• Rychlé odeslání.
    • Objednán a fakturován zelený nůžkový altán a přišel modrý.

• Žádná komunikace

• Čekací doba na zboží. V dnešní době.........
    • Asi po 7 dnech jsem dostal e-mail,že mi zboží bude dodáno až za 3 týdny,to je bez komentáře...
    • 18. 6. 2021 jsem objednala zahradní dřevěné lehátko (kód zboží: 102433), obchod má u zboží informaci, že není skladem, dodání ve lhůtě 7 - 10 dnů. Po lhůtě čekání 23 dnů, kdy zboží nedorazilo, jsem dnes objednávku zrušila. Z obchodu nepřišla v průběhu od objednání do zrušení objednávky, tedy po dobu 23 dnů, žádná informace o tom, zda a kdy budou zboží naskladňovat a odesílat. Naštěstí jsem objednávala formou platby při dodání na dobírku, takže se nemusím přetahovat o vrácení peněz - lehátko stálo v akci dne 18. 6. 2021 Kč 3.420,-. Dnes, po 23 dnech, už jej nabízejí za cenu Kč 5.380,-.

Zboží mělo být skladem, nicméně jsem se následující den dozvěděla že ho nemají. Důležitá pro mě byla rychlost dodání a proto jsem si vybrala tento obchod kde bylo skladem. Po přečtení recenzí jsem raději neplatila dopředu a vyplatilo se to

28.4 objednávka (skladem 3 ks)
    29.4 nedostupné, čeká se na naskladnění
    21.5 stále nic, za celou dobu ani řádek, naštěstí jsem neplatil předem, dle recenzí bych peníze nemusel už nikdy vidět.

Reakce obchodu Luxury Republic

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Nejednalo se o skladový produkt, ale produkt na dotaz. Bohužel u takového produktu nedokážeme garantovat včasné dodání. Děkujeme za pochopení Luxuryrepublic.cz

Zboží nemají skladem. Peníze jsem zaplatila a čekám na dodávku od dodavatele.

• v současné situaci toho mají mnoho a nestíhají
  • Zásilku jsem dokonce zaplatila 2 x, firmou mi bylo sděleno, že mi jednu platbu vrátí ale k dnešnímu dni 13.03 nemám ani zboží, ani peníze. Je možné, že za to muže kovid ?

Reakce obchodu Luxury Republic

Dobrý den, děkujeme za recenzi, platba byla obratem vrácena zpět přes Gopay. Platba bývá připsána zpět zpravidla do 2 - 3 dnů od zadání platby. Děkujeme

• Deset dní od objednávky a nic se neděje ! Uvažuji o zrušení objednávky
    • Zboží údajně skladem, nedorazilo ani po deseti dnech.

Mají tam píšu slušně zmatek. Nejdřív oznámení o odeslání objednávky, po mém pátrání o osudu balíku oznámení o vyprodání a nedostupnosti. Naštěstí jsem neplatila dopředu.

• přišlo jiné zboží a kvalita velmi špatná ve vašem obchodě si nikdy nic neobědnám a nikemu ho nedoporučím

• Zboží nedorazilo - co mám hodnotit !!

• je 19.11. a nic.

Už o zboží nestojím

• Objednávka byla stornována z důvodu chybějícího zboží, přestože bylo uvedeno "zboží skladem"

Dlouhá čekací doba.

• Zbozi vubec nedorazilo, obchod nekomunikoval, nedoporucuji!! Nakupujte jinde!

Reakce obchodu Luxury Republic

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Objednávka byla na Vaši žádost 9.11.2020 stornována. Děkujeme Luxuryrepublic.cz

• Kontakt pouze 9-11h a ani v tomto čase nikdo nezvedá.Ani po 14ti dnech není zboží naskladněno.NEDOPORUČUJI

• Zboží doručeno rychle
    • Některé díly zahradního domku přišly proražené zřejmě od vidlí ještěrky při manipulaci ve skladu.
    • Žádná reakce na e-mail.
    • Řidič neměl na vrácení a musel jsem mu nechat velké dýško, to jsem ale ještě nevěděl v jaké stavu je zboží