Nikdo nekomunikuje ani na FB ani na mail

• Nemohu nákup ohodnotit neboť mi zatím nebylo zboží doručeno.

Reakce obchodu Lulalu

Vaše zboží bylo včas odesláno, jak bylo avizováno emailem, bohužel toto je problém výhradně dopravce, nicméně recenzi jste napsala 7.12 a od 5.12 Vás dopravce dle trackingu nemůže zastihnout. Je nám to líto, s recenzí se dá počkat, vina není na naší straně.

• Obal kremu je takovy hodne domacky

Reakce obchodu Lulalu

Ano, právě proto mají lidé Lulalu věci rádi, jsou originální a ještě k tomu účinné. Děkujeme. Obal krému je ekologický, tedy skleněný, nekomerční,. Stejný jako na fotografii Vámi objednaného produktu, k tomu doprava zdarma. Vaše recenze je vcelku skutečně velice zvláštní.

• Zboží nakoupeno a zaplaceno 10.5. Obchod nereaguje, zboží nedodano.

Reakce obchodu Lulalu

Zboží bylo dodáno o sedm dní později z důvodu nemoci. Omlouváme se. Nyní je dodací doba již jako obvykle.

Zboží jsem zaplatila, po 10 dnech nedorazilo.

Reakce obchodu Lulalu

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• objednané a zakoupené zboží nebylo dodáno, na dotazy obchodník vůbec nereaguje. Rozhodně vícekráte nebudu v tomto obchodě objednávat. jejich přístup je naprosto neprofesionální.

Reakce obchodu Lulalu

Zboží BYLO DODÁNO kurýrní službou INTIME, k dispozici svozový protokol. Již dříve jste v našem obchodě nakupovala a vždy jste byla spokojena, nechápeme Vaši reakci a považujeme ji za zcela nepřiměřenou.

• Kuryrni sluzba

Reakce obchodu Lulalu

děkujeme za informaci, bohužel služby kurýra nemůžeme přímo ovlivňovat, zejména ne v době nepříznivých meteorologických podmínek, díky kterým byly dodávky zpožděné, jak také společnost INTIME na svých stránkách uvedla. Mrzí nás, že se dodání Vaší zásiky takto zkomplikovalo. Pěkný den přeje Lulalu

• Zboží je zaplaceno, ale stále nedodáno

Reakce obchodu Lulalu

Vážená paní Došková, děkujeme za Vaši reakci. Na tiulce webu, úvodní straně Lulalu je zveřejněna informace pro všechny zákazníky, že zboží nemohlo být z technických důvodů odesláno a to včetně upřímné omluvy. Všichni zákazníci, kteří nedostali své zboží včas, naleznou v dodávce hodnotný dárek. Všem, včetně Vás bude zboží odesláno 3.ledna, tato informace je na úvodní straně webu uvedena taktéž. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádný email, abychom Vás mohli touto cestou také informovat. Naši zákazníci byli vždy spokojeni, čemuž nasvědčují i hodnocení. Je nám to líto. V úctě Lulalu.

Nakoupila jsem atopický krém-ten zatím nemohu posoudit, jelikož používáme jen chvíli. Dále jsem objednala balzámy na rty, které mě velice zklamaly kvůli tomu, že bylo psáno, že jsou s vanilkovou vůní, avšak vanilka z nich není cítit absolutně vůbec(mimochodem voní-pro spíš smrdí úplně stejně, jako atopický krém)! K očnímu krému se nevyjadřuji, kvůli tomu, že je to cca čtvrtka pidi kelímku, což se případně jako dárek také absolutně nehodí, jelikož to vypadá, jako byste někomu dávali již skoro vypotřebovaný krém. Za mě totální zklamání!

Reakce obchodu Lulalu

k Vašemu negativnímu hodnocení jen to, že vůně je 100% přírodní, tedy vanilkový olej, nikoliv syntetická chemie a vnímání vůní je u každého individuální, oční krém je 15 ml., což odpovídá 1/3 skla, tedy v pořádku. Přírodní bambnemucké máslo nemá s tím z drogerie nic společného, ani nechceme, aby takto vypadalo, je určeno zákazníkům, kteří hledají přírodní a originální produkty.
    Pěkné Vánoce. Lulalu

• komunikace - zadna odpoved na e-mailovy dotaz
    • vyssi ceny vzhledem k domaci vyrobe s porovnanim na naklady

Na prvni pohled zajimavy obchod, nicmene komunikace vazla. na E-mailovy dotaz ohledne africkych mydel a rozdilu vahy na strankach jsem nedostala zadnou odpoved, presto jsem se rozhodla nakoupit. zbozi dorazilo v poradku, ale obsah me zklamal (az na africke mydlo, to je super). jinak si produkt muze vyrobit doma kazdy sam - surove bambucke maslo je na internetu bezne dostupne za vyrazne lepsi ceny (nakupuji si ho na vyrobu mydel). pokud s vyrobou nekdo nema zkusenosti, tak asi dobre, z meho pohledu nic moc.

Dobrý den paní Pohanková,
    co se týká emailového dotazu, z popisu produktu je zcela zřejmé, kolik mýdlo váží, nebylo potřeba na takový dotaz odpovídat, dáváme v přívalu mnoha dotazů přednost dotazům, které jsou k věci.
    Co se týká ceny másla, jeho cena se odvíjí od kvality, nikoliv pouze od toho, zda je rafinované, či nikoliv.
    Co se týká domácí výroby, naše kvalitní máslo s obrovským množstvím aktivních látek je pro výrobu mýdla naprosto nevhodné, což jistě odborník na domácí výrobu jako jste Vy dobře ví, na výrobu mýdla skutečně postačí levnější varianty obyčejného bambuckého másla z jiných obchodů, klasických prodejců surovin, jehož nákup Vám napříště vřele doporučujeme.
    Pouhý fakt, že jste příznivcem levné domácí výroby nemusí být důvodem poškozovat nerelevantní kritikou náš obchod. Nechápeme, proč jste si nekoupila levnější bambucké máslo a produkty sama nevyrobila, jak zde píšete.
    Mnoho úspěchů v domácí výrobě přeje LULALU.