Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Objednávka byla zadána 28.5. a dorazila 25.6.
    • Nabízejí zboží, které není skladem a po urgencích dodání objednávku sami zruší.

Objednávka nebyla ani po 5 dnech od objednání doručena. Po urgenci bylo sděleno, že nastala chyba a zásilka se neodeslala a odesílá se urgentně ihned. Po dalších 5 dnech přišlo jen vyrozumění o stornu objednávky ze strany obchodu z důvodu, že uvedené zboží (které v době objednání bylo uvedeno skladem) nemají.
    Absolutně neseriózní jednání ze strany obchodu. Nedoporučuji nic nakupovat. Ještě, že jsem zvolil platbu dobírkou a nemusím z nich stejně dlouho tahat zpět peníze.

• Nulová komunikace
    • prý za 7-10 dní doručí, už čekám skoro měsíc a zatím mi nic nepřišlo, ani email o tom, že zboží poslali

Zboží mi přišlo v krabici, která jevila známky častějšího použití. V radiopřijímači byla německá kazeta s veselými scénkami. Chybí český překlad.

Zatím čekám na zboží......

• Žádná komunikace, jen automatické potvrzení objednávky a zboží nedorazilo. Ještě že jsem četla recenze a neplatila předem.
  • co mám hodnotit, když objednané zboží ještě nedorazilo a ptáte se jak jsem s ním spokojenej!

Přišel úplně jiný kartáček než jsem si objednal, ale jelikož jsem ho potřeboval, tak jsem tento podvod akceptoval, rozdíl byl naštěstí jen v příslušenství...

• Neberou telefony.

Zatim cekam na objednavku, jiz 11 dnem.

• na stránkách mají, že zboží je ale po objednání vám zdělí že musíte počkat až zboží dozásobují, nefér

Zboží mi nebylo dlouho doručováno a po dotazu emailem (telefon nebrali nebo bylo obsazeno) mi sdělili, že při expedici zjistili, že už není na skladě. Sami mě ale nekontaktovali.

• Čekárna!

Při objednání bylo zboží skladem asi po týdnu když se nic nedělo jsem volal na telefon ale nikdo mi to nezvedal, napsal jsem e-mail a bylo mi sděleno, že mají problémy a ať vydržím. Po mém dotazu kdy tedy jsou schopní zboží dodat už nikdo nereagoval.Objednávku jsem stornoval a objednal jinde.

Zboží jsem ani po 14dnech neobdržela proto nedoporučuji tento obchod.Kratochvílová

Za 15 dnů jsem zaplacené zboží stále neobdržel.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Čakal som 6 dní na odpoveď ...

Reakce obchodu Luxury Republic

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se omlouvám pokud se Vám nedostala odpověď. Na všechny emaily odepisujeme neprodleně, nejpozději pak do 24 hodin. Děkujeme