• kvalita
    • cena dopravy

• zcela na přírodní bázi
    • o žádných nevím

velmi doporučuji,i když jsem nový zákazník
    miluji přírodu a tudíž i produkty
    zkušeností moc nemám ,ale věřím Vám
    ano doporučuji,proč,již jsem se vyjádřila
    s úctou ivana

• Kvalitní zboží
    • Špatně zabalené zboží/bublinková fólie nahrazena nastříhaným papírem/,chyběla vytištěná faktura,prodejce nekomunikuje se zákazníkem a klamavá reklama- prodejce jsem e-mailem upozornila,že mi zapomněl přiložit dárek/zboží jsem objednávala v nočních hodinách/.Ten dosud na můj email ne zareagoval.

Je škoda,že prodejce si neváží zákazníků a jde mu jen o jeho výdělek.

Reakce obchodu Lulalu

S ODSTUPEM ČASU JSME POCHOPILI, PROČ NÁS TATO PANÍ PODROBILA TÉTO TŘESKUTÉ A NEPRAVDIVÉ KRITICE. TOTIŽ ZBOŽÍ, KTERÉ JSME JI V DOBRÉ VÍŘE ODESLALI DŘÍVE, NEŽ HO UHRADILA, DOPOSUD NEZAPLATILA!!!! BLAHOPŘEJEME

.......Dobrý den, že jste nedostala svůj dárek nebyl záměr, ale pouhé nedorozumění. Váš dárek Vám samozřejmě dodatečně pošleme. Bohužel Váš email, o kterém se zmiňujete jsem doposud nenašla, jinak by Váš dárek byl již u Vás. Co se týká balení krabice, tak skutečně používáme starý papír, je to u nás zcela běžné a to z ekologických důvodů. Za nedopatření se omlouváme.
    Faktura je ze stejných důvodů posílána vždy elektronicky.

• Pěkné webové stránky
    • Zajímavá nabídka
    • Možnost vyzkoušet něco nového

Vyzkoušení nových výrobků
    Velmi dobrá komunikace, ochota vyjít vstříc zákazníkům ( v mém případě expresní vyřízení objednávky)
    Mohu doporučit
    Pro popsané klady viz. výše

• doporučeno pro rychlé dodání

Toto zboží neni nikde jinde a doporučím ostatním.

• Rychlost, kvalitní zboží, skvělá komunikace.
    • Žádné

Doporučuji!!!

• Rychlost dodání kvalitního zboží.
    • Nic.

Doporučuji!

• Především nabízí čerstvé nerafinované bambucké máslo, které je ve vysoké kvalitě a v tom spatřuji hlavní výhodu Vašeho obchodu. Tedy kvalita nabízeného zboží je pro mě to nejvíce podstatné a to Váš obchod splňuje.
    • Jsem krátce zákazníkem tohoto obchodu a o slabinách prozatím nemohu nijak informova.

Váš obchod nabízí vysoce kvalitní přírodní kosmetiku, účinné krémy,které používám sice krátce, ale s patrným výsledkem a komfortem pro pleť. Též komunikace s paní Vackovou je výborná. Vřele výrobky z Vašeho obchodu doporučuji všem, kteří chtějí pečovat o pleť čistě na přírodní bázi.

• Kvalitní výrobky.

Velice vstřícné jednání paní majitelky. Potřebovala jsem ( až po odeslání závazné objednávky ) rozdělit na dvě adresy dodání. Nebyl s tím žádný problém. Navíc jsem spletla množství objednávaného zboží a oční krém, který jsem proti původní objednávce uvedla následně 2x, byl přibalen zcela zdarma. Určitě doporučuji nejen díky vstřícnosti, ale hlavně díky kvalitě zboží. To, že není vše v designových dózičkách, vůbec neubírá na kvalitě výrobku.

• neobvyklý sortiment
    • nepoznám rozdíl mezi krémem a šlehaným máslem a zajímá mě PROCENTUÁLNÍ obsah přidaných látek (olej...)

Přírodní výrobky, spokojenost

• velmi kvalitní produkty
    • přírodní produkty
    • Jen bych vylepšila dodávku krémů. Ve skleničce byl krém jen vložen jako hrouda a působilo to na mne na první dojem, že mne někdo chtěl ošidit. Ale vím, že dáváte váhově nadmíru. Jen to vypadalo neefektně. Mohl být na skleničce lepší popis a ne jen černá visačka, která nešla přečíst. A bambucké máslo mohlo také být v dózičce a ne v plastu. Ale to mi tak nevadilo. Je to ekologické a já si našla dózičku a vpravila do ní :-)

Líbí se mi, že je vše dodáno v papírech. Je to ekologické.
    určitě doporučím

Reakce obchodu Lulalu

Dobrý den paní Lucko, děkujeme za 100% recenzi a Vaše podněty.
    Sklenice na míru, či zvýšení objemu krému by bohužel mělo značný vliv na zvýšení ceny krému. Co se týká prodeje surového bambuckého másla, je na váhu, což znamená baleno v kusech ve folii a papíru. Krásné Velikonoce přeje Lulalu.

• popisky výrobků, bez faktury

Reakce obchodu Lulalu

Dobrý den paní Ivo, řádná faktura za Vámi objednané a odeslané zboží Vám byla jako obvykle současně se zbožím elektronicky odeslána dne 24.03.2015 v 07:48 hod. S pozdravem Lulalu

• kvalitní máslo

spokojenost

• Vstřícné jednání a brzké dodání objednávky
    • Na doporučení známé.

Problém s vlasy a pletí.

Je to moje první zkušenost,vše v pohodě

• Zaujala mne nabídka přírodních produktů, které nejsou běžně v prodeji.
    • Nemohu posuzovat, jde o první objednávku.

Zajímavá nabídka přírodních produktů v přijatelných cenách a podrobné informace o jejich možném využití a účincích. Zda jsou produkty opravdu tak účinné nemohu prozatím posoudit.
    Rychlá reakce a dodání.

Excelentny obchod. Rychle dodanie. Kvalitny produkt

Jsem velmi spokojená.Obchod jsem už doporučila kamarádkám.

• široký sprtiment
    • s velkým rozsahem popisu zboží.
    • nemá

Bambucké máslo málo kdo prodává,
    ŠIROKÝ SORTIMENT,
    velká informace o výrobku.