádné informace o stavu objednávky vyjma toho, že byla předána

• Dlouhá dodací doba až 10 dni
  • byla to moje první objednávka

• Bez komunikace

21. 9. jsem zboží objednal, ale doposud nebylo dodáno.

• Nedodané zboží ani po třech týdnech

Zboží zatím nedorazilo a nikdo se mi neozval. Mělo být dodáno do 10 dní.
    Pokud dnes nedostanu informaci, objednávku zruším.
    Neskutečně nekorektní služby

• Když jsem objednával bylo zboží "skladem" poté napsali že jej nemají a výrobce není schopen dodat. Takže další přeprodávači bez vlastních skladů.

• umí se omluvit
    • nespolehlivé informace
    • nesouhlasí dodací lhůta
    • nesouhlasí informace o tom, zda je zboží skladem

Objednáno zboží skladem s dodací lhůtou 7-10 dní, což jsem si telefonicky před objednáním ještě ověřoval. Byl jsem ujištěn, že zboží je opravdu skladem a dodací lhůta bude opravdu do 10 dní. Po dvou týdnech zboží nikde, žádná zpráva o zpoždění dodání. Kontaktoval jsem tedy eshop, kde mi bylo s omluvou sděleno, že došlo ke zdržení, že zboží obdržím v následujícím týdnu. O další tři dny déle mne eshop informoval, že zboží nebude dříve než za další tři týdny.

návod jen v němčině, špatně umístěne otvory pro šrouby, některé díly ktere měly být z jednoho kusu se musely montovat z kusů dvou prostě katastrofa

• Zboží je vysoce vysoce nekvalitní.
    • Žádná komunikace!

Jakoby ani neexistuje