• Již jsem tento nákup jednou hodnotila, psala jsem, jak mají shrnutí objednávky, bez cen, jen kusy, dole suma a v té balné, které je zmíněno minipísmenky. Napsali mi, že objednávku odeslali a když se nic nedělo, tak jsem jim napsala. Tak omluva a že už to pošlou. A dnes, že jsem objednávku nezaplatila, platila jsem ihned kartou, banka napsala, že v pohodě, Luxor, že v pohodě, teď toto, zlobím se, odpouštím jim, ale končím s nimi.

Reakce obchodu Luxor.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Dovolila jsem si Vás kontaktovat s veškerými podrobnostmi ohledně Vaší objednávky na e-mail. Za chybně odeslaný e-mail s neuhrazením se velice omlouváme. Na nápravě rozesílky e-mailu usilovně pracují kolegové z technického oddělení.

S přáním pěkného dne,
    Eliška z Luxoru

• OBROVSKÁ NEVÝHODA OPROTI KONKURENTŮM JE ABSENCE PLATEBNÍ BRÁNY ONLINE NA SODEXO BENEFITY. Proto větší množství knih raději nakupuji jinde, protože mohu zaplatit Sodexo kartou z domova a nechat si to přivézt domů.

• Bohužel mi dorazila jedna knížka poškozená.
    • Od Sodexa mi příšla reklama na to, jak výhodně mohu nakoupit na Luxoru se slevou a ve finále se na stránkách Luxor Sodexo kartou nedá platit.